p

Hafta Ortası İndir: Eylül 7th Edition–Windows 8 Tartışmasına Devam Eden Devs, Android ve Windows Phone için Windows Azure Araç Setlerinin yanı sıra Windows Intune ve IE9'u Aldı

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde, Windows 8'i Oluşturma'dan en son haberlere, Ayrıca Android ve Windows Phone için Windows Azure araç setlerindeki hikayelere ve Ekim ayında gelecek yeni bir Windows Intune sürümüne sahip olduk. Bir bakın.

Windows 8 Oluşturma hakkındaki geri bildirimleri gözden geçirme. Building Windows 8 Blog'un yayına gireli birkaç hafta oldu. Geçen hafta, Windows ve Windows Live Bölümü başkanı Steve Sinofsky, blogda gerçekleşen konuşma üzerine şimdiye kadarki yansımalarından birini yazdı. 2 Eylül'de ikinci bölümletakip etti Windows Gezgini'ndeki şeritle ilgili diyaloğu, yeni Metro tarzı kullanıcı arabirimini ve Windows Media Center kullanılabilirliğini kapsıyordu. Kaçırmayın.

Microsoft, Android için Windows Azure Araç Seti'ni piyasaya sürer. Geçen hafta Microsoft, Windows Phone ve iOS platformları için güncellenmiş araç setleriyle birlikte Android için Windows Azure Araç Seti'ne de yer bıraktı. İlk olarak Mayısayında duyurulan Android araç seti, yerel kitaplıklar (depolama ve kimlik doğrulaması için), örnek bir uygulama ve birim testleri içerir. Tüm hikayeyi almak için Resmi Microsoft Blog'daki bu 31 Ağustos yazısını okuyun.

Windows Azure kullanarak Windows Phone uygulamaları oluşturma. Windows Phone geliştiricilerinin Windows Azure'ı kullanmasını kolaylaştırmak için Windows Phone için Windows Azure Araç Seti'ni oluşturduk. Bu araç seti, Windows Azure'da çalışan hizmetlere bağlı Windows Phone uygulamaları oluşturmak için gelişmiş bir başlangıç noktası sağlayan bir visual studio proje şablonları kümesi sağlar. Araç seti ayrıca kitaplıklar, örnek uygulamalar ve belgeler içerir. Daha fazla ayrıntı için, bu Ağustos 31st yazıyı okuyun Windows Phone Geliştirici Blogu.

Ufukta bir sonraki Windows Intune sürümü. Microsoft, Temmuz 2011 beta sürümünün yeni özelliklerini ve güncellemelerini içeren bir sonraki Windows Intune sürümümüzün 17 Ekim'de kullanıma sunulacağını sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyor. Bir sonraki sürümde yer alan bazı özellikleri hızlı bir şekilde hatırlatmak için İş Blogunuz için Windows'taki bu Salı yazısını okuyun - ve bunlar bunlardan sadece birkaçı. Özelliklerin tam listesi için Springboard'da Windows Intune 'ıziyaret edin.

Eklentiler olmadan gezinme. Giderek daha fazla tarama daha geniş bir cihaz çeşitliliğinde ve tarayıcılarda gerçekleştiğinden, giderek daha fazla tüketici eklenti olmadan geziniyor. Web eklentisine ücretsiz göz atan tüketicilere harika bir site deneyimi sunmak, sitelerin en geniş kitleye ulaşmak için yapması gereken önemli bir iştir. HTML5 ile modern tarayıcılar ve siteler eklentiler olmadan bile harika bir tüketici deneyimi sunabilir. Bu hikayenin geri kalanını ister misin? IEBlog'daki bu 31 Ağustos gönderiyegöz atın.

Boeing, bulutta sanal uçaklar oluşturmak için Windows Azure'ı kullanıyor. Salı günü Boeing, sürükleyici bir 3-D benzeri model oluşturan binlerce yüksek çözünürlüklü fotoğraftan üretilen Boeing 737'nin sanal bir modeli olan 737 Explained'i tanıttı. Windows Azure platformunda oluşturulan 737 Explained, potansiyel müşterilere uçağı bir tanesinin yanında durmadan görüntülemek ve anlamak için yenilikçi ve zorlayıcı bir yol sağlayacaktır. Daha fazla ayrıntı için, Microsoft Haber Merkezi 'ndekibu basın açıklamasını okuyun.

Hafta Ortası İndirme'nin bu baskısı için bir paket! Okuduğun için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

30.10.2021

Diğer Haberler