p

Hafta Ortası İndir: 6 Temmuz Sürümü-Geliştiriciler IE10, Microsoft Nabs 7 IDEA Ödülleri ve Windows Phone 7 ve Office 365'e Bir Göz Attı

4 Temmuz tatili Microsoft'ta kısaltılmış bir hafta anlamına gelebilir, ancak şirketin Internet Explorer'ın bir sonraki sürümü de dahil olmak üzere bir dizi cephede haber yapmasını engellemedi.

İkinci IE10 platform önizlemesi geliştiriciler için kullanılabilir. IE10 Platform Preview 2, son halka açık "Windows 8" demolarında görülen aynı HTML5 motoru, şimdi indirilebilir. Bu güncelleştirmeyle IE10, siteye hazır HTML5 teknolojileri için destek sağlamaya ve performansı artırmaya devam ediyor. IE10, IE9'un Web uygulamalarının tarayıcıda eklentiler olmadan daha fazlasını yapmasını sağlayan emsalini sürdürür. Ayrıca, grafikler için GPU ve JavaScript'in arka plan derlemesi için farklı işlemci çekirdekleri gibi bir bilgisayarın kendileri için en uygun bölümlerine iş boşaltma düzenini de sürdürür. Bu hikaye hakkında daha fazla bilgi için, IEBlog'daki bu 29 Haziran yazısını ve Keşif IE Blog'daki bu 29 Haziran yazısınıokuyun.

Ve diğer Internet Explorer haberlerinde... Duyarlı Web sayfaları daha mutlu tüketicilerle sonuçlanır. Web çalışanlarında, Web uygulamaları arka planda çalışmak üzere karmaşık JavaScript algoritmalarını yükleyerek daha duyarlıdır. IE10 Platform Preview 2, Web çalışanları için eksiksiz bir araç desteği içerir. Daha fazla ayrıntı ister misiniz? IEBlog'daki bu 1 Temmuz gönderiyegöz atın.

Microsoft, tasarım için yedi IDEA ödülü aldı. Bu 1 Temmuz yazısında, Sonraki Microsoft Blog Editörü Steve Clayton şöyle yazıyor: "Dürüst olalım, Microsoft tasarımla eşanlamlı değil. Burada güçlü bir tasarım kültürü olduğu için bu utanç verici. Onların çalışmaları ürünlerimizde parlamaya başlıyor... Ve görünüşe göre bu gözlemde yalnız değilim. Industrial Designers Society of America dün Microsoft'un yıllık Uluslararası Tasarım Mükemmellik Ödülleri'nde (IDEA) yedi ödül kazandığını açıkladı. Güzel, çok güzel." Gerçekten güzel.

Artık kullanılabilir: Windows Phone 7 + Bulut Hizmetleri SDK. Microsoft Research, Windows Phone 7 + Cloud Services Software Development Kit'in SDK önizleme indirmesini yayınladı. (SDK) Bu SDK, genel kullanıma sunulmayan hizmetlere sahip Windows Phone 7 uygulamaları geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Bu hizmetler hesaplamayı (Windows Azure) içerir; depolama (Windows Azure); kimlik doğrulaması (Windows Live ID); bildirim; istemci yedekleme; istemci kodu dağıtımı ve konumu. Hikayenin geri kalanı için Windows Azure Blog'daki bu 20 Haziran gönderiye göz atın.

Office 365 ile bulutta yelken açmak. Üç arkadaş Amerikan ruhunu aramak için Doğu Kıyısı'nda yelken açıyorlar. Yolculuklarını kronikleştirdiler ve gezinin resmi sponsoru olan Office 365'inyardımıyla bağlantıda kaldılar. Maceraları ve Office 365'in anlatmalarına nasıl yardımcı olduğu hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Haber Merkezi 'ndekibu özellik hikayesine göz atın.

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünü okuduğunuz için teşekkür ederim. Bu Cuma, Hafta Sonu Okuma'dakiMicrosoft haberlerinin bir toplaması için geri gelin.

Tarafından gönderildi Jeff
Meisner 
Editor, Resmi Microsoft Blog

30.10.2021

Diğer Haberler