Hafta Ortası İndir: 26 Ekim–Windows Phone Uygulamalarında Işık Yakma, ayrıca Windows 8, IE10 ve bir Microsoft "Sihirbazı"

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde, Windows Phone, Building Windows 8 ve Internet Explorer'dan geliştirici hikayelerinin yanı sıra Microsoft Blog'da Bir Sonraki'de Microsoft "sihirbaz" Steven Bathiche hakkında harika bir profil var.

Windows Phone uygulamalarınıza ışık saçıyor. Geliştiriciler bize sık sık "Microsoft uygulamamı tanıtmama nasıl yardımcı olabilir?" diye soruyor. Yayınladığımız en iyi uygulamalarabakmanın ötesinde, sizi duyduk ve sonuç olarak "Uygulamanız Burada" adlı bir program başlattık. Amaç, harika uygulamaları vurgulamak ve onlara parlama şansı vermektir. Program Amerika Birleşik Devletleri'ndeki geliştiriciler tarafından kullanılabilir. Yeni program hakkında genel bir bakış için Windows Phone Geliştirici Blogu'ndaki bu Ekim 20 yazısını okuyun. Aşağıda "Uygulamanız Burada" programının ekran görüntüsü verilmiştir:

Windows Phone Uygulama Promosyonu

Mobil geliştirmeler: Windows Phone ekibi birkaç büyük fikir arıyor. Windows Phone Marketplace her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son birkaç ay içinde, öğrenciler tarafından oluşturulan harika, yenilikçi uygulamalar gördük. Öğrencilerin büyük fikirleri olduğunu biliyoruz ve yarışmalar onlara harekete geçmeleri için ekstra bir itme sağlayabilir. Geçenlerde "Haftanın Fikri" dediğimiz bir şeye başladık. Her hafta bir kazanan seçeceğiz ve onlara Amazon.com (veya Amazon.co.uk gibi yerel sitelerinden biri) için 50 ABD Doları hediye çeki vereceğiz. Daha fazla bilgi edinmek için, bu Ekim 21st yazısınıokuyun Windows Phone Geliştirici Blogu .

Building Windows 8'den daha fazlası. Windows 8'in geliştirilmesinin arkasında ne olduğu hakkında daha fazla bilgi isterim mi? Windows 8 Oluşturma - "Başlangıç ekranı için arama tasarlama" ve " Hem yatay hem de dikey içinoptimizasyon" ile ilgili iki yeni gönderiye göz atın.

Microsoft'ta sihirbazların geç saatlere kadar kaldığı yer. Geçen haftanın sonlarında, Next at Microsoft Blog Editörü Steve Clayton, Microsoft'un Uygulamalı Bilimler Grubu'nda çalışan Steven Bathiche'inbu profilini yazdı. Bilmeyenler için, Uygulamalı Bilimler Grubu 1999 yılında başladı ve Surface 2.0 gibi teknolojilerden sorumludur. Clayton'ın bildirdiği gibi, grup "sürmekte olan Doğal Kullanıcı Arabirimi devriminin büyük bir parçasıdır." Kaçırmayın.

Web sitenizi Windows 8 uygulamanıza bağlayın. Windows 8 Metro tarzı uygulamalar, geliştiricilerin web sitelerinin deneyimlerini bir sonraki seviyeye taşıyarak bir sonraki seviyeye çıkarmalarını sağlar. Metro tarzı uygulamalarla geliştiriciler, diğer uygulamalarla ve Windows'un geri kalanıyla daha sürükleyici, güzel ve daha iyi bağlantılı deneyimler oluşturabilir. Uygulamalar, yerel dosya ve klasörlere sorunsuz erişim, paylaşım ve arama için Windows 8 Düğmeleri ile tümleştirme ve yerel olarak bağlı cihazlarla etkileşim kurma gibi yalnızca bir tarayıcıda mümkün olanın ötesinde özellikler sunmak için Windows Çalışma Zamanı'nı kullanabilir. Windows Mağazası, kullanıcıların önem verdiği uygulamalara göz atmak, bulmak ve almak için harika bir son kullanıcı deneyimi sunacaktır. IEBlog'daki bu 20 Ekim yazısı, Windows 8'de web sitelerini uygulamalara bağlayan Metro tarzı Internet Explorer'ın özelliklerini açıklar. Ayrıca, Web geliştiricilerinin bu bağlantıyı oluşturmak için kullandıkları mekanizmaları da açıklar.

Microsoft Dynamics CRM, müşterilere sosyal üretkenlik sunar. Microsoft, Salı günü Microsoft Dynamics CRM Online için Microsoft Dynamics CRM Kasım 2011 hizmet güncelleştirmesinin yanı sıra şirket içi ve iş ortağı tarafından barındırılan dağıtımların kullanıma hazır olduğunu duyurdu. Satış, hizmet ve pazarlama profesyonellerini daha üretken hale getirme taahhüdünü yerine getiren Microsoft Dynamics CRM Kasım 2011 hizmet güncelleştirmesi, müşterilere yeni tümleşik sosyal işbirliği özelliklerinin yanı sıra bulutta Microsoft Dynamics CRM kullanan kuruluşlar için birleşik bir Microsoft Office 365 deneyimi ve geliştirmeleri sunar. Bu haber hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Haber Merkezi 'ndekibu basın açıklamasını okuyun.

Nesnelerin İnterneti akıllı sistemlere yol açar. Microsoft'un akıllı sistemler vizyonu, çoğu katıştırılmış cihazın artık Internet'e bağlı olması veya bunu yapma yeteneğine sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Ve en fazla iş değerielde etmek için , şirket akıllı bir sistemin aşağıdaki özellikleri içermesi gerektiğini söylüyor: kimlik, güvenlik, bağlantı, yönetilebilirlik, analitik ve kullanıcı deneyimi. Daha fazlasını bilmek ister misin? Bu özellik hikayesini haberin geri kalanı için Microsoft Haber Merkezi'nden okuyun.

Hafta Ortası İndirme'nin bu baskısı için bu kadar! Giriş yaptığın için teşekkürler!

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog


 

27.10.2021

Diğer Haberler