Alışveriş Sepetim

Hafta Ortası İndir: 20 Haziran Sürümü–Microsoft Surface Tableti Tanıttı, Office 365 & gt; Dynamics AX Müşterilerini Duyurdu

Microsoft'ta yoğun bir hafta oldu ve daha çarşamba! Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde yeni ortaya çıkan Surface tablet ailesi, geliştiriciler için Windows 8 Metro uygulama haberleri ve Office 365 (Danimarka KızılHaçı) ve Microsoft Dynamics AX (Aston Martin) için birkaç müşteri galibiyeti hakkında hikayeler vardır.

Yeni bir Windows pc ailesi olan Surface ile tanışın. Pazartesi günü Hollywood'daki bir etkinlikte Microsoft, Windows için nihai aşama olacak şekilde üretilen Surface: PC'leri tanıttı. Şirket yöneticileri, endüstriyel tasarımda önemli gelişmeler ve detaylara dikkat eden iki Windows tablet ve aksesuar gösterdi. Yüzey, tüketim ve oluşturma arasında ödün vermeden sorunsuz bir şekilde geçiş yapmak için tasarlanmıştır. Windows ile inanılmaz yazılımın gücünü ve heyecan verici bir deneyimde premium donanım hissini sunar. Tüm ayrıntılar için Microsoft Haber Merkezi'ne gidin. VentureBeat ve Slate, diğerlerinin yanı sıra, haberleri ele aldı. Aşağıda bir Surface tabletin ekran görüntüsü verilmiştir.

surface_Web

Windows 8 Takvim uygulamasını tasarlama. Windows 8 için Takvim uygulamasını tasarlamak için yola çıktığımızda, yön olasılıklarında herhangi bir eksiklik yoktu. Toplumdaki takvimlerin uzun geçmişi ve Windows müşterilerinin çeşitliliği göz önüne alındığında, kendimize sorduk: Harika bir takvimleme deneyiminin temel özellikleri nelerdir ve Windows 8'in benzersiz zengin yeteneklerini kullanarak bunları nasıl hayata getirebiliriz? Daha fazla şey öğrenmek için Windows 8 Oluşturma'daki bu 15 Haziran gönderisine göz atın. Ayrıca, posta uygulamasını oluşturma ile ilgili bu 14 Haziran yazısını ve bu 13 Haziran'da People uygulamasını oluşturmayı kaçırmayın.

Aston Martin, Microsoft Dynamics AX ile vites değiştirir. Küresel otomobil üreticisi Aston Martin, el yapımı, yüksek performanslı spor otomobillerin hassas tasarımı ve üretimi üzerine inşa edilmiş bir üne sahiptir. Bu titizliği göz önünde bulundurarak şirket, yeni bir muhasebe sistemi kaynağına yönelik acil ihtiyacını gidermek için Microsoft iş ortağı eBECS'in yardımıyla Microsoft Dynamics AX'i uyguladı. Microsoft Haber Merkezi tüm hikayeye sahiptir.

Windows 8 Uygulama Geliştirici Blogundan: .NET görevlerini WinRT zaman uyumsuz işlemleri olarak açığa çıkarmak. Blog yazısında Dalış Derin ile Await ve WinRT, yeni zaman uyumsuz ve C# ve Visual Basic'teki anahtar kelimeleri ve bunları Windows Çalışma Zamanı (WinRT) zaman uyumsuz işlemlerini tüketmek için nasıl kullanabileceğinizi tartıştık. .NET Temel Sınıf Kitaplıkları'nın (BCL) bazı yardımlarıyla, bu anahtar sözcükleri, diğer dillerde yerleşik olarak bulunan diğer bileşenlerin kullanması için WinRT aracılığıyla kullanıma sunulan zaman uyumsuz işlemler geliştirmek için de kullanabilirsiniz. Bu yazıda,bunu nasıl yapacağımızı araştıracağız. (WinRT bileşenlerini C# veya Visual Basic ile uygulama hakkında genel ayrıntılar için, bkz: C# ve Visual Basic'te Windows Çalışma Zamanı Bileşenleri Oluşturma.)

Danimarka KızılHaçı, Office 365 ile afet müdahale süresini hızlandırır. Danimarka KızılHaçı, iletişim ihtiyaçlarını iyileştirmek ve yeteneklerinden ödün vermeden maliyetleri azaltmak için Microsoft Office 365'i kabul edeceğini duyurdu. Kar amacı gütmeyen kuruluş, 250 çalışanın daha verimli bir şekilde bağlanmasına yardımcı olmak ve hem afete hazırlanmaya hem de ihtiyaç sahiplerine daha hızlı afet yardımı sağlamaya yardımcı olmak için Office 365 dağıtımından başlayarak iletişim ve hizmet etkisini güçlendirmek için stratejik bir görev belirlemektedir. Haberin devamı için bu basın açıklamasını okuyun.

Windows Phone Market haberleri. Son birkaç hafta içinde, bazı geliştiriciler uygulama onayı ve yayınlama sürecinde yavaşlamalar veya gecikmeler bildirdi. Ayrıca, App Hub'ın rapor oluşturma gibi temel işlevleri gerçekleştirmenin daha uzun sürdüğünü de bildirdiniz. Sizi dinledik, araştırdık ve bazı şeyleri iyileştirmek için bazı değişiklikler yaptık. Değişiklikleri düşük almak için Windows Phone Geliştirici Blogunda bu 14 Haziran yazısını okuyun.

Ooo! Güzel! VIZIO yeni premium bilgisayar serisini tanıttı. On yıl önce, Costa Mesa, Calif.'den bir upstart üreticisi olan VIZIO, çok rekabetçi bir TV pazarına girdi ve köklü markalarla başa başa çıktı. İhtimallere rağmen, şirket sebat etti ve şimdi ABD'de LCD HDTV'lerin 1 numaralı üreticisi. Şirketin TV endüstrisindeki başarısı göz önüne alındığında, cesur bir hamleyle VIZIO, Windows tabanlı bir PC üreticisi olmaya karar verdi. Kısa bir süre önce yeni kişisel bilgi işlem ürünleri serisini, basının "bilgisayar endüstrisi için son yıllardaki en büyük aksaklıklardan biri" olarak sınıflandırdığını yayınladı. Tüm bu yaygaranın ne hakkında olduğunu görmek için Microsoft Haber Merkezi'ndeki bu özellik hikayesine ve slayt gösterisine göz atın. Aşağıda slayt gösterisinden bir ekran görüntüsü var.

VIZIO24-İnçTüm O_Web

IEBlog'dan: Sitenizi farklı pencere boyutlarına uyarlama. Windows 8 Sürüm Önizlemesi'ndeki IE10, W3C Çalışma Taslağı CSS Aygıt Uyarlaması'nın genişlik ve yükseklik özelliklerini destekler. Bu, Web geliştiricilerine çeşitli pencere boyutlarında otomatik içerik ölçeklendirmeyi denetlemek için basit bir araç sağlar. Özellikle, Web sitelerinin tutturulmuş görünümde ve dikey yönde Windows 8 Metro tarzı tarayıcıya kolayca uyum sağlamasını sağlar. Tüm hikaye için bu Salı yazısını okuyun. Ayrıca, IE10 ve Windows 8'deki JavaScript performansındaki gelişmeler ve JavaScript performansındaki gelişmeleri de inceleyen bu 14 Haziran gönderisini kaçırmayın.

Çevrimdışı olsanız bile bulutta depolanan belgeler üzerinde çalışın. Office 365, sektörlerdeki insanlar için yeni bir çalışma şekli açtı. İster bir yol savaşçısı olun, ister bir kafeden çalışmayı seven biri olun, genellikle kontrolünüzün tamamen dışında iki değişken vardır: elektrik prizleri ve İnternet erişimi. Bir havaalanı veya kahve dükkanındaki elektrik prizlerinin sayısını çözemesek de, belgelere kolay çevrimdışı erişim için SharePoint Online'ı kurduk. BabyBloem'insahibi müşteri Hermi Valk'ın dediği gibi, "[Office 365 ile] üretkenliğimiz bizi istediğimiz her yerde veya her şekilde takip ediyor." Daha fazla şey öğrenmek için kısa bir video içeren Office 365 Blog'daki bu 14 Haziran gönderisinegöz atın.

Hafta Ortası İndirme'nin bu son baskısı için bu kadar. Resmi Microsoft Blog'a tekrar uğrayın Cuma günü başka bir hafta sonu okumasürümü , bugün San Francisco'da gerçekleşen Windows Phone Zirvesi'nden en son ve en iyi haberleri tamamlayacağız.

Tarafından gönderildi Jeff Meisner


 

04.11.2021

Diğer Haberler