Alışveriş Sepetim

Hafta Ortası İndir: 18 Nisan Sürümü-fiziksel ve dijital dünyaları harmanlayan iki harika Windows Phone Geliştirici Hikayesi, ayrıca Windows Azure ve Microsoft Research

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde, Windows Phone ekibinden geliştiricilerin iki kamera arkası hikayesi, Next at Microsoft'un fiziksel ve dijital dünyaların harmanlanmasıyla ilgili bir hikayesi ve daha fazlası var.
Windows Phone'un daha hızlı hale getirilmesi için ekiple tanışın. Windows Phone'un yeni modelleri, Microsoft'taki küçük bir mühendis ekibi sayesinde LTE (uzun vadeli evrim) yetenekleriyle donatılacak. Windows Phone Müşteri Deneyimi Mühendisliği (CXE) ekibi, geçen hafta duyurulan yeni Nokia Lumia 900 ve HTC Titan II telefonları gibi Windows Phone'ları AT&T ağında LTE özellikli hale getiren bir projeyi kısa süre önce tamamladı. Daha fazla ayrıntı için, Microsoft Haber Merkezi 'ndekibu özellik hikayesine göz atın. Aşağıda CXE ekibi üyelerinden Kathy Davis'in bir fotoğrafı bulunmaktadır.

Rowi sen misin? Windows Phone Twitter uygulaması büyük bir hit. Rowi, bir tür nadir Yeni Zelanda kuşu gibi gelebilir (aslında öyledir) ancak aynı zamanda iki Microsoft çalışanı tarafından oluşturulan Windows Phone için popüler bir yeni Twitter uygulamasıdır. Erik Porter ve Nathan Heskew'in ay ışığıyla yaratılması rowi, Windows Phone'un sosyal ağ yeteneklerine tam olarak dokunmak için geliştirildi. Rowi, Twitter kullanıcılarının anında iletme bildirimleri almasına olanak tanır ve sağdan sola (RTL) dilleri, Tweetleri Windows Phone başlangıç ekranına sabitleme özelliğini ve daha kolay mesajlaşma ve fotoğraf önizlemelerini destekler. Mosey hikayenin geri kalanı için Microsoft Haber Merkezi'ne. Porter ve Heskew aşağıda.

Bulut için yeni medya hizmetleri ve mimari rehberlik. Bu haftanın başlarında düzenlenen National Association of Broadcasters (NAB) 2012 konferansında Microsoft, içerik sağlayıcıların ve müşterilerin bulut bilişimin gücünü fark etmelerini sağlamak için yeni medya hizmetleri ve rehberlik açıkladı. Yeni bulut tabanlı Windows Azure Media Services, kullanıma hazır birinci ve üçüncü taraf medya teknolojilerinin kapsamlı bir setini sunarak herhangi bir cihaza medya oluşturmayı, yönetmeyi ve sunmayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır. Microsoft ayrıca, medya şirketlerinin buluta doğru ilerlerken sistem performans yönetimini iyileştirmek için çözümlerini nasıl tasnif edebilecekleri konusunda açıklayıcı rehberlik sunan yeni bir Yayın Referans Mimarisi yayınladı. Tüm detaylar için bu basın açıklamasını okuyun.
Windows Phone geliştiricileri için birkaç bit ve parça. Windows Phone Geliştirici Blogu'ndaki Mike Battista, daha düşük maliyetli cihazlar için uygulamaları optimize etme serisine Salı günü devam etti özellik azaltmalarını işleme. Ve geçen haftanın sonlarında Todd Brix, Marketplace'in hızlı büyümesine ve geliştiriciler için sonuçlarına uyum sağlama konusunda blog yazdı.
Fiziksel ve dijital dünyaları harmanlamak. Daha sonra Microsoft Editörü Steve Clayton bir süredir Microsoft'un etrafında "fiziksel ve dijitalin harmanlanması" ifadesini duyuyordu ve Craig Mundie'nin Şubat ayında Redmond'da ev sahipliği yaptığı bir etkinlik olan TechForumsırasında, ifade yaygın olarak kullanıldı. Birkaç hafta sonra techfest'te. "Bunun iyi bir nedeni var - her iki etkinlikte de sergilenen demoların çoğu fiziksel ve dijitalin harmanlanmasına dikkat çekti. Kinect sensörü, artık görebilen, duyabilen ve bir dereceye kadar anlayabilen teknolojiye sahip olduğumuz gibi vardiyanın önemli bir parçası olmuştur(ses)," Clayton bu Salı yazısında yazıyor Next . Bir bakın.
Başlangıçlar için Windows Azure Hızlandırıcı duyurusu. TechStars tarafından desteklenen Microsoft Accelerator serisi, kinect Accelerator programında finalistleri geçtiğimiz günlerde açıkladı. Bu programın başarısına dayanarak, Microsoft Hızlandırıcı Programı ekibi Salı günü Windows Azure için Microsoft Hızlandırıcı 'yi duyurdu. TechStars tarafından desteklenen Windows Azure için Microsoft Accelerator, bulutun avantajlarından yararlanan işletmeler oluşturmaya odaklanan üç aylık derin bir daldırma programı için 10 şirket barındıracak. Bu program sayesinde Microsoft ve TechStars, girişimcilerin, mühendislerin ve yenilikçilerin Windows Azure tarafından etkinleştirilen sınırsız olanaklardan yararlanan çok çeşitli iş fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olacaktır. Daha fazla ayrıntı için Windows Azure Blog'daki bu gönderiyi okuyun. Ayrıca, Windows Azure Topluluk Haberleri Toplama 'nın en son sürümünü kaçırmayın.
Microsoft, açık kaynak ve standart topluluklarıyla etkileşimi hızlandırır. Microsoft, şirketin birlikte çalışabilirlikaçık standartlar ve açık kaynakdahil olmak üzere açıklığa yatırımını ilerletmek için Microsoft Open Technologies Inc. olarak bilinen tamamen sahip olduğu yeni bir yan kuruluşu duyurdu. Jean Paoli'nin mevcut Birlikte Çalışabilirlik Stratejisi ekibi bu yeni yan kuruluşun çekirdeğini oluşturacak ve Microsoft Open Technologies Inc. Başkanı olarak görev yapacak Birlikte Çalışabilirlik @ Microsoft Blog..'da bu konuda her şeyi okuyun.
Microsoft Araştırmacı alma mater ayrımına ulaşır. Salı günü Boston'da, Massachusetts Eyalet Evi'nin Büyük Odası'nda, Microsoft Research Redmond'un Mobil Bilgi İşlem Araştırma Merkezi (MCRC) direktörü Victor Bahl,Massachusetts Üniversitesi Amherst'in 2012 Seçkin Mezun ödüllerinin altı sahibinden biri olarak tanıtıldı. Ödüller her yıl, iş, kamu veya topluma hizmet alemlerinde önemli başarılar elde etmek için üniversite deneyimleri üzerine inşa edilenlere sunulmaktadır. 47 yaşındaki ve sol resimdeki Bahl, ağ araştırmalarında bir dizi ilke yer veren üstün bir kariyerle takdir kazandı ve 1 Mart 2011'de yeni kurulan MCRC'nin başına seçildi. Son zamanlarda microsoft research ile bir röportajdakariyerine ve profesyonel motivasyonlarına yansıtmak için yoğun programından zaman aldı.
Hafta Ortası İndirme'nin baskısı için bu kadar. Okuduğun için teşekkürler!
Tarafından gönderildi Jeff Meisner

Editor, Resmi Microsoft Blog

30.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.