Hafta Ortası İndir: 17 Ekim Sürümü - Windows Phone 13 Yeni Geliştirici Kayıt Pazarı Ekliyor

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde, güvenli ve istikrarlı bir bulut ortamı için Windows Phone Geliştirici haberleri ve nasıl yapılır, yeni araçlar ve ipuçları ve ilk gün en güncel Windows 8'i nasıl sunduğumuz var.
Windows Phone geliştirici kaydı 13 yeni pazarda açılırTodd Brix'in son gönderisinde,windows phone geliştirme merkezi ve mağaza altyapısında rapor ettiğiniz sorunları ele alan ve bazen küçük özellik geliştirmeleri içeren periyodik güncellemeleri nasıl sunmayı planladığımız hakkında konuştu. O zaman bir kez daha ve 100 kadar düzeltmeye ek olarak, Microsoft bu sürümle Dev Center aracılığıyla 13 yeni pazarda geliştirici kaydına izin veriyor: Afganistan, Arnavutluk, Andorra, Azerbaycan, Bosna-Hersek, Gürcistan, Irak, Kırgızistan, Libya, Moğolistan, Karadağ, Sırbistan ve Timor-Leste. Hikayenin geri kalanı için Windows Phone Geliştirici Bloguna gidin.
Genel kullanılabilirlik için Windows 8 güncelleştiriliyor. Bir Ekim 9 yazısında, Windows ve Windows Live Bölümü başkanı Steven Sinofsky, Windows 8'de geniş performans, güç yönetimi ve pil verimliliği, medya oynatma ve uyumluluk alanlarında bir dizi iyileştirmenin yayınlandığini duyurdu. Bu geliştirmeler Windows Update aracılığıyla kullanılabilir. Steven, mühendislik sistemindeki iyileştirmelerimiz ve özellikle de bu güncellemeleri size sunma hızımız hakkında kısaca konuşuyor. Windows 8 Oluşturmakonusunda güncellemeleri sunmanın yeni hızı hakkında daha fazla bilgi edinin.
RSA Europe: Bulut benimsemede riskler ve ödüller. Geçen hafta Londra'daki RSA Europe'da, Microsoft'un Güvenilir Bilgi İşlem Genel Müdürü Adrienne Hall, iki yıllık Güvenlik İstihbaratı Raporumuzun (SIRv13) ve yeni bir ücretsiz Bulut Güvenliği Hazırlık Aracı'nın yayınlandığı duyuruldu. Adrienne'in Güvenilir Bilgi İşlem blogunda yaptığı paylaşımda raporun ve yeni Bulut Güvenliği Hazırlık Aracı'nın daha ayrıntılı bir özetini alın.
Windows Phone uygulamalarınızda reklam kullanma ipuçlarıWindows Phone geliştiricilerinin uygulamalarından para kazanmanın üç temel yolu vardır: ücretli uygulama satışları, mobil reklamcılık ve uygulama içi satın almalar (Windows Phone 8'de gelir). Geçen ay Bernardo Zamora, ücretli uygulamalara yaklaşımı ve Windows Phone Geliştirme Merkezi'nin yeni ülke ülke fiyatlandırma ve analiz özelliklerinden nasıl yararlanılacağı hakkında yazdı. Geçen hafta, mobil reklam gelirini artırma hakkında öğrendiği dersleri paylaştı - windows phone mağazasında 20'den fazla oyun yayınlamaktan aldığı dersler, bunların yarısı reklam tabanlı. Windows Phone Geliştirici Blogunda Reklam 101 ipuçlarını alın.

Peter Zatloukal ve Bob Heddle ile Windows için Kinect SDK Güncelleştirmesi içinde. Windows SDK için güncellenmiş Kinect indirilebilir olduğuna göre, Mühendislik Müdürü Peter Zatloukal ve Grup Program Yöneticisi Bob Heddle, bu önemli güncellemenin geliştiriciler için ne anlama geldiğini tartışmak için oturdu. Windows için Kinect Blog'daki bu yazıda güncellenmiş SDK sürümünde en sevdikleri üç özelliği öğrenin.
Windows Azure'da büyük ölçekli hizmetler tasarlamak için en iyi yöntemler. Pazartesi günü bir Windows Azure blog gönderisinde, Müşteri Danışma Ekibimizde ana programlama yazarı olan Jason Roth, yayınladığımız yeni bir teknik incelemenin genel görünümünü sağladı: Windows Azure Bulut Hizmetlerinde Büyük Ölçekli Hizmetlerin Tasarımı için En İyi Uygulamalar. Bu makale, gerçek müşteri etkileşimlerini temel alan ve gerçek windows Azure uygulamaları için sürekli olarak başarılı olduğu kanıtlanmış en iyi stratejileri ve tasarım desenlerini bir araya getiren tasarım desenlerinin ve yönergelerinin bir derlemesidir.
XAML ve C# kullanarak özel denetim oluşturma. Windows 8 XAML platformunun en güçlü özelliklerinden birinin, platformun özel denetimler oluşturmak için sağladığı esneklik olduğunu zaten biliyor olabilirsiniz. XAML, zengin özellikli ve özelleştirilebilir denetimler oluşturmayı kolaylaştıran Bağımlılık Özellikleri ve Denetim Şablonları gibi özellikler sağlar. Son yazıda, "JavaScript için Windows Kitaplığı'nı kullanarak özel bir denetim oluşturma," Jordan Matthiesen size özel bir HelloWorld denetimi oluşturma konusunda rehberlik etti. Bu Windows 8 uygulama geliştirici blog gönderisi, yeniden kullanılabilir özel denetimler oluşturmanıza ve bu denetimleri stilleyecek şablonun nasıl oluşturulacağını göstermenize izin veren teknikler ve kavramlar tanıtacaktır.
Kaçırdıysanız diye...
Windows Server 2012 Essentials üretime sunuldu ve genellikle Kasım 1'de kullanılabilir. Geçen hafta Microsoft, Windows Server 2012 Essentials'ın üretime sunulduğunu ve artık indirilip değerlendirilmesi için kullanılabilir olduğunu açıkladı. Ürün genel olarak 1 Kasım'da satın alınabilecek ve donanım ortaklarının yıl sonuna kadar nakliye sistemleri olmasını bekliyoruz. Ürün, yalnızca iki ay içinde 23.000'den fazla genel beta indirmesiyle güçlü bir müşteri yanıtı oluşturdu. STB News Bytes Blog'daki tüm hikayeye göz atın ve Windows Server 2012 Essentials tarafından sunulan heyecan verici yeni özellikleri ve işlevleri deneyimlemek için Microsoft indirme merkezini ziyaret edin.
Hafta Ortası İndirme'nin bu baskısı için bu kadar! Okuduğun için teşekkürler!
Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

28.10.2021

Diğer Haberler