Hafta Ortası İndir: 15 Şubat Edition–Windows on ARM, NAE'ye bir MSFT Mühendisi, ayrıca Windows Server, IE10 ve Caradigm olarak adlandırılır

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde, ABD Ulusal Mühendislik Akademisi'ne adı verilen seçkin bir Microsoft mühendisi olan ARM'deki Windows'ta hikayeler, Windows Server ekibinin üyeleriyle ilgili bir profil ve çok daha fazlası var.
ARM işlemci mimarisi için Windows oluşturma. Windows 8 Binası ile ilgili bu Şubat 9 yazısı (Windows ve Windows Live Bölümü başkanı Steven Sinofsky tarafından kaleme alındı), bu yazının amaçları için, ARM'deki Windowsveya WOA. WOA, Windows Server, Windows Embedded veya Windows Phone gibi Windows ailesinin yeni bir üyesidir. Bu ürünlerde olduğu gibi, WOA Windows'un temeli üzerine kurulur, Windows 8 ile çok yüksek derecede ortaklığa ve çok önemli paylaşılan koda sahiptir ve dünyanın en büyük bilgi işlem ekosisteminin bir parçası olarak geliştirilecek, satılacak ve desteklenecektir. Sakın kaçırmayın! Ayrıca, bu Salı gönderiye göz atın Windows 8'de erişilebilirliği etkinleştirme.
Microsoft mühendisi U.S. NAE olarak adlandırıldı. Microsoft ve özellikle Microsoft Research için çalışmanın tekil avantajlarından biri, dünya çapında çok sayıda ürün ve teknoloji üzerinde olumlu bir etkiye sahip ürünler ve teknolojiler üzerinde çalışma fırsatıdır. Microsoft'un seçkin mühendisi ve Microsoft Research'ün baş bilim adamı Henrique Malvar,akranları gibi bunu çok iyi biliyor. 9 Şubat'ta, ABD Ulusal Mühendislik Akademisi (NAE), Malvar'ın (aşağıda resmedilmiştir) bu prestijli grubun bir üyesi olarak seçildiğini açıkladı. Tüm hikaye için Inside Microsoft Research'teki bu Şubat 10 yazısını okuyun.
Malvar - Microsoft Seçkin Mühendis
Nokia'nın ClearBlack ekran teknolojisini açıklama. Akıllı telefon ekranlarına yansıyan güneş ışığını yenmek için Nokia, size daha iyi bir okuma deneyimi sunan ancak pil ömrü pahasına parlaklığı arttırmayan bir denge bulmaya çalıştı. Bu nedenle, yansımaları ortadan kaldırmak için polarize katmanlar dizisi kullanan ClearBlack ekranı. Hikayenin geri kalanı için Microsoft'ta İleri'deki bu 9 Şubat gönderiye göz atın.
Internet Explorer 10'da XHR için CORS. IE10'un dördüncü platformu, XML için Kaynak Arası Kaynak PaylaşımıhttpRequest 'i (XHR) destekleyerek tarayıcılar arasında tutarlı bir şekilde çalışan siteler arası senaryolar oluşturmayı kolaylaştırır. XHR için CORS, siteler arasında veri paylaşımını basit ve esnek hale getirir. En temel senaryoda CORS, herhangi bir siteden erişilebilen veri kaynakları oluşturmayı sağlar ve birkaç küçük değişiklikle izin verilen siteleri kısıtlamayı, veri değişikliğini desteklemeyi ve hatta kimlik doğrulamasına izin vermeyi seçebilirsiniz. En önemlisi CORS, sunucu katılımı gerektirerek mevcut siteleri güvende tutar. Daha fazla ayrıntı için IEBlog'daki bu Şubat 9 yazısını okuyun. Ayrıca, metro tarzı uygulamalarda yüksek performanslı HTML5 içeriği ile ilgili bu 7 Şubat IEBlog gönderiyegöz atın.
İnsanların parmak uçlarına 'inanılmaz güç' koyan ekiple tanışın. Çoğu insana sunucuların önemini anlatmaya başlayın ve gözleri parlar. Havalı yeni bir akıllı telefon uygulaması veya en son sosyal ağ sitesi hakkında konuşmayı tercih ediyorlar. Ancak sunucular olmadan, mobil cihazlardan çevrimiçi alışverişe kadar teknoloji hakkında en çok değer verdiğimiz şeyler imkansız olurdu. Bu Salı özellik hikayesinde,Windows Server ekibinin üyeleri Microsoft News Center ile müşterileri buluta taşımadaki çığır açan çalışmaları ve başka neleri büyüleyici buldukları hakkında konuşuyor. Aşağıda Windows Server ekibinin üyelerinin bir fotoğrafı verilmiştir:
02-14WSTeam_lg
Ben E. Keith, Windows 7 Tabanlı tabletlerin piyasaya sürülmesiyle verimliliği artırır. Ben E. Keith A.Ş. Windows 7ile donatılmış 280'den fazla MobileDemand xTablet T7000 cihazının başarılı bir şekilde kullanıma sunulması tamamlandı. Toptancı yeni Anheuser-Busch Mobility yazılımını uyguladığında, yılda 38 milyon kasa bira dağıtan satış temsilcileri için verimliliği, doğruluğu ve işlevselliği artırmak için saha cihazlarını yükseltme fırsatını da kullandı. Daha fazlasını bilmek ister misin? Microsoft Haber Merkezi'ndeki bu basın bültenini ve bu Salı günü windows for Your Business Blog 'daki yazıyıokuyun.
GE, Microsoft yeni ortak girişim caradigm için planları paylaşıyor. General Electric Co. (GE), sağlık bt işi aracılığıyla ve Microsoft Pazartesi günü, bu ayın sonlarında yılın en büyük sağlık BT fuarı olan HIMSS12'de gelecekteki ürün yeteneklerini gösterme niyeti de dahil olmak üzere planlanan 50-50 ortak girişimi için çeşitli gelişmeler açıkladı. Yeni şirketin adı Caradigm olacak.'nin 2012'nin ilk yarısında, düzenleyici onayları ve geleneksel kapanış koşullarını bekleyen bir şekilde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Daha fazla ayrıntı için Microsoft Haber Merkezi'ndeki bu basın bültenini okuyun.
MySQL ve PHP geliştiricileri için açık kaynaklı OData araçları. Daha fazla birlikte çalışabilirlik senaryosu etkinleştirmek için Microsoft, yakın zamanda herhangi bir platformda çalışan PHP ve MySQL geliştiricileri için Açık Veri Protokolü(OData)desteği sağlayan iki açık kaynak aracı yayımladı. OData'nın artan popülaritesi, çok çeşitli platformlar ve dillerle çalışan geliştiriciler için yeni fırsatlar yaratıyor. Giderek artan sayıda veri kaynağı OData üreticileriolarak açığa çıkarılıyor ve çeşitli OData tüketicileri, OData'nın basit REST API'si aracılığıyla bu veri kaynaklarını sorgulamak için kullanılabilir. Hikayenin geri kalanı için Birlikte Çalışabilirlik @ Microsoft Blog'daki bu Şubat 9 yazısını okuyun.
Hafta Ortası İndirme'nin bu baskısı için bu kadar! Hafta Sonu Okuma ile microsoft haberlerinin başka bir turu için bu Cuma uğrayın.
Tarafından gönderildi Jeff Meisner

Editor, Resmi Microsoft Blog

30.10.2021

Diğer Haberler