Hafta Ortası İndir: 10 Ekim Sürümü - Windows 8 GA için Geri Sayım & gt; Windows 8 Uygulamaları Oluşturma İpuçları ve Araçları

Hafta Ortası İndirme'nin bu sürümünde, Windows 8 Genel Kullanılabilirliği, Windows 8 uygulamaları geliştirmek için Çok Dilde Uygulama Araç Seti ve Windows Phone uygulamalarını tasarlamak için ipuçları hakkında hikayelerimiz var.
Windows 8 için geri sayım... 26 Ekim'de, Windows 8 dünya çapındaki insanlar tarafından kullanılabilir olacak. Ve heyecanlıyız! Kutlamak için, dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Sadece birkaç hafta önce, Bangalore, Hindistan'daki geliştiricilerle bir kodlama maratonu düzenledik ve bu maraton, Tek Bir Konumda Yazılım Geliştirme Maratonu'nda En Çok Katılımcı için Guinness Dünya Rekoru kırdı. Şanghay, Tokyo, Paris, New York ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde lansman etkinlikleri düzenleniyor. Davet almadıysanız endişelenmeyin, etkinliğin canlı bir web yayınını da yapacağız! Mağazada başka neler olduğunu görmek için, Blogging Windows'taki Brandon LeBlanc'ın bu gönderisine gidin.
Windows 8 için yerleşik uygulamalarımızı güncelleme. Windows 8 ve Windows RT'nin genel kullanılabilirliğine (GA) yaklaştığımız için çok heyecanlıyız. Mağaza'daki binlerce yeni uygulamayla, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var ve on binlerce geliştirici yeni uygulamalar oluşturmakla dünya çapında çok meşguldü. Microsoft genelinde, Ağustos ayından bu yana yeni özellikler eklemek ve Windows ile birlikte gelen uygulamaları geliştirmekle meşguldük ve program yönetimi ekibimizden GA. Gabriel Aul'dan önce bu uygulamaları güncelleyeceğiz. Windows 8 Oluşturma 'da yayınlayın.
Visual Studio 2012 kullanarak Windows Mağazası uygulamaları geliştirmek için çok dilli Uygulama Araç Seti. Windows 8, tüm dünyada daha fazla yerel alanda daha iyi çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Sizin gibi geliştiricilerle birlikte çalışarak, dünyanın daha fazla yerinde alakalı uygulamalar yayınlayarak bu küreselleştirilmiş deneyimleri tamamlayabiliriz. Makine çevirisi kullanarak çeviri yaparak veya bir insan çevirmeni kullanarak yerelleştirerek, Windows Mağazası uygulamanızı daha fazla dilde kullanılabilir hale getirebilir ve daha fazla pazar ve daha büyük hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Uygulamaları küresel ölçekte kullanılabilir hale getirmek her zaman bir öncelik olsa da, Windows 8 ile bu işlem her zamankinden daha kolaydır. Bu araç seti hakkında daha fazla bilgi edinin Windows 8 uygulama geliştirici blogunda.
Windows Phone bellek yönetiminin evrimi. Bu yılın başlarında Mike Battista, daha düşük bellekli telefonlar için uygulamaların nasıl geliştireceği hakkında harika bilgiler paylaştı. Windows Phone Geliştirme Merkezi'ndeki bazı mükemmel en iyi uygulama kılavuzları da vardır. Bu yazıda Windows Phone Geliştirici Blog, Andrew Whitechapel sağladığımız kılavuzun arkasındaki mantığı anlayabilmeniz ve Windows Phone bellek yönetimi hikayesi gelişirken uygulamalarınızın iyi çalışmaya devam etmesini sağlamaya yardımcı olmak için büyük resmi sağlar.
Harika bir Windows Phone uygulaması tasarlama ipuçları. 4 Ekim'de Larry Lieberman, bir uygulama tasarımını neyin iyi veya kötü yaptığı ve nasıl daha iyi hale getirılacağı hakkında konuşmak için Windows Phone tasarımcısı Jon Bell'i Inside Windows Phone stüdyosuna getirdi. Bu arada Jon da bir geliştirici. Videoda Jon, tasarım ekibimizin "şiddetli azaltma" felsefesini ve animasyon, pivot ve diğer ayırt edici Windows Phone görsel öğelerinden en iyi şekilde nasıl yararlanılacağını açıklıyor. Göz atın Windows Phone Geliştirici Blog, ve Larry'nin Kanal 9 sitesinde de aradığı tasarımla ilgili bazı kaynaklara baktığınızdan emin olun.
Microsoft Araştırma Rakamları: 3D görme giyilebilir bilgi işlem konsepti. 25. ACM Kullanıcı Arayüzü Yazılım ve Teknoloji Sempozyumu (UIST) bu hafta Cambridge, Massachusetts'te devam ediyor. UIST, geleneksel grafik ve Web kullanıcı arayüzleri, somut ve her yerde bulunan bilgi işlem, sanal ve artırılmış gerçeklik, multimedya, yeni giriş ve çıkış cihazları ve daha fazlasını içeren çeşitli alanlardan araştırmacıları ve uygulayıcıları bir araya getiriyor. Bu, Microsoft Research'te devam eden bazı çalışmalara karşı iyi bir kontrol listesi . Aşağıdaki videoya göz atın ve Microsoft'ta İleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Windows Azure Portal'daki geliştirmeleri duyuruyor. Pazartesi günü Scott Guthrie, yeni Windows Azure Yönetim Portalı'nda bir dizi geliştirmenin yayınlandığini duyurdu. Tüm bu iyileştirmeler artık üretimde canlı ve hemen kullanmaya başlayabilir. Bu özelliklerin ayrıntılı bir şekilde gözden geçmesi için Scott'ın bloguna göz atın.
San Francisco'da 16-18 Ekim'de TwilioCon'da Windows Azure'ı yakalayın. TwilioCon hemen köşede ve çeşitli şekillerde katılmak için çok heyecanlıyız! Scott Guthrie, 17 Ekim Çarşamba günü ana sahnelerde Twilio CEO'su Jeff Lawson'a katılacaklik Jeff'in açılış konuşması için saat 09:00'da (PST). Twilio uygulamalarının ve Windows Azure'un birlikte nasıl daha iyi çalıştığına ve her zaman olduğu gibi kırmızı bir poloya sahip harika bir demo bekleyin. Twilio ve Windows Azure, Windows Azure topluluğunun üyeleri için %25 indirimden kayıt sunmaktan mutluluk duyarız - Windows Azure blogunda kepçeyi ve indirim kodunu alın.
Bu hafta başında kaçırdıysanız diye...
Microsoft, W3C'nin Web standartları için tek site oluşturmasına yardımcı olur. Web yenilikleri amansız bir hızla ortaya çıkıyor ve Web geliştiricileri, tarayıcıların ve cihazların gamını çalışan harika web siteleri oluşturmak için gereken doğru bilgileri bulmanın günlük zorluğuyla karşı karşıya. Çok sık, arayışları vahşi bir kaz kovalamacası gibi hissedilebilir. Web siteleri oluşturmak için HTML5, CSS ve diğer açık Web standartlarını kullanan Web geliştiricileri için yeni bir merkezi topluluk kaynağı olan Web Platformu Belgeleri'nigirin. Hikayenin geri kalanı için Microsoft Haber Merkezi'ne gidin ve Web Platformu Dokümanlar topluluğundan aşağıdaki videoya göz atın.
Microsoft, Toyota ile işbirliğini sürdürüyor. Microsoft, 1 Ekim'de Toyota Motor Corp.'un dünya çapındaki Toyota şirketler ailesi için iletişim ve işbirliği altyapısını oluşturmak için Microsoft'un teknoloji platformlarını seçtiğini açıkladı. Microsoft, Toyota'nın önümüzdeki iki yıl boyunca dünya çapında 200.000'den fazla çalışana bu hizmetleri sağlamasına yardımcı olacak. Toyota Motor Sales, U.S.A., Inc. ve Kuzey Amerika'daki diğer iştirakler, Microsoft Office 365'eözel bulut hizmetlerinin özel ortamları olarak Haziran 2012'de dağıtımına başladı. Japonya'da ve diğer denizaşırı iştiraklerde Toyota, Microsoft Exchange , Microsoft SharePoint, Microsoft Lync ve Windows Serverşirket içi sürümleriyle hibrit bir modelden yararlanıyor olacak. Bu konuda daha fazla bilgiyi Microsoft Haber Merkezi 'de bu konuda bu konuda daha fazla bilgi edinin.
Hafta Ortası İndirme'nin bu baskısı için bu kadar! Okuduğun için teşekkürler!
Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

 

27.10.2021

Diğer Haberler