Alışveriş Sepetim
19,042
20,718

Günlük Güncelleme, Kasım 27th – Salı verme & Bing 2012 En İyi Aramalar

Bugün Salı Günü ,tatil sezonunda geri vermek için ulusal bir girişim. Microsoft, bu bağış gününün kurucu ortağıdır ve bugün sadece, dünyanın dört bir yanındaki gençlerin hayallerini finanse etmeyi ve takip etmeyi mümkün kılan bir mikro bağış sitesi olan Give for Youth'daki herhangi bir bağışı 1:1 eşleştireceğiz, toplam 100.000 dolara kadar.

Diğer yandan, Bing ekibi her zaman eğlenceli bir bakış attı yılın en iyi aramalarına. Bu yıl, Yaz Oyunları, başkanlık seçimleri ve Sandy Kasırgası gibi derin anlar ve hareketli hikayelerle doluydu. Yükselen yıldızlardan ve yeni doğan bebeklerden ünlü skandallarına ve doğal afetlere kadar, Bing'in en iyi aramalarını keşfedin ve 2012'deki en büyük anları yad edin.

Windows Phone meraklıları, Bing Translator uygulamasının artık Windows Phone 8. Bugüne kadar 1 milyondan fazla indirme ile pazardaki en popüler uygulamalardan biridir ve telefonunuz aracılığıyla ses veya metin çevirmek için harika bir kaynak sağlar. Windows Phone 8 için yeni bir özellik, telefonun kamerasından kolayca kullanılabilen ve ihtiyacınız olduğunda nokta atışı çeviri sağlayan bir çevirmen "lensi"dir. Aşağıdaki video aracılığıyla çalışırken görün.

Ve son olarak, önde gelen İtalyan gıda şirketi Barilla Group, hizmetler ve ürünler arasında daha iyi BT birlikte çalışabilirliği ve kurumsal uzmanlığı gerekçe göstererek buluta geçişini sağlamak için Microsoft'un Office 365'ini seçti.

Tarafından gönderildi Jeff
Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

4.11.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.