p

Günlük Güncelleme, Ekim 26th – Windows 8'deki Bing Uygulamaları Tanıtıldı

Microsoft'ta en azını söylemek için büyük bir hafta oldu ve henüz bitmedi.

Windows 8'in bugünkü sürümüyle, insanlar artık Bing'i yepyeni bir şekilde deneyimleyebilirler. Web ve resim araması için Bing uygulaması ve Seyahat, Hava Durumu, Haritalar, Haberler, Finans ve Spor için özel olarak tasarlanmış yeni Bing uygulamaları da dahil olmak üzere Windows 8 için aramayı tamamen yeniden tasarladık. Ne demek istediğimizi görmek için aşağıdaki kısa videoyu izleyin.

 

 

 

 

Ayrıca, Windows 8'in Windows'un nasıl yeniden tasarlandıklarından bahsettiğimizi duydunuz - klavye ve fareye olduğu kadar dokunmaya da eşit derecede iyi yanıt veren yeni bir kullanıcı arayüzü ile birlikte güzel, hızlı ve akıcı bir deneyim sunuyor. Muhtemelen duyduğunuz gibi, Windows 8 birkaç sürümde mevcuttur, ancak küçük ve orta ölçekli işletmeler için başlangıç noktası Windows 8 Pro'dur. Bu sürüm özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur ve işletmenizin ihtiyaç duyduğu yeni üretkenlik, güvenlik ve mobilite seviyelerinin yanı sıra istediğiniz deneyimleri sunar. Daha fazla bilgi için windows for Your Business Blog'daki bu yazıyı okuyun.

Son olarak, yeni Microsoft Surface'i duymuş olabilirsiniz - son birkaç gündür biraz baskı aldı.  New York'taki Microsoft pop-up mağazasında Windows RT için ilk Surface'i satın alan Glenn adlı genç bir adamın fotoğrafını aşağıda paylaşmak istedik. Çok mutlu görünüyor, değil mi?

10 26FirstSurfacePurchase_Web

Tarafından gönderildi Jeff Meisner
Editor, Resmi Microsoft Blog

28.10.2021

Diğer Haberler