Alışveriş Sepetim

Güncellenmiş Lenovo ThinkPad Windows 10 dizüstü bilgisayarlar, gelişmiş bağlantı ve işbirliği sağlar

Lenovo'nun ThinkPad portföyüne yaptığı en son eklemeler, 16:10 en boy oranlı ekranlara ve güncellenmiş T ve L serilerine sahip tamamen yeniden tasarlanmış X13 ve X13 Yoga'yı içeriyor. Şirket ayrıca yeni bir premium ekran ve esnek işlemci seçenekleri, ayrı grafikler ve iyileştirilmiş ekranlar ile yenilenen ThinkPad mobil iş istasyonlarını tanıttı.
11. Nesil Intel Core vPro işlemcileri ve en yeni AMD Ryzen 5000 Serisi Mobil İşlemcileri içeren seçeneklerle yeni ThinkPad dizüstü bilgisayarları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.
ThinkPad T14
ThinkPad T14
ThinkPad T Serisi konfigürasyon seçenekleri gibi belirli sağlık konfigürasyonlarını kapsayacaktır ThinkPad T14 i için tasarlanmış özelliklere sahip sağlık uzmanları , bir antimikrobiyal yüzey işlemi de dahil olmak üzere. RFID okuyuculu FIPS-201 uyumlu parmak izi okuyucu ve isteğe bağlı Privacy Guard ekranlar, gizli hasta verileri için ekstra koruma sağlar.
Kullanıcılar ister ev tabanlı ister hibrit çalışıyor olsun, hafif ThinkPad X13 ve X13 Yoga dizüstü bilgisayarlar performansı ve taşınabilirliği en üst düzeye çıkarır. Günlük iş yüklerinin zirvesinde kalmak için yeni 16:10 en boy oranlı ekranlara ve her zaman bağlı teknolojiye sahipler. ThinkPad T ve X Serisinin Intel modelleri, Windows Hello yüz tanıma aracılığıyla el değmeden oturum açma olanağı sunan isteğe bağlı bir insan varlığı algılama sensörü içerir.
ThinkPad sistemine uygun fiyatlı bir giriş mi arıyorsunuz? Check out ThinkPad L14 ve L15 . Bu yeni modeller, gelişmiş güvenlik ve bağlantı özellikleri sunar, böylece kullanıcılar farklı form faktörleri seçeneğiyle işbirliği yapabilir ve üretken kalabilir.
ThinkPad P14s, P14s i ve P15s , Lenovo'nun en mobil iş istasyonlarıdır ve AutoCAD LT, Autodesk Revit ve SolidWorks gibi uygulamaları hiç aksatmadan çalıştırma becerisiyle hareket halindeyken çalışmak üzere tasarlanmıştır. 14 inçlik P14'ler şimdi entegre AMD Radeon Grafikleri ile en yeni AMD Ryzen 5000 Serisi Mobil işlem gücünü sunuyor. Bu kasa, 15 inç ThinkPad P15'lerle birlikte, artırılmış CUDA çekirdekleri, gelişmiş performans ve 4 GB VRAM ile 11. Nesil Intel Core işlemciler ve profesyonel düzeyde NVIDIA T500 ayrık grafik kartıyla yapılandırılabilir.
ThinkVision P40w üzerinde çalışan adam
ThinkVision P40w
Yeni bir ekran arıyorsanız ThinkVision P40w , 21:9 en boy oranına ve geniş 5120 x 2160 WUHD çözünürlüğe sahip 39,7 inç ekrana sahiptir. Renk doğruluğunu ve performansını korurken yüksek enerjili mavi ışınların neden olduğu göz yorgunluğunu azaltmak için TÜV Rheinland Eyesafe Ekran Sertifikası ile Doğal Düşük Mavi Işık teknolojisini içerir. USB-C yerleştirme monitörü, iki Thunderbolt 4 bağlantı noktası ve Smart Power teknolojisiyle 100 W'a kadar şarj dahil olmak üzere 12 adede kadar bağlantı noktasına sahiptir.
Kullanıcılar ayrıca bir düğmeye tıklayarak iki PC kaynağına anında erişebilir ve True Split ile her iki kaynağı da Picture-by-Picture aracılığıyla aynı anda görebilirler. Bir video konferans ekranına hangi kaynağın paylaşılacağını seçebilirler.
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.