Alışveriş Sepetim

Geliştirici Ekonomisi Anketine Katılın

Bu anket benim için mi?

Bu anket, ister profesyonel, ister hobi, ister öğrenci olun tüm geliştiriciler içindir; ön uç, arka uç veya tam yığın oluşturma; masaüstü, web, oyun, bulut, mobil, IoT, AR/VR, makine öğrenimi veya veri bilimi üzerinde çalışmak.
Developer Economics anketi, tüm geliştiricilere geri bildirimlerini paylaşma ve ekosistemin geleceğini şekillendirme şansı veriyor. Becerileriniz, favori programlama dilleriniz, araçlarınız, platformlarınız ve teknolojilerinizle ilgili soruları yanıtlayın. Yanıtlarınız, geliştiricilerin bir sonraki adımda nereye gideceğini ve 2021 ve sonrasında başarılı olmak için neye ihtiyaç duyacaklarını tahmin etmeye yardımcı olur. İster yeni başlayan ister deneyimli bir profesyonel olun, görüşleriniz değerlidir!

Faydaları nelerdir?

/Data'nın katılımınızla sunduğu bazı avantajlar vardır:
  • Bir sonraki kariyer hamlenizi planlamanıza yardımcı olacak kaynaklar ve veriler içeren sanal bir hediye çantası.
  • Anket sonuçları , topluluğa katılan tüm geliştiriciler için ücretsiz olarak developer economics.com'da yayınlanacaktır  .
  • Geri vermenin bir yolu! Nitelikli her anket yanıtı için /Data, Black Girls Code'a 0,10 ABD doları bağışta bulunarak , beyaz olmayan genç kadınları teknoloji pazarını benimsemeleri için güçlendirecektir.
  • Acer Predator Helios 300 Dizüstü Oyun Bilgisayarı gibi harika ödüller kazanma şansı.

Bu anketten ne tür bilgiler çıkıyor?

Geliştiricilerin COVID-19 nedeniyle ekstra ihtiyaçları ve geliştiricilerin dahil olduğu etkinliklere dayalı olarak DevOps'ta kimlerin olduğuna dair yeni bir görüş, /Data'nın geçen yazki ankette belirlediği trendlerden sadece ikisiydi. Sonuçları geliştiriciekonomiks.com'da kendiniz görebilirsiniz .

Microsoft için içinde ne var?

Developer Economics, geliştirici ekonomisinde küresel yazılım geliştirici eğilimlerini izleyen bir analist olan /Data'dan bağımsız bir ankettir. Bu anketten gelen raporları görmek istiyoruz ve en geniş geliştirici kitlesinin katılımını sağlamak istiyoruz.
Tabii ki, bu anket tarafından toplanan tüm veriler sizinle /Data arasındadır. Ödüllerin verilmesi, veri gizliliği politikaları ve /Data'nın kişisel verilerinizi nasıl ele alacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Hüküm ve Koşullar sayfasını incelemelisiniz.
Gitmeye hazır?
Anket 8 Şubat 2021 tarihine kadar açıktır.

Ankete bugün katılın

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.