Geliştirici Ekonomisi Anketine Katılın

Slashdata Geliştirici Anketi Logosu

Geliştirici Ekonomisi 4Ç 2019 Anketi açıldı! Her yıl dünya çapında 40.000'den fazla geliştirici bu ankete katılıyor, bu yüzden bu büyük bir şeyin parçası olmak ve bir geliştirici olarak deneyiminizi ve yazılım endüstrisinin geleceği hakkındaki görüşlerinizi paylaşmak için bir şans. Şimdi ankete katılın veya önce aşağıdaki soruların yanıtlarını okuyun.

Bu anket benim için mi?

Anket, ister profesyonel, ister hobici veya öğrenci olsun, tüm geliştiriciler içindir; ön uç, arka uç veya tam yığın oluşturma; masaüstü, web, oyun, bulut, mobil, IoT, AR/VR, makine öğrenimi veya veri bilimi üzerinde çalışır.

Benim neyim var?

Katılımınızla birlikte bazı avantajlar var. Elimize ne geçenlere bir göz atın:

  • Microsoft Surface Pro 6 gibi harika ödüller kazanma şansı.
  • Temel bulguları içeren ücretsiz bir Geliştirici Ulusu Durumu raporu (Mart 2020'de kullanılabilir).

Q2 2019 State of the Nation raporu, kendilerini içe dönük ve dışa dönük olarak gören geliştiricilerin kariyer yollarından (C süitteki herkes dışa dönük değildir) platformlar arası geliştirme için en popüler araçlara (React Native ve Xamarin) kadar çok çeşitli konulara dahil edildi.

Microsoft'un içinde ne var?

Bu, küresel yazılım geliştirici eğilimlerini izleyen geliştirici ekonomisinde bir analist firması olan SlashData'nın bağımsız bir anketidir. Bu anketten gelen raporları görmek istiyoruz ve en geniş geliştirici kitlesinin katılımını sağlamak istiyoruz.

Tabii ki, bu anket tarafından toplanan tüm veriler sizinle SlashData arasındadır. Ödüllerin verilmesi, veri gizliliği politikaları ve SlashData'nın kişisel verilerinizi nasıl ele alacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Hüküm ve Koşullar sayfasını incelemelisiniz.

Gitmeye hazır mısın?

Anket 17 Ocak 2020'yekadar açıktır.

Ankete bugün katılın

Anket İngilizce, Çince, İspanyolca, Portekizce, Vietnamca, Rusça, Japonca veya Korece olarak mevcuttur.

28.10.2021

Diğer Haberler