Geldiler! Surface 2, Surface Pro 2 ve yeni aksesuarlar satışa sunuldu

Microsoft Salı günü, en yeni Surface modellerinin - Surface 2 ve Surface Pro 2 - genişletilmiş bir yeni Surface aksesuar portföyü ile birlikte Microsoft perakende mağazalarından satın alınabilecek olduğunu duyurdu, http://www.microsoftstore.com, Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong dahil olmak üzere 21 ilk pazarda üçüncü taraf perakendecileri ve yetkili ticari satıcıları seçin, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri. Yeni Surface ürünleri Kasım ayı başlarında Çin'de satışa sunulacak.

"Surface 2 ve Surface Pro 2 gezegendeki en üretken tabletlerdir ve her biri, işlem gücü ve pil ömrü, ekran ve kamera çözünürlüğü ve kickstand'daki iyileştirmeler de dahil olmak üzere önemli güncellemelerden yararlanır - şimdi ikinci, daha geniş bir açıya sahiptir, böylece Surface'i kucağınızda veya masanızda kullanmak daha rahattır, " Microsoft bir basın açıklamasındapaylaştı . " Windows 8.1 RT ve Windows 8.1 Pro'daki geliştirmeler Surface 2 ve Surface Pro 2'yi daha da güçlü ve özelleştirilebilir hale getiriyor."

Bilgili personel, soruları yanıtlamak ve Surface kurulumuna yardımcı olmak için tüm Microsoft perakende mağaza konumlarında hazırdır, böylece müşteriler harika bir deneyim yaşar ve onlar için kişiselleştirilmiş bir ürünle kapıdan çıkarlar. Yakınınızda bir Microsoft perakende mağazası bulmak için http://www.microsoftstore.comziyaret edin.

Surface 2, Surface Pro 2, yeni ürünleri satın alan kişiler için aksesuarlar ve teklifler hakkında ayrıntılı bilgi için Surface Blog gönderisine ve basın bülteninegidin.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

Steve Clarke
Microsoft Haber Merkezi Personeli

27.10.2021

Diğer Haberler