Gartner, Microsoft'u İşyerinde Sosyal Yazılımlar için 2015 Magic Quadrant'ta yedi yıl boyunca Lider olarak kabul ediyor!

Bugünkü yazı Modern Collaboration'ın kıdemli direktörü Bryan Goode tarafından yazıldı.
Yammer, sosyal ağların işyerinde bilgi paylaşımını kökten değiştirme yeteneğine sahip olduğunu uzun zamandır biliyor; bu nedenle, 2008'de bir kurumsal sosyal ağ başlattık. O zamandan beri, Fortune 500'ün yüzde 85'i dahil olmak üzere 500.000'den fazla şirket bunu gerçekleştirdi. Yammer kullanarak daha fazla şeffaflık ve kapsayıcılıkla çalışmanın değeri.
Office 365'in temel bir bileşeni olarak Yammer, Microsoft'un işbirliğine nasıl yaklaştığını şekillendirmede de önemli bir rol oynadı. Office 365'teki Office 365 Grupları, Office Graph ve Office 365 Raporlama Panosu gibi yeniliklerin çoğu, doğrudan Yammer'dan alınan kavramlardır. Yammer, bu temel yapıları Office 365'e getirerek, her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan üretkenlik uygulamalarının doğası gereği daha sosyal ve akıllı olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda, Office 365 ile tümleştirme, Yammer'a daha da büyük ölçekte yenilik yapmak için bir platform sağlar.
Gartner, Microsoft'u Lider 1 olarak tanıyor
Microsoft , İşyerinde Sosyal Yazılımlar için 2015 Gartner Magic Quadrant'ta Lider olarak gösterildi .
Endüstri analistleri çabalarımızı not aldı ve biz de Gartner'ın Microsoft'u 2015 Magic Quadrant for Workplace in the Workplace'te art arda yedinci yıl Lider olarak tanıdığını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz Microsoft, 2015 raporunda Vizyon Eksikliği için en sağda ve Yürütme Yeteneği için en üstte yer almaktadır. Gartner şöyle yazıyor: “Liderler, yaygın olarak kullanılan sosyal yazılımlara ve işbirliği tekliflerine sahip köklü satıcılardır. Liderliklerini, kullanıcıların ihtiyaçlarının erken tanınması, sürekli yenilik, önemli pazar varlığı ve geniş yeteneklere sahip kullanıcı dostu ve çözüm odaklı süitler sunma başarısı ile kurdular.”
Gartner, Microsoft'u Lider 2 olarak tanıyor
İşbirliği için Office 365 vizyonu — Office Graph ve Office 365 Gruplarından oluşan akıllı bir platform üzerine kurulmuş güçlü bir uygulama paketi.
Aldığımız takdir, Office 365'in ekiplere kendi seçtikleri araçları kullanarak birlikte çalışmak için sorunsuz bir yol sağlamayı ve kuruluşlarındaki mevcut bilgi birikimini keşfedip geliştirmeyi amaçlayan işbirliği vizyonunu yansıtıyor. Vizyonumuza ulaşmak için, ekiplerin birlikte en iyi çalışmalarını yapmalarına olanak tanıyan, Yammer, Skype, OneDrive, Delve ve Outlook gibi güçlü bir uygulama paketi sunuyoruz. kişiselleştirilmiş içgörüler. Amacımız, işbirliğini daha sorunsuz ve şeffaf hale getirerek dönüştürmektir. Kurumsal verileri güvende tutmanın birinci öncelik olmaya devam ettiğini biliyoruz, bu nedenle kuruluşlara doğru düzeyde kontrol, uyumluluk, gizlilik ve güvenlik sağlayan yeteneklere yatırım yapmaya devam edeceğiz.
Daha açık ve bağlantılı bir şekilde çalışmak için Office 365 ve Yammer'ı kullanan şirketlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Yammer'ı daha verimli çalışmasına ve müşteri hizmetlerini iyileştirmesine yardımcı olan yenilikçi fikirleri teşvik etmek için kullanan British Airways'e sorun  Veya bir bilgi paylaşım kültürü oluşturmak için Yammer ve SharePoint Online'ı kullanan, dünyanın önde gelen risk yönetimi ve insan kaynakları çözümleri sağlayıcılarından biri olan AON  .
Bununla birlikte, sizi AON'un baş bilgi sorumlusu Neeru Arora'nın son bir veda düşüncesiyle baş başa bırakmak istiyorum: "Office 365 ve Yammer'ın kuruluşumuzda üretkenliği ortaya çıkarmamıza ne kadar yardımcı olduğu dikkat çekicidir ve bence sadece yüzeyi çizdi.”
Modern işbirliği vizyonumuzu yola çıkarıyoruz ve sosyal işbirliğinin gücünü şirketinize getirmek için Office 365 ve Yammer'ın neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizi yakınınızdaki bir Microsoft Bulut Tanıtım Gezisine katılmaya davet ediyoruz .
 

17.08.2021

Diğer Haberler