p

Forrester Araştırması, Windows 10'un Güvenlik, BT ve Üretkenlik Maliyetlerini Azaltabileceğini Buluyor

Kurumsal müşterilerin %96'sından fazlasının Windows 10'u denemesiyle, tarihteki herhangi bir Windows sürümünün en hızlı şekilde benimsenmesi sağlanmıştır. Windows 10'u şimdiye kadarki en güvenli Windows olacak, yönetim çabalarını kolaylaştıracak ve cihazlar arasında daha kişisel ve üretken bilgi işlem deneyimleri oluşturacak şekilde tasarladık. Güçlü benimseme ve genel memnuniyetin arkasında yatan güvenlik ve üretkenlik özellikleri nedeniyle müşteri memnuniyeti her zaman en yüksek seviyededir.
Forrester Araştırması, Windows 10'un Güvenlik, BT ve Üretkenlik Maliyetlerini Azaltabileceğini Buluyor
Windows 10'un müşterilerimizin kârlılığı üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu göstermek için Forrester Consulting'i Windows 10'a ilişkin bir Total Economic Impact™ (TEI) çalışması yürütmesi için görevlendirdik. Forrester , Windows 10 uygulamasıyla ilişkili faydaları ve maliyetleri anlamak için bir röportaj yaptı. Bir devlet sağlık departmanı, çok uluslu bir yiyecek ve içecek holdingi, küresel bir BT hizmetleri firması ve profesyonel bir otomobil yarışı ekibi dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde Windows 10'u ilk benimseyen dört kurumsal kuruluş.
Yukarıda görüşülen müşterilere dayalı olarak bileşik organizasyon için öne çıkan avantajlardan birkaçını burada bulabilirsiniz*

BT Yönetimi Maliyet Tasarrufu

Windows 10, kullanımı kolay özellikler ve daha fazla self servis işleviyle kurulum, yönetim ve destek için daha az BT yönetimi süresi gerektirir. Bir müşteri, Windows 10'u dağıtmanın son işletim sistemi yükseltmesine göre %50'ye kadar daha hızlı ve kolay olduğunu keşfetti ve genel BT yöneticileri, Windows 10 ile BT yönetim süresinde %15'lik bir iyileşme tahmin ediyor - diğer önemli BT alanlarında yardımcı olmak için değerli zaman .
Windows 10 ve System Center Configuration Manager (SCCM) ile kuruluşlar, çalışanlarına bir iş kolu uygulamasını kolayca bulup kurmalarını sağlayan self servis araçlar sağlayabilir. Windows 10'daki yeni özelliklerle birlikte işletmeler, artık ihtiyaç duyulmayan üçüncü taraf yazılım uygulaması lisanslarıyla ilişkili maliyetlerde de bir azalma buldu.

Azaltılmış Güvenlik Çözümü

Credential Guard, Device Guard gibi yeni özellikler ve BitLocker gibi geliştirilmiş güvenlik özellikleriyle, BT düzeltmesi gerektiren istemci cihaz yönetimiyle ilgili güvenlik olayları azaltılır veya tamamen önlenir. Forrester, bazı işletmelerin Windows 10'da güvenlik özelliklerini etkinleştirerek yılda yaklaşık 700.000 ABD Doları tasarruf edebileceğini tahmin ediyor .

Geliştirilmiş Verimlilik

Daha hızlı önyükleme süreleri, kurumsal uygulamalara kolay erişim, artırılmış güvenlik ve daha iyi mobilite araçları gibi iyileştirmeler, BT'nin ve kullanıcıların üretkenliği artırmasına ve işi daha hızlı ve etkili bir şekilde tamamlamasına yardımcı olur. Çalışanlar, özellikle mobil çalışanlar, işleri halletmek için eskisine göre %25 daha fazla zamanları olduğunu tahmin ediyor.
TEI Çalışmasına bir göz atın ve henüz yapmadıysanız Windows 10'a bir göz atın. BT maliyetlerini azaltmanıza, güvenlik iyileştirmesini azaltmanıza ve kuruluşunuzdaki üretkenliği artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün!
 

17.08.2021

Diğer Haberler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.