Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Eylem Merkezinizden En İyi Şekilde Yararlanmak için Dört İpucu


Roberto Bojorquez ve Peter Skillman  , Windows CoreUX ekibinde

Windows ekibi olarak, Eylem Merkezi'nin kaçırdığınız tüm bildirimleri görebileceğiniz bir yerden daha fazlası olduğuna inanıyoruz. En alakalı ve zamanında içeriğin gösterilmesi gereken yer olduğuna ve bu konuda harekete geçmenizi kolaylaştırdığına inanıyoruz. Eylem merkeziniz haline gelmelidir .
Windows 10 Yıldönümü Güncellemesinin bir parçası olarak, Eylem Merkezi'ni her zamankinden daha alakalı, güzel ve kişisel hale getirme görevini üstlendik. Bu  , sizin için en önemli olan içeriğin daha fazlasını vurgulamaya odaklanan görsel bir güncellemeyle birlikte //build'de sunulan birkaç heyecan verici yeni özelliğin tanıtılmasıyla sonuçlandı .
Bugün, şu anda Hızlı ve Yavaş halkalarda Windows Insider'ların kullanımına sunulan yeni Eylem Merkezi'nde size yol gösteriyoruz  Windows Insider'ları yeni Eylem Merkezi'ni keşfetmeye ve "Başlangıç ??ve Eylem Merkezi" altındaki Geri Bildirim Merkezi'ndeki deneyiminiz hakkında bize geri bildirimde bulunmaya teşvik ediyoruz Yeni Eylem Merkezi, bu yaz gelen Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi ile herkesin kullanımına sunulacak.

Nasıl Yapılır İpuçları

1. Microsoft Hesabınızla Cortana'da oturum açın ve bazı fotoğraf hatırlatıcıları ayarlayın (tetiklendiğinde içeriğin bir parçası olarak görünmesi için fotoğraf ekleyebileceğiniz hatırlatıcılar). Ek olarak, takip ettiğiniz takımların final puanlarının yanı sıra favori haber konularınızla ilgili güncellemeler için bildirimleri ayarlamak için Cortana'nın not defterine gidin. Bunu, konular ve ekipler ekleyerek ve bildirimler onay kutusunu etkinleştirerek yapın.
Eylem Merkezi için Cortana
2. Favori uygulamalarınızı indirin. Birçoğu zaten zengin bildirimler içeriyor, bunlardan birkaç örnek: Flipboard, Skype UWP Önizleme, Facebook , LINE ve diğerleri!
Hareket Merkezi
Hareket Merkezi
3. Microsoft Edge aracılığıyla en sevdiğiniz web sitelerinden web bildirimleri alın. Microsoft Edge'i açın, web.skype.com veya web.groupme.com gibi web bildirimlerini destekleyen bir web sitesini ziyaret edin , oturum açın, istendiğinde (yalnızca bir kez) izin verin ve tarayıcı sekmesini kapatmadığınız sürece (sekmenin odakta olmaması veya ön planda olmaması sorun değil) bildirimleri doğrudan Eylem Merkezinizden alacaksınız
4. Telefonunuzun bildirimlerini PC'nize alın. Aynı Microsoft Hesabı ile her iki cihazda da Cortana'da oturum açtığınızdan emin olun ve telefonunuzun bildirimlerinin PC'nize yansıtıldığını görmeye başlamalısınız. Android için de çalışır, sadece en son Cortana uygulamasını indirin .
Hareket Merkezi

İstediklerinden daha çok, istemediklerinden daha az

16.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.