p

En son 'Simply Windows' bölümleri: Sanal masaüstlerini kullanma ve bağlantı kurma ipuçları

En yeni “Simply, Windows” videolar için ipuçları odaklanan artık kullanılabilir  sanal masaüstleri ile çalışan  ve bağlantı  için  Wi-Fi ve Bluetooth cihazları. 
Daha öğrenmek isteyen veya Windows 10'a ettiğimiz yeni sen ise  bunun çoğu out nasıl bu  video dizisinde  olabilir  h ardım Eğer hızı yakalayabilir  Ve dizideki yazarlar, birçok insan gibi evden çalışmak zorunda  olduklarından , bu yeni bölümlerde uzak  deneyimlerini paylaşıyorlar  ve izleyicilerden gelen soruları yanıtlıyorlar. 
Dokuzuncu bölümde, yazar Maxx  Ramos  , bir izleyiciden, dizüstü bilgisayarlarını kullanarak evden  çalışanlar  için daha az alanla nasıl çok şey yapılacağına dair bir talebi ele alıyor  O  gösterileri  nasıl kurmak ve kullanmak için sanal masaüstü odaklı ve Birden fazla görev / projeleri üzerinde çalışmakta ve ke istiyorum yaparken organize kalmak için s onları ayrı ep .    
10. bölümde , yazar Doug Thomas , bilgisayarınızı Wi-Fi'ye , Bluetooth aygıtlarına (fareler , kulaklıklar  ve hoparlörler gibi) ve yazıcılara bağlama konusunda size  rehberlik ediyor  .  
“ Basitçe Windows ” hakkında daha fazla bilgi edinin ve  önceki programlardan oluşan bir  oynatma listesine göz atın. 
 

13.08.2021

Diğer Haberler