Alışveriş Sepetim

DocuSign'ın Office 365'e nasıl kolaylık ve güvenlik özellikleri sağladığını öğrenin

Microsoft'un, kullanıcılara Word, Outlook, SharePoint ve daha fazlasını kullanarak doğrudan Office 365'ten belgeleri yönetme ve imzalama olanağı sağlayan DocuSign ile uzun vadeli, stratejik bir ilişkisi vardır.
Kısa süre önce, Apps for Office geliştirici ekibinden Sonya Koptyev, DocuSign for SharePoint Online'ın nasıl kullanılacağına ilişkin bir gösteri için DocuSign'ın teknik program müdürü Ergin Dervişoğlu ile bir araya geldi. Office 365'te kimlik doğrulamasından zarf oluşturmaya, imzalamaya, göndermeye ve yönetmeye kadar Dervişoğlu, SharePoint Online için DocuSign'a basit, adım adım bir bakış sağlar.
Daha fazla bilgi edinmek için Kanal 9'da Office Geliştirici Şovunu izleyin:
Gayrimenkul, yaşam bilimleri, sigorta veya teknoloji gibi sektörden bağımsız olarak her büyüklükteki şirket, belgeleri rahat ve güvenli bir şekilde yönetmek için Office 365'ten DocuSign ile yararlanabilir.

MOMENTUM'16'da bize katılın

Microsoft, DocuSign'ın San Francisco'daki yaklaşan MOMENTUM'16 konferansında Office 365'i sergileme şansına ve önemli bir varlığa sahip olacak. 5-7 Nisan tarihleri ??arasında, teknolojinin en keskin zekaları bir araya gelerek beyin fırtınası yapacak, ara oturumlara katılacak ve dijital bir iş akışını benimsemenin işlerini getirebileceği olasılıkları keşfedecek.
Microsoft'un İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Peggy Johnson, şirketin bir müşteri olarak tek kullanım durumundan 220'ye nasıl büyüdüğünün yanı sıra DocuSign ve Microsoft iş ortağının müşterilere ortak çözümler getirmesini anlatacak. Microsoft ayrıca bir vizyon sponsorudur ve çeşitli Office eklentilerini ve çözümlerini iş ortağı pavyonu ve ara oturumlarında sergileyecektir.
 

17.08.2021

Diğer Haberler