Alışveriş Sepetim

Dijital tabela işinizi Windows 10'da oluşturun

Digital Signage Expo 2018'de (DSE) yoğun bir hafta oldu ve sektörün nasıl yenilik yapmaya ve değişmeye devam edeceğini görmek harika. Hafta boyunca, iş ortaklarımızın geleneksel AV ekranlarından Windows 10 ve Azure bulut platformundan yararlanan dinamik veri odaklı tabelalara kadar çeşitli özelliklerde dijital tabela çözümlerini etkinleştirdiğini görmek bizi heyecanlandırdı.

Windows 10, dijital tabelalar için basit, ölçeklenebilir ve güvenli bir platform sunar ve Azure ile işletmeniz büyüdükçe hızla ölçeklendirebilirsiniz. Azure'da çalışan içerik yönetimi çözümleri, içeriğinizi kısa sürede dünya çapında dağıtmak için çeviklik, esneklik ve ölçek sağlar. Bunun üzerine, iş ortaklarımızın Windows 10 ve Azure'dan yararlanan dijital tabelalarla yaptıkları harika çalışmaların bazı önemli noktaları.

Ortaklarımızdan biri olan XOGO, iki cihaz aracılığıyla basit bir dijital tabela çözümü sunuyor: XOGO Mini 4K ve giriş seviyesi bir cihaz olan XOGO Mini. XOGO Mini 4K, XOGO dijital tabela yazılımı ile önceden yapılandırılmış amaca yönelik olarak oluşturulmuş bir Windows medya oynatıcı cihazıdır. Herhangi bir ekranı dakikalar içinde dijital bir işarete dönüştürebilen eksiksiz bir anahtar teslimi çözümdür. XOGO ayrıca, giriş seviyesi bir fiyata yüksek kaliteli, 1080p çözünürlüklü bir ekran sağlamak için Qualcomm Snapdragon 410 işlemcide Windows 10 IoT Core çalıştıran XOGO Mini adlı giriş seviyesi bir cihaz sunuyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal olan gerçek bir tak ve çalıştır çözümüdür. XOGO Mini artık buradaön siparişe açıldı.

Ayrıca, birden fazla ekran veya havaalanları veya alışveriş merkezleri gibi zorlu çevre koşulları için ideal olan Windows 10 tabanlı ticari sınıf medya oynatıcıları etkinleştiren Advantech ve iBASE gibi iş ortaklarımız var.

XOGO Mini 4Kdevice
XOGO Mini 4K
Advantech Mini Bilgisayar
Advantech Mini Bilgisayar
iBase Medya Yürütücüsü
iBase Media Player

İş ortaklarımızdan harika çözümlere bazı ek örnekler:

  • Cloverleaf shelfPoint, bireysel müşterilere özel dinamik içerikle perakende alışverişçileri raf seviyesinde meşgul ederek tuğla ve harç mağazalarına çevrimiçi avantajlar getiriyor. Pilot müşteriler kar ve alışverişçi katılımında önemli kazançlar elde etti.
  • Omnivex Moxie, herhangi bir ekranda gerçek zamanlı bilgi paylaşmak için mevcut veri kaynakları, iş kolu yazılımları ve bulut hizmetleriyle entegre olan bir platformdur. Sağlık, perakende, seyahat ve üretim gibi çeşitli senaryolarda gelişmiş üretkenlik ve daha iyi iş çevikliği dahil olmak üzere birden fazla avantaj sağlar.
  • StratosMedia, hemen hemen her veri kaynağıyla entegre olabilen ve akıllı telefonlar, kiosklar ve video duvarları da dahil olmak üzere birden fazla cihaz türüyle çalışabilen yenilikçi bir dijital iletişim platformu oluşturmuştur, bu da her boyuttaki kuruluşun ilgi çekici, yüksek kaliteli içerik yayınlamasını ve gelişmiş analizleri geri almasını kolaylaştırır.

Dijital tabela yolculuğunuzda nerede olursanız olun, Microsoft'un ihtiyaçlarınıza yönelik bir çözümü vardır. Daha fazla bilgi için aka.ms/digitalsignage ziyaret edin veya MSDigitalSignageSol@microsoft.com adresindenbizimle iletişime geçin.

 

Dijital tabela işinizi Windows 10'da oluşturun

27.10.2021

Diğer Haberler