Alışveriş Sepetim

Derleme 10240 artık Windows Insider kullanıcıları için Hızlı ve Yavaş halkalarda kullanılabilir

Herkese merhaba, bugün hem Hızlı hem de Yavaş halkalar için yeni bir yapı yayınlıyoruz. Terry'nin burada detaylandırdığı gibi , Windows 10'u dünyaya sunmaya başlamamıza sadece iki hafta kaldı Geçtiğimiz birkaç gün içinde sürüm ardışık düzenlerimizi ve süreçlerimizi hazırlıyorduk ve bu derleme, müşterilerin 29/7'de almaya başlayacaklarına bir adım daha yaklaştı. Örneğin, bu yapı ile masaüstü filigranının artık orada olmadığını fark edeceksiniz (sürüm numaranızı görmek için yine de Arama > Winver yapabilirsiniz.
Pazartesi günü buradan derlemelerin yalnızca Windows Update aracılığıyla kullanılabileceğini duyurduk, bu yüzden bunu almak için bekleyebilir ve otomatik olarak yüklenecektir (ama kimi kandırıyoruz, şimdi istediğinizi biliyorum!) veya şu adrese gidin: Başlat > Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik > Windows Update > Güncellemeleri kontrol et. Derlemeyi almak için Microsoft Hesabınızla oturum açmanız gerektiğini unutmayın.
Yapıların yanı sıra, önümüzdeki 2 hafta içinde Mağaza'da bazı Windows Güncellemeleri ve uygulama güncellemeleri de göreceksiniz, bu nedenle en yeni ve en iyi kodu çalıştırdığınızdan emin olmak için güncellemeleri günlük olarak kontrol ettiğinizden emin olun.

Microsoft Edge hızla parlıyor!

Edge ekibi, yeni tarayıcıyı Windows 10'a ilk kez eklediğinden beri performansı optimize etmeye devam ediyor. Bu yapıda Microsoft Edge daha da iyi ve kendi JavaScript testlerinde Chrome ve Safari'yi geride bırakıyor:
  • WebKit Sunspider'da Edge, Chrome'dan %112 daha hızlı
  • Google Octane'de Edge, Chrome'dan %11 daha hızlı
  • Apple JetStream'de Edge, Chrome'dan %37 daha hızlı
Bu performans artışlarından gerçekten memnunuz ve son birkaç derlemede eklediğimiz birçok harika özelliğin yanı sıra Microsoft Edge ile daha hızlı gezinmenin keyfini çıkaracağınızı umuyoruz.

Windows 10 Uygulama Geliştirme

Windows 10 üzerinde çalışan geliştiriciler, 29 Temmuz'da üretim kalitesinde Windows 10 araçlarını kullanarak Evrensel Windows Uygulamalarını Windows Dev Center'a yükleme fırsatına sahip olacaklar. Araçların uçuşlarını kullanmak ve geri bildirim sağlamak için harcadığınız her zaman için teşekkür ederiz ve uygulamalarınızı Windows 10 çalıştıran herkesle paylaşmaya başlamanız için heyecanlıyız. Evrensel Windows Uygulamaları geliştirme hakkında daha fazla bilgi için Windows İçin Uygulamalar Oluşturma bloguna bakın. .

Windows 10'da Ofis

Windows 10'da yeni Office Word, Excel ve PowerPoint mobil uygulamalarını kullanan herkese teşekkürler. Uygulamalarda, Windows 10 ile birlikte yayınlanmaya hazırlanmalarına yardımcı olacak birkaç değişiklik olacak. PC'lerde ve tabletlerde uygulama adlarına (Onları Office masaüstü paketinden ayırt etmeye yardımcı olmak için) "Mobil" eklediğimizi fark etmiş olabiliriz, telefonlarda ise uygulamaları Word, Excel ve PowerPoint olarak adlandırıyoruz. Ayrıca uygulama adlarından "Önizleme"yi kaldıracağız ve yaklaşık bir hafta içinde Windows 10 bilgisayarlarda ve daha büyük tabletlerde düzenlemek için bir Office 365 aboneliğine ihtiyacınız olacak.
Mart ayında duyurduğumuza benzer şekilde , görüntüleme ve çoğu düzenleme, 10.1" veya daha küçük cihazlarda ticari olmayan kullanım için ücretsiz olarak kalacaktır. Aksi takdirde, uygun bir Office 365 aboneliğine ihtiyacınız olacaktır. Office 365 aboneliğiniz yoksa www.office.com/try adresinden ücretsiz deneme için kaydolabilirsiniz Ayrıca www.office.com adresindeki Office Online'da belgelerinizi her zaman ücretsiz olarak düzenleyebilirsiniz Tam özellikli OneNote Evrensel Uygulaması, Windows 10 yüklü olarak gelir ve diğer tüm cihazlarda OneNote'a benzer şekilde, düzenleme ücretsizdir.

Yaklaşıyoruz!

Hepimiz burada şimdiye kadarki en iyi Windows'u sunmak için çok sıkı çalışıyoruz ve herkese açık sürüm için olması gereken her şeyi hazırlıyoruz. Sonucu görmek için hepinizi ve yükseltmelerini rezerve eden arkadaşlarınızı ve ailenizi bekleyemeyiz.
Bu heyecan verici bir kaç hafta olacak, ama aynı zamanda sadece başlangıç. Hizmet olarak Windows, iyileştirmeler ve özelliklerle Windows'u güncel tutmaya devam edeceğimiz ve erken sürümleri alabilmeniz ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaşabilmeniz için Windows Insider Programımızın devam edeceği anlamına gelir.
Lansman etkinliklerimiz hakkında daha fazla haber ve Windows Insiders için en az bir eğlenceli sürprizin gelmesi için bizi izlemeye devam edin!
teşekkürler,
 

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.