Dell'in yeni Inspiron Oyun Masaüstü ile yapabileceğiniz dört şey


Bugün, E3 öncesinde Dell, Windows 10 tarafından desteklenen Inspiron Gaming Desktop'larını en son 2 ile güncellediklerini duyurdu.nd Gen AMD Ryzen işlemciler (8 çekirdeğe kadar, 16 iş parçacığı), oyunculara erişilebilir bir fiyata güçlü performans sunar.
Dell'in monitör, klavye ve fare ile gösterilen yeni Inspiron Oyun Masaüstü

Inspiron Gaming Desktop ile yapabileceğiniz dört şey şunlardır:

  1. En son 2'den iki saniyelik yanıt vermenin keyfini çıkarınnd Gen AMD Ryzen işlemciler (8 çekirdeğe kadar, 16 iş parçacığı)
  2. Bir kez oyun satın alın ve Xbox Play Anywhereile hem Xbox One hem de Windows 10 PC'nizde oynayın.
  3. Sense MiX FR teknolojisi ile güç tüketimini, görev yönlendirmeyi ve saat hızlarını optimize edin.
  4. Düşük gecikme süresi, izleyiciler ve yayıncılar için etkileşimli anlar için basit, yerleşik Mixer akışını kullanarak diğer oyuncularla etkileşime geçin.
Dell'in yeni Inspiron Oyun Masaüstü

Diğer özellikler şunlardır:

  • USB Type-C 3.1 bağlantı noktası, altı adede kadar USB 3.0 bağlantı noktası, isteğe bağlı çift sürücü, yüksek kapasiteli sabit sürücü, duyarlı SSD ve gelecekteki depolama yükseltmeleri için beş bölmeye kadar.
  • Polar Blue LED aydınlatma ve çarpıcı bir şasi tasarımı; sistemi soğutmak için optimum hava akışı için akıllı termal tasarım
  • Xbox Adaptive Controller uyumluluğu, her zamankinden daha fazla oyuncuya bağlanmak için erişilebilir oyunları destekler.
Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik: Başlangıçta ABD, Avustralya, Yeni Zelanda, Çin ve Güney Kore'de Haziran ortasında 849 ABD Dolarından başlayan fiyatlarla mevcuttur.
Dell, yeni Inspiron Gaming Masaüstü'ne ek olarak, 7.1 Sanal Surround Ses, daha geniş frekans tepkisi (15Hz-25kHz) ve akustik imza, ikinci nesil, hızlı ve duyarlı Alienware Elite Gaming Mouse ve daha fazlasına sahip Alienware Kablosuz Oyun Kulaklığını duyurdu. Daha fazla bilgi edinmek için Dell.com gidin!

Dell'in yeni Inspiron Oyun Masaüstü ile yapabileceğiniz dört şey
 

27.10.2021

Diğer Haberler