Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Dell, yeni iş istasyonlarını, bilgisayarları, Alienware X Serisini ve geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış yeni OptiPlex ürünlerini piyasaya sürüyor

Gelişen bir içerik oluşturucu endüstrisinden ilham alan Dell, ses mühendisleri, fotoğrafçılar, animatörler, mimarlar, moda küratörleri ve VR/AR ile uğraşanlar için her yerden daha fazlasını oluşturmaya, oynamaya ve yapmaya yardımcı olmak için tasarlanmış yeni iş istasyonlarını, Windows 10 PC'leri ve aksesuarları piyasaya sürdü. veya 3D baskı.
Havada yüzen iki Dell Precision 5760 dizüstü bilgisayar, ön ve arkayı gösteriyor
Dell Hassas 5760
Yaratıcılar, en yeni 11. Nesil Intel Core işlemciler ve Xeon mobil işlemcilerle dolu yenilenen Precision 5560 , Precision 5760 , XPS 15 ve XPS 17 cihazlarında önemli performans kazanımları bulacaklar Güncellenmiş Precision 7000 Serisi mobil iş istasyonları artık Dell'in mobil iş istasyonları için bir ilk olan 5G yetenek seçenekleriyle birlikte geliyor.
Alienware m15 R6 açık, arkadan açılı olarak görülüyor
Alienware m15 R6
Oyun cephesinde Dell, en yeni 11. Nesil Intel Core H serisi mobil işlemcilere ve yeni NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayar GPU'larına sahip yeni Alienware m15 R6 ve Dell G15 oyun sistemlerini tanıttı ve müşterilere daha da fazla oyun seçeneği sundu. Ve bu yazın sonlarında , yepyeni Alienware X Serisi , şirketin şimdiye kadar ürettiği en ince oyun dizüstü bilgisayarlarında güç ve stili dengelemek için bir dizi yeni, tescilli, termal teknolojiye sahip olacak.
İş ve sürdürülebilirlik cephede, onlar son zamanlarda yeni bir hat sunduk OptiPlex PC'ler ve güncellenmiş Hassas 3000 Serisi kuleleri son 11 ile artık, inci Gen Intel Core işlemciler.
Biri ortaya bakan okuyucuda olmak üzere üç Dell Latitude 5421 dizüstü bilgisayar açılır
 
Dell'in 2030 Moonshot hedefi , tüm ürün serilerinde yenilenebilir ve geri dönüştürülebilir malzemeleri kullanma taahhüdü. Yaz başında kullanıma sunulan yeni Latitude 5421 ve 5521 ile şirket, biyoplastik kullanımını genişletti ve daha fazla geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir malzemeleri entegre etme fırsatlarını keşfetmeye devam ediyor.
Dell Technologies Blog'da Dell'in en son ürün grubu hakkında daha fazla bilgi edinin .
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.