Alışveriş Sepetim

Dell, Precision 3450 Small Form Factor ve Precision 3650 Tower iş istasyonlarını piyasaya sürdü

Dell, yaratıcı kullanıcıların büyük fikir ve projelerinden daha fazlasını hayata geçirmelerine yardımcı olmak için yepyeni Precision 3450 Small Form Factor ve Precision 3650 Tower iş istasyonlarını piyasaya sürdü .
Dell Precision 3450 kule iş istasyonu
Dell Precision 3450 kule iş istasyonu
Windows 10 üzerinde çalışan Dell Precision İş İstasyonları, önemli işlem gücü gerektiren ve profesyonel düzeyde işlemciler, depolama ve grafiklere dayanan, performans açısından yoğun görevler olan düzenleme, tasarım ve CAD iş akışlarının üstesinden gelmek üzere tasarlanmıştır.
Bunlar yeni cihazlar son 11 ile gelen inci Nesil Intel Çekirdek veya Xeon W-1300 işlemciler ve 3200MHz için up daha hızlı bellek hızları. Büyük veri kümeleriyle veya 2D ve 3D CAD ile çalışanlar için ideal olan bu ürünler, en yeni NVIDIA ve AMD profesyonel grafik seçenekleriyle yapılandırılmış PCI Express Gen 4 grafik ve depolama özelliklerine sahiptir. Ayrıca, her proje için bolca alan sağlamak üzere ölçeklenebilir, RAID özellikli depolama sunarlar.
Dell Precision 3650 iş istasyonu kulesi
Dell Precision 3650 iş istasyonu kulesi
Dell Technologies Özel İstemci Çözümleri başkan yardımcısı Tom Tobul, bir blog yazısında, son teknoloji animasyonlar, sanal gerçeklik modelleri ve etkileşimli alanlarda uzmanlaşmış Fiveten Giant'ın sahibi Chris Priddy gibi Dell Precision iş istasyonu kullanıcılarının inovasyonu nasıl desteklediğini vurguluyor. simülasyonlar. Dell Precision 3630 Tower iş istasyonunu kullanıyor.
Priddy, “Çoğu sanatçı teknoloji hakkında düşünmek istemiyor, sadece sanat yaratmak istiyorlar” diyor. "[Dell Precision] iş istasyonu, aynı simülasyonları diğer makinemden daha hızlı önbelleğe alarak, bana işi aynı sürede iki kez tamamlama yeteneği sağladı."
Dell Technologies Blog'unda daha fazlasını okuyun .
Müşteri adayı görüntüsü: Dell Precision tower iş istasyonları
 

12.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.