Dell, 'dünyanın en güçlü 1U raf tipi iş istasyonunu' piyasaya sürdü

Dell, 1U raflı iş istasyonu ve 649 dolardan başlayan kuleler de dahil olmak üzere güçlü bir güce sahip kompakt çözümler sunar.

Güçlü, ekonomik, kompakt endüstri lideri iş istasyonları arayan her ölçekteki şirketler ve bütçeleri şimdi de dahil olmak üzere Dell'den kendi ihtiyaçları için yeni seçenekler var t o dünyanın en güçlü 1U raf workstation.¹
Dell Precision 3930 Raf kompakt endüstriyel ayak izi güçlü bir performans sağlar. 1U raf yüksekliği, daha iyi raf yoğunluğu ve daha uzun çalışma sıcaklıkları sağlarken, kısa derinliği, toz filtreleri ve eski bağlantı noktaları gibi özellikler, karmaşık tıbbi görüntüleme ve endüstriyel otomasyon çözümlerine sorunsuz bir şekilde entegre olmasını sağlar.

Diğer özellikler şunları içerir:
  • Raf iş istasyonu, Intel Xeon E işlemcilerin ve 8. Nesil Intel Core CPU'nun piyasaya sürülmesi sayesinde 64 GB'a kadar 2666 MHz DDR4 bellek sağlar.
  • Intel Xeon E işlemci, artırılmış güvenilirlik için Hata Düzeltme Kodunu (ECC) destekler.
  • Raf tipi iş istasyonu, sınıfının en iyisi iş istasyonu performansı sunar ve 250 W'a kadar çift genişlikli GPU'ların esnekliği ve 24 TB'a kadar depolama ile ölçeklenebilirlik sağlar.
  • İsteğe bağlı bir PCI yuvası da dahil olmak üzere 3 PCIe yuvası ile bu iş istasyonu, karmaşık görevlerin üstesinden kolaylıkla gelebilir.
  • Bir dizi NVIDIA Quadro profesyonel GPU mevcuttur. Quadro P6000 ile kullanıcılar 24 GB GDDR5X ve güçlü ultra üst düzey grafik performansından yararlanır.
  • Ek olarak, müşteriler AMD Radeon Pro grafiklerini seçme seçeneğine sahiptir.
Şirketiniz çok yönlü, güvenli ve hızlı uzaktan 1:1 kullanıcı erişimi arıyorsa, isteğe bağlı Teradici PCOIP teknolojisini ekleyebilirsiniz. Raf iş istasyonu, veri merkezine zahmetsizce entegre olur ve bu da masanızdaki dağınıklığı azaltmaya yardımcı olur.
 

16.08.2021

Diğer Haberler