Alışveriş Sepetim

Daha hızlı, daha yalın ve daha verimli bir Microsoft Edge oluşturma

Performans, başarınız için esastır, bu da onu bizim için temel yapar. Tarayıcının sizi yavaşlatmamasını sağlamak için Microsoft Edge'i geliştirmeye devam ederken performansı her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Microsoft Edge'i her zamankinden daha hızlı ve daha verimli hale getirmek için her zaman çalışıyoruz.
Birinci sınıf bir tarayıcı sunmak için performans tanımımızın dört bileşeni vardır:

Hız

Tarayıcınızı açtığınızda aklınızda bir hedef var ve bunu mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmenize yardımcı olmak istiyoruz. Baştan sona süreyi kısaltmaya yardımcı olmak için en yaygın göz atma senaryolarındaki her adıma bakıyoruz. Mart 2020'de Profil Kılavuzlu Optimizasyonlar (PGO), Microsoft Edge 81 Stable Channel'da ve ardından Microsoft Edge 83'te Bağlantı Zamanı Optimizasyonları (LTO) piyasaya sürüldü. Bu değişiklikler, Speedometer 2.0 karşılaştırması tarafından ölçülen tarayıcı hızını 13'e kadar artırdı. Microsoft Edge'in önceki sürümleriyle karşılaştırıldığında %.

Cevaplanabilirlik

Web bugün dinamik ve etkileşimlidir. Tarayıcının yazmanıza, dokunmanıza ve tıklamalarınıza yanıt vermesini beklersiniz. Bu, harflerin anında ekranda göründüğünü görme, sayfanın üstünden altına sorunsuz bir kaydırma deneyimi ve tıklamalara karşı geliştirilmiş yanıt verme anlamına gelir. Nisan ayında, Microsoft Edge ve diğer Chromium tabanlı tarayıcılardaki birkaç kaydırmalı kişilik geliştirmesi hakkında bilgi paylaştık Bu iyileştirmeler, Microsoft Edge'in fare tekerleği, klavye veya kaydırma çubuğu kaydırma işlemlerine daha yumuşak ve daha duyarlı hissetmesine yardımcı olur.

13.08.2021

Diğer Haberler