Create the Modern Workplace web yayını serisi için bize katılın

Office 365'teki araçlarla çalışanlarınızı ve kuruluşunuzu nasıl güçlendireceğinizi öğrenmek için Microsoft Teknoloji Merkezi'nden canlı bir sanal web yayını serisi için bize katılın.
Sektörün en gelişmiş üretkenlik paketi olan Office 365 ile Microsoft, sınırlar ve engeller olmadan iletişim kurmanıza ve işbirliği yapmanıza yardımcı olacak modern çalışma alanını oluşturmaya odaklanmıştır. İş arkadaşlarınızla, müşterilerle ve ortaklarla bağlantı kurmanın işiniz için kritik olduğunu biliyoruz. Daha iyi araçlar ve daha iyi bağlantılarla, işinizi büyütme fırsatlarınız sınırsızdır.
Bu üç bölümlük web yayını serisi, endüstrinin en yenilikçi üretkenlik paketi hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacak. Bugün, Office 2016 ve Office 365 ile üretkenliğe bu kadar geniş bir açıdan bakan başka kimse yok. Bireyler, ekipler/gruplar ve kuruluşlar arasında üretkenliği düşünüyoruz. Daha modern bir iş yeri yaratmak için çözümlerimizden nasıl yararlanabileceğinizi keşfedin.
Microsoft'un en yeni üretkenlik çözümlerine ilişkin içgörüleri duymak ve aşağıdakileri nasıl yapabileceğinizi anlamak için bu sanal web yayını serisine katılın :
  • Skype Kurumsal ve Office 365'teki yeni özelliklerle toplantıları iyileştirin.
  • Gelişmiş araçlar ve bulut ile gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın ve dosyaları paylaşın.
  • Office 365 ile mobil üretkenliği etkinleştirin.

17.08.2021

Diğer Haberler