p

ConfigMgr 25 yıla ulaştı

Yirmi beş yıl önce, 1992 yazında, yeni bir ürün için planlama başladı - ve o an benim ve milyonlarca BT Uzmanının yaşamı üzerinde muazzam bir etki yarattı - ve hepimizin 100'leri desteklemesini sağladı. dünya çapında milyonlarca işçinin
ConfigMgr @ 25'in bu önizlemesine göz atın:

Biz 25 kutluyoruz inci 'Hermes' kod adlı yeni bir proje özetleyen bir vizyon belgesinin yıldönümü ve birkaç hafta sonra başladı kodlama - İki mühendis ve 500 MB sabit disk ile bir Ağ Geçidi 486 kullanan stajyer ile.
O proje bir ürün oldu; ve bu ürün, şimdi PC yönetimi dediğimiz bir endüstri yarattı.
O zamandan bugüne, System Center Configuration Manager (ConfigMgr) birkaç farklı ada sahipti, ancak yine de kurumsal bilgisayarları yönetmek için dünyanın en yaygın kullanılan çözümü haline geldi. 25 yıl önce ilk satır kodunun yazıldığı ve teslim edildiği zamandan bu yana, 8 milyon satırdan fazla koda ulaştı - ancak ConfigMgr'yi sürekli olarak yeniden tasarladığımız ve yenilediğimiz için bundan çok daha fazla satırı kullanımdan kaldırdık. .
ConfigMgr ve inanılmaz kullanıcı topluluğu hakkında beni sürekli şaşırtan üç gerçek var :
  1. ConfigMgr , tüm Kurumsal PC'lerin %75'inden fazlasını yönetir .
  2. Kullanımı artmaya devam ediyor .
  3. ConfigMgr'nin aylık aktif kullanıcılarının sayısı her hafta 1 milyon cihazdan fazla artmaya devam ediyor .
Veriler açık: Dünya Windows 10'a geçiyor ve ConfigMgr, işletmeler tarafından bu hareketi gerçekleştirmek için kullanılan araçtır.
ConfigMgr'ye hiçbir zaman, bugün olduğundan daha fazla ilgi olmamıştı!
ConfigMgr'nin geçmişi üzerine kafa yorarken (ve yakında çıkacak olan ConfigMgr belgeselinin ön gösterimini izlerken), ConfigMgr kullanıcı tabanının gezegendeki en güçlü teknik topluluklar arasında nasıl olduğunu düşünmeye devam ettim.
Bu toplulukla ilgili benim için en etkileyici şeylerden biri, mimariyi ve yetenekleri sürekli olarak nasıl ileriye taşıdıklarıdır - ve bu, ConfigMgr'nin yalnızca güncel kalmasını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda gelişen altyapının hemen hemen her durumda kritik bir aracısı olarak kendisini kurmasını sağlamıştır. Kurumsal organizasyon.
Biz 25 gibi kayan yazı dönüm noktalarına ulaştığınızda inci yıldönümleri, ben, belki de en önemlisi ConfigMgr, etkisi ve, tarihi üzerine topluluk ile yansıtmak istedik onun çok parlak bir gelecek .

Şimdi Hikayenizi Anlatmak İstiyoruz

Bu milyonlarca BT Uzmanı,  bu hikayenin gerçek kahramanlarıdır . Duymak istediğimiz yüzden senin hikaye . SMS/ConfigMgr yaşamlarınızı veya kuruluşlarınızı nasıl etkiledi?
aka.ms/ConfigMgr25 adresine video yazarak veya yükleyerek bize hikayenizi anlatın .
Yukarıda ön izlemesini yaptığım belgeseli ne kadar sevsem de, 2 bölümden oluşan çok önemli bir hikayenin sadece 1. Bölümü. 2. bölüm size kalmış .
ConfigMgr ile ilgili kendi anılarınızı ve hikayelerinizi kaydedin ve aka.ms/ConfigMgr 25 adresinde yayınlayın . Microsoft Ignite'ta olacaksanız, hikayelerinizi Microsoft standının yanındaki mini stüdyomuzda da kaydedebilirsiniz .
Video gönderimlerinizi (hem yukarıdaki site aracılığıyla ya da Ignite'taki video standımızda) kullanacağız ve "The People's History of ConfigMgr" adını vereceğimiz tamamen kitle kaynaklı bir video oluşturacağız .
 

16.08.2021

Diğer Haberler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.