Alışveriş Sepetim

Çift ekranlı önizleme SDK'ları ve Microsoft 365 Geliştirici Günü duyurusu

In Kasım , biz çift ekranlı cihazlar için vizyonumuzu paylaştık ve bu yeni cihaz kategorisi nasıl yardım edeceğini insanlar daha küçük ve daha mobil form faktörlerinde halletmek. Bugün, aşağıdakileri yaparak çift ekranlı cihazları nasıl başlatabileceğiniz ve optimize edebileceğiniz konusunda size bir güncelleme vermekten heyecan duyuyoruz:
  1. Uygulamalar ve web siteleri için önizleme SDK'larını ve standart önerilerini keşfetme
  2. Çift ekran deneyimlerini benimseme
  3. Microsoft 365 Geliştirici Günü'nde daha fazlasını öğrenin

1) Uygulamalar ve web siteleri için önizleme SDK'larını ve standart önerilerini keşfetme

Microsoft Surface Duo için önizleme SDK'sının kullanıma sunulacağını ve Windows 10 için önizleme SDK'sının önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Web siteleri ve PWA'lar için çift ekran deneyimlerini etkinleştirmek için yeni web standartları önerilerini duyurmaktan da heyecan duyuyoruz. hem Android hem de Windows 10X'te. Bu yeni web standartları önerileri, size çift ekranlı cihazlar için ihtiyaç duyduğunuz yetenekleri ve araçları sağlayacaktır.

Microsoft Surface Duo için önizleme SDK'sını indirin

Bugün geliştiriciler, Surface Duo için önizleme SDK'sını indirebilir, en iyi uygulamalar için belgelere ve örneklere erişebilir , UX tasarım modellerini görebilir ve daha fazlasını yapabilir. Önizleme SDK'sı, geliştiricilere çift ekran deneyimlerinden nasıl yararlanabileceğinize dair bir ilk bakış sağlar.
Bu içerir:
  • DisplayMask API, Menteşe Açısı Sensörü ve yeni cihaz özellikleri dahil olmak üzere Surface Duo cihazı için çift ekran geliştirmeyi destekleyen yerel Java API'leri .
  • Bir önizleme Yüzey Duo görüntü ile Android Emulator fiziksel bir cihaz olmadan uygulamanızı test için Android Studio entegre edilmiştir. Emülatör, iki ekran arasındaki dikişi taklit ederek duruşları, hareketleri, menteşe açısını ve daha fazlasını simüle eder. Zamanla işlevsellik eklemeye devam edeceğiz.
  • Gereksinimler: For Android Studio ve Android Emülatörü'nde .

24.8.2021

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.