p

CES 2021: HP, çok çeşitli cihazlarla tüketicilere ve uzaktan çalışanlara hitap etmeyi hedefliyor

COVID-19, geçtiğimiz yıl insanların yaşam ve çalışma şeklini o kadar değiştirdi ki, HP araştırması ABD, İngiltere ve Japonya'daki insanların haftada yedi saat daha kişisel bilgisayarlarını kullandıklarını gösterdi. Fotoğraf, hikaye/makale yazma ve canlı yayın ilk üç etkinlik olarak ortaya çıktı.


HP, yaratıcı ve profesyonel hedefler peşinde koşan cihazlarında daha fazla zaman geçirmelerine yardımcı olmak için CES 2021'de bir dizi Windows 10 cihazını tanıttı. Parmak izi okuyucuları ve IR kameralarla, daha fazla güvenlik için Windows Hello üzerinden giriş yapabilirsiniz.

HP Envy 14 üzerinde çalışan kanepedeki adam
HP ENVY 14

HP ENVY 14, geleneksel 16:9 dizüstü bilgisayardan %11 daha fazla görüntüleme alanı sağlayan çoklu dokunma özellikli IPS ekrana sahip bir mobil kişisel yaratıcı stüdyodur. Web kamerası için fiziksel bir deklanşör ve klavyede özel bir sessiz mikrofon vardır ve dizüstü bilgisayar, görüntülü sohbetler, sesli aramalar ve kayıtlar sırasında hoparlörleri, kulaklıkları veya mikrofonu kullanırken gereksiz arka plan gürültüsünü sessize almak için AI Noise Removal özelliğine sahiptir. 16,5 saate kadar pil ömrü bekleyebilirsiniz [1]. 11. Nesil Intel Core işlemci [2] ve NVIDIA GeForce GTX 1650Ti Max-Q grafik kartı ile özelleştirin. Ocak ayında HP.com üzerinden 1.249 $ başlangıç fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor.

Ekranda Windows Start ile çadır modunda HP Elite Dragonfly G2
HP Elit Yusufçuk G2

Dönüştürülebilir 2'si 1 arada HP Elite Dragonfly G2, okyanusa bağlı plastikler de dahil olmak üzere geri dönüştürülmüş malzemeler içeren bir tasarımla iki pounddan daha hafiftir [3]. 11. Nesil Intel Core işlemciler, yeni Intel entegre grafikleriyle birlikte güç sağlar. Tile dahili ile 5G veya gigabit sınıfı 4G LTE bağlantısıyla bağlantıda kalın. Yeni ve geliştirilmiş özellikler arasında, konuşma, müzik ve filmler için ses deneyimini en üst düzeye çıkarmak için yapay zeka özellikli Olan Audio by Bang &Olufsen ile kristal netliğinde ses bulunuyor. Ocak ayında satışa sunulması bekleniyor.

HP Elite Dragonfly Max, ekranda Windows Start ile açılıp sağa bakıyor
HP Elit Yusufçuk Maks.

HP Elite Dragonfly Max, yapay zeka odaklı ses optimizasyonu yazılımına sahip dört geniş aralıklı mikrofon, kristal netliğinde bir ekip çalışması için 5MP + IR kamera ve Eyesafe sertifikasına sahip HP Eye Ease ekran gibi gelişmiş işbirliği özelliklerini gözlerinizi sıkmadan çalışmak, sörf yapmak veya sohbet etmek için ekleyerek tüm bunları başka bir seviyeye taşır. Ocak ayında satışa sunulması bekleniyor.

Kanepede HP Elite Folio'ya bakan adam, standı açık
HP Elite Folio

Fansa olmayan HP Elite Folio, esnek magnezyum tek gövdeli tasarım, vegan deri kaplama ve sessiz klavye ile insanların telefon, tablet ve PC'leri hakkında sevdiklerini tek bir cihazda birleştiriyor. Qualcomm Snapdragon işlemciler, isteğe bağlı 5G bağlantısı, Wi-Fi 6 ve 24,5 saate kadar yerel video oynatma ile birlikte gelir. HP Elite Folio'ya sahip olan kişiler, 76 derece görüş alanı web kamerası, çift mikrofon dizisi ve Audio by Bang & Olufsen ile yüksek çözünürlüklü hoparlörlerle bir ritmi kaçırmadan kalkabilir ve hareket edebilir. 13,5 inç diyagonal ekran, gelişmiş güvenlik için yerleşik gizlilik deklanşörüne sahip bir HD web kamerasına sahiptir. Cihaz ayrıca entegre şarj özelliğine ve kolay erişim için depolama yuvasına sahip her zaman hazır bir HP Elite Slim Active Pen içerir. Şubat ayında satışa sunulması bekleniyor.

HP Elite Folio, profil açısından dört modda
HP Elite Folio dört modda da

HP EliteBook 840 G8 Aero hafif olabilir, ancak 11. Entegre 720p HD kamera ve yapay zeka tabanlı ses ile birlikte neredeyse daha iyi çalışın. Tasarım, çevresel etkiyi azaltmak için %90 geri dönüştürülmüş magnezyum metal kapaklar, geri dönüştürülmüş plastikler ve %100 sürdürülebilir kaynaklı ambalajlar içermektedir [4]. Mart ayında satışa sunulması bekleniyor.

HP EliteBook 840 Aero G8 yüzen, tamamen açık bakan sola
HP EliteBook 840 G8 Aero

CES'te duyurulan bu ve diğer cihazlar hakkında daha fazla bilgi için HP'ye gidin.

[1] Hp tarafından sürekli FHD video oynatma, 1080p (1920×1080) çözünürlük, 150 nit parlaklık, %17'de sistem ses seviyesi, %100 çalar ses düzeyi kullanılarak test edilen pil ömrü, yerel depolamadan tam ekran oynatıldı, kulaklık takılı, kablosuz açık ancak bağlı değil. Gerçek pil ömrü yapılandırmaya bağlı olarak değişir ve maksimum kapasite doğal olarak zaman ve kullanımla azalır.

[2] Çok çekirdekli, belirli yazılım ürünlerinin performansını artırmak için tasarlanmıştır. Tüm müşteriler veya yazılım uygulamaları mutlaka bu teknolojinin kullanımından yararlanamayacaktır. Performans ve saat sıklığı, uygulama iş yüküne ve donanım ve yazılım yapılandırmalarınıza bağlı olarak değişir. Intel'in numaralandırması, markalaması ve/veya adlandırması daha yüksek performansın ölçümü değildir.

[3] Ağırlık yapılandırmaya göre değişir. UHD panel veya HP Sure View Reflect, 32 GB bellek tabanı birimleri, WWAN, 4 hücreli pil ve 512 GB SSD veya üstü 1 kg'dan başlayan yapılandırmalarda kullanılamaz. %5 okyanusa bağlı plastikle üretilen dizüstü bilgisayar hoparlör muhafazası ve ekran çerçevesi bileşenleri.

[4] Sürdürülebilir kaynaklı sertifikalı ve geri dönüştürülmüş elyaflardan üretilen %100 dış kutu ambalajı. %100 geri dönüştürülmüş ahşap elyaf ve organik malzemeden yapılmış lif yastıkları. Tüm plastik yastıklar % 90 geri dönüştürülmüş plastikten > yapılır.

28.10.2021

Diğer Haberler