p

CES 2021: 11. Nesil Intel vPro iş platformu ilk kez yayına çıkıyor

CES 2021'de Intel, yüksek performans ve kapsamlı donanım tabanlı güvenlik sunan bir iş platformu olan 11th Gen Intel vPro platformunu tanıttı.
Bu platform, her yerde çalışan herkes için daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Intel, Office 365 [1] kullanırken üretkenliğin %23, konferans sırasında ise rakip bir cihaza kıyasla %52 daha hızlı olduğunu buldu [2].
Başlangıçta ince ve hafif Windows 10 dizüstü bilgisayarlar için dört yeni 11th Gen Intel Core vPro işlemciye sahip olan yeni platform, Intel'in SuperFin teknolojisi Intel Iris X'i içeriyore grafikler ve ofiste yaklaşık altı kat daha hızlı yükleme ve indirme ve evde yaklaşık üç kat daha yüksek hız sağlayan entegre Intel Wi-Fi 6/6E (Gig+).
Intel ayrıca, hızlı değişen yazılım ekosistemine ayak uydurmak için daha iyi bir yapay zeka performansı ve rekabetçi bir cihaza kıyasla 1,8 kata kadar daha hızlı oluşturma ve video düzenleme iddiasında bulundu [3].
Bir masada dizüstü bilgisayarın önünde oturan, cihazın arkası okuyucuya bakan adam
Intel ayrıca son derece mobil iş kullanıcıları için Intel Evo vPro platformunu başlattı. İş sınıfı performansı, donanımla geliştirilmiş güvenlik özellikleri, üstün uzaktan yönetilebilirlik ve PC filo kararlılığını bir araya getirir. Bu platformda tasarlanan dizüstü bilgisayarlar, sürükleyici ekranlarla ince ve hafiftir. 60'tan fazla yeni yüksek performanslı vPro ve Evo vPro dizüstü bilgisayar bu yıl sunulacak, vPro'nun güvenliği ve yönetilebilirliği ile Intel Evo'nunhareket sırasındaki deneyimlerini bir araya getirecek .
CES 2021'deki bu ve diğer duyurular hakkında daha fazla bilgi için Intel'e gidin.
[1] Kaynak: Intel. Microsoft Office 365 iş akışı tarafından ölçüldüğü gibi. 11. Nesil Intel CorevPro i7-1185G7 İşlemci ve MD Ryzen 7 PRO 4750U.
[2] Kaynak: Intel. Verimlilik ve İşbirliği İş Akışı ile ölçüldüğü gibi. 11. Nesil Intel Core vPro i7-1185G7 İşlemci ve AMD Ryzen 7 PRO 4750U.
[3] Video Düzenleme iş akışı tarafından ölçülen şekilde. 11. Nesil Intel Core vPro i7-1185G7 İşlemci ve MD Ryzen 7 PRO 4750U.
İş yükleri ve yapılandırmalar için www.Intel.com/PerformanceIndex 'yıziyaret edin. Sonuçlar değişebilir. Intel teknolojileri etkin donanım, yazılım veya hizmet etkinleştirmesi gerektirebilir. Hiçbir ürün veya bileşen kesinlikle güvenli olamaz. Maliyetleriniz ve sonuçlarınız değişebilir.
 

28.10.2021

Diğer Haberler