Alışveriş Sepetim
19,117
20,59

CES 2021: 11. Nesil Intel vPro iş platformu çıkışları

CES 2021'de Intel, yüksek performans ve kapsamlı donanım tabanlı güvenlik sunan bir iş platformu olan 11. Nesil Intel vPro platformunu tanıttı.
Bu platform, herhangi bir yerde çalışan herkes için daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Intel, rakip bir cihaza [2] kıyasla Office 365 [1] kullanıldığında üretkenliğin %23 ve konferans sırasında %52 daha hızlı üretkenlik olduğunu buldu.
Başlangıçta ince ve hafif Windows 10 dizüstü bilgisayarlar için dört yeni 11. Nesil Intel Core vPro işlemciye sahip olan yeni platform, Intel'in SuperFin teknolojisini, Intel Iris X e grafiklerini ve neredeyse altı kat veri sağlayan tümleşik Intel Wi-Fi 6/6E (Gig+) içerir. ofiste daha hızlı yükleme ve indirme ve evde neredeyse üç kat daha hızlı.
Intel ayrıca, hızla değişen yazılım ekosistemine ayak uydurmak için daha iyi bir AI performansı ve rakip bir cihaza kıyasla 1,8 kata kadar daha hızlı oluşturma ve video düzenleme iddiasında bulundu [3].
Bir masada dizüstü bilgisayarın önünde oturan adam, cihazın arkası okuyucuya dönük
Intel ayrıca son derece mobil iş kullanıcıları için Intel Evo vPro platformunu piyasaya sürdü. İş sınıfı performansı, donanımla geliştirilmiş güvenlik özellikleri, üstün uzaktan yönetilebilirlik ve bilgisayar filosu kararlılığını bir araya getirir. Bu platformda tasarlanan dizüstü bilgisayarlar, ince ve hafiftir ve etkileyici ekranlara sahiptir. vPro'nun güvenlik ve yönetilebilirliği ile Intel Evo'nun hareket halindeki deneyimlerini bir araya getiren 60'tan fazla yeni yüksek performanslı vPro ve Evo vPro dizüstü bilgisayar bu yıl satışa sunulacak .
CES 2021'deki bu ve diğer duyurular hakkında daha fazla bilgi için Intel'e gidin .
[1] Kaynak: Intel. Microsoft Office 365 iş akışı tarafından ölçüldüğü gibi. 11. Nesil Intel CorevPro i7-1185G7 İşlemci? ile MD Ryzen 7 PRO 4750U?.
[2] Kaynak: Intel. Üretkenlik ve İşbirliği İş Akışı ile ölçüldüğü gibi. 11. Nesil Intel Core vPro i7-1185G7 İşlemci? ve AMD Ryzen 7 PRO 4750U.
[3] Video Düzenleme iş akışıyla ölçüldüğü gibi. 11. Nesil Intel Core vPro i7-1185G7 İşlemci? ve MD Ryzen 7 PRO 4750U?.
İş yükleri ve yapılandırmalar için www.Intel.com/PerformanceIndex adresini ziyaret  edin . Sonuçlar değişebilir. Intel teknolojileri etkinleştirilmiş donanım, yazılım veya hizmet etkinleştirme gerektirebilir.? Hiçbir ürün veya bileşen kesinlikle güvenli olamaz. Maliyetleriniz ve sonuçlarınız değişebilir. 
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.