Alışveriş Sepetim
19,042
20,718

Çalışma. Evrim geçirdi.

Bugünkü gönderi, Microsoft'un kurumsal başkan yardımcısı Thom Gruhler tarafından yazıldı.
Çalışma şeklimiz gelişti. Saat dilimlerini kapsayan dinamik ekipler artık istisna değil; işbirliği, işin nasıl yapıldığıdır ve insanlar işlerine herhangi bir cihazdan erişmeyi umarlar. Ayrıca, WeWork gibi ortak çalışma alanları bu değişimin merkezinde konumlanıyor ve yeni nesil çalışanlara geleneksel fiziksel çalışma alanı için heyecan verici bir alternatif sunuyor.
Bu düşünceyle, Office 365 için özel bir teklif başlatmak üzere WeWork'taki arkadaşlarımızla güçlerimizi birleştirdiğimizi duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. Office 365 İş veya İş Ekstra aboneliğinde belirli bir oranda indirim sağlayarak, hedeflerine ulaşmalarını sağlayan araçlara ve teknolojiye erişmelerini sağlar. Aslında, herhangi bir arabayı "akıllı" bir arabaya dönüştürmeye yardımcı olan mobil teknoloji girişimi Dash'in Office 365 ve WeWork'un yardımıyla nasıl daha akıllı, daha güvenli ve daha yeşil sürüş çağını başlattığını öğrenmek için bu videoyu izleyin.WeWork, iş dünyasında başarıdan çok daha fazlası olmak isteyen serbest çalışanlar, yeni başlayanlar, bir nesil bin yıllık işçiler ve diğerlerinin evidir. İşlerinde anlam ararlar ve kendilerini nerede ve nasıl çalıştıkları konusunda benzersiz bakış açılarını ve beklentilerini paylaşan insanlarla çevrelerler.
Fiziksel mekanlar, insanların bugün çalışmak istediği şekle uyum sağlarken, çalışma şeklimizi sonsuza dek değiştirecek üç önemli gelişme daha görüyoruz.
Buluta geçiyoruz.  Mobil cihazların patlaması ve ekipler ve portföyler arasında artan yenilik, üretkenlik ve işbirliği ihtiyacı ile desteklenen günümüzün yeni şirketleri ve küçük işletmeleri, geleceğin en büyük göstergeleri ve işin geleceğinin bulutta yaşayacağının kanıtı. Bazılarımız zaten bu değişimin ön aşamalarını yaşıyor olsa da, 2016, bulutun teknoloji konusunda bilgili ilk uygulayıcılarını geride bıraktığı ve kendisini daha geleneksel firmalarda daha büyük çalışma kültürüne entegre etmeye başladığı yıl olacak.
Serbest çalışanlar hakim olacak.  Bu hızlı atmosferde en iyisini yapacak olan şirketler, talep üzerine talep üzerine beceriler sağlayabilecek bir serbest çalışan ağıyla derin bağlantılara sahip olacak. İş gücü, daha özel beceriler kazanarak ve hem çevrimiçi hem de yüz yüze sürekli eğitime katılarak bu zorluğa adım atmaya başlıyor. Bu değişim, yalnızca onların öğrenmeye olan gerçek sevgisinden kaynaklanmıyor. Y kuşağı serbest çalışmanın esnek doğasından etkileniyor ve yüzde 80'i Elance-oDesk tarafından yapılan bir ankete yanıt vererek kendileri için çalışmaya çok açık. serbest çalışmak için mevcut işlerinden ayrılmaya istekli olacaklarını söyledi. 2020'ye kadar, 2016'nın devrilme noktası olduğu esnek çalışma programlarına sahip, yetenekli serbest çalışanların çok farklı bir işgücünün piyasaya hakim olduğunu göreceğimize inanıyorum.
Liderler için yeni beklentiler olacak.  İster serbest ister tam zamanlı olsunlar, modern işçiler, özellikle de Y kuşağı, yaşamlarına bir amaç katan işler arıyorlar. Yaratıcılık, işbirliği ve iş-yaşam dengesi birçokları için önceliktir. Bir Kariyer Oluşturucu anketine göre, çalışanların yüzde 25'i 35 yaşına kadar beş veya daha fazla işte çalışıyor. İşten her ayrıldıklarında bunun şirkete maliyeti oluyor.Değiştirmek için 15.000 ila 25.000 ABD Doları arasında bir yerde. Bu, günümüz çalışanlarının önceliklerini desteklemenin sadece yapılacak iyi bir şey olmadığı anlamına gelir; elde tutma bir iş zorunluluğudur. Liderler en iyi yetenekleri çekmek istiyorlarsa, sundukları işlere amaç aşılamanın yollarını bulmalı ve talep edilen becerilere sahip çalışanlar için çekici bir kültür yaratmalıdırlar. Markalarının hikayesini etkili bir şekilde anlatmaları, çalışanlara hedeflerine uygun projeler vermeleri ve ekiplerini kariyerlerinin dışında tutkularını gerçekleştirme özgürlüğüne izin verecek şekilde yönetmeleri gerekiyor.
Microsoft'ta görevimiz nettir. Gezegendeki herkesi daha fazlasını başarmaları için güçlendirme işindeyiz. Office 365, her yerde büyüyen iş yerlerini desteklemek için tasarlandı. Office 365'i, çalışanların modern bir şekilde çalışmasına yardımcı olacak en son teknolojiyi ve araçları sunacak şekilde tasarladık.
  1. Seninle hareket eder. Çoğumuz iş için birden fazla cihaz kullanıyoruz ve bir cihazdan diğerine akıcı bir deneyime ihtiyacımız var. Office 365 ile dizüstü bilgisayarınızda bir Excel çalışma kitabına başlayabilir, eve otobüs yolculuğu sırasında telefonunuzda düzenleyebilir ve akşamın ilerleyen saatlerinde tabletinizle bitirebilirsiniz. Office 365, belirli bir platform için değil, sizin için bir üretkenlik aracıdır. Office 365'in cihazdan bağımsız olarak hedeflerinize ulaşmada tutarlı müttefikiniz olabilmesi için cihazlar ve işletim sistemleri arasındaki tüm engelleri kaldırdık.
  1. Günümüzün işbirliği için inşa edilmiştir. Office 365, iş arkadaşlarınızla bir proje üzerinde çalışmayı kolaylaştırır. Yarın verecek bir sunumunuz var ama kilit bir meslektaşınız sabah ilk iş olarak gelmiyor mu? Endişelenmeyin: PowerPoint destenizi gerçek zamanlı olarak, aynı odadaymış gibi, karşı kıyılarda olsanız bile birlikte gözden geçirebilirsiniz.
  1. Senin için çalışıyor. Günümüz iş yerinde çok fazla uygulamamız, cihazımız ve aracımız var; sadece yeterli zamanımız yok. Office 365, karmaşıklığı ortadan kaldırmak ve işlerinizi hızla halletmenize yardımcı olmak için zeka ile oluşturulmuştur. Bu, Outlook'ta düşük öncelikli e-postaları otomatik olarak kaldırırken aynı zamanda “Kime:” satırındaki herkesin modern bulut eklerine erişmesini sağlamak veya Tell Me ile doğru Office komutunu kolayca ve hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak olsun, işleri sizin için halleder.

 

17.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.