p

Bulut ve Mobil'in köşesinde sıkışma

Hangi nesilden gelirse gelsin, ya da onunla anlık mesajda, at sırtında veya bir teknoloji kongresinde konuşurken tanışsanız da - Miranda Luna bir güçtür.

Tipik olarak kot pantolon ve deri ceket giyen 23 yaşındaki oyuncu, uzun, kahverengi saçları ve sporları büyük bir gülümsemeye sahip - aslında çoğu zaman spor. Luna, Windows Azure'da mobil uygulama geliştirmeye yardımcı olan hizmetler için bir ürün pazarlama yöneticisi olarak çalışır, bu da tüm çizgilerdeki mobil geliştiricilerin (iOS, Android ve Windows) uygulamalarını daha güçlü, daha hızlı, daha uygun fiyatlı, daha güvenilir hale getirmelerine nasıl yardımcı olduğunu açıklamanın bir iş başlığı yoludur - gerçekten her şey.

Luna, "Azure Mobil Servis, bu benim reçelim" diyor. "Bildirim Merkezleri de. Bu hizmetlerin en güzel yanı, bu kadar ücretsiz olmaları. Mobil Hizmetler temel olarak bir kutunun arka ucudur - veri depolama, kullanıcı kimlik doğrulaması, anında iletme bildirimleri ve iş mantığı eklemek için bir komut dosyası ortamı. Notification Hubs, platformdan veya bir uygulamanın hangi arka uç kullandığından bağımsız olarak dakikalar içinde milyonlarca kişiselleştirilmiş bildirim sunmak için büyük ölçüde ölçeklenebilir bir anında iletme bildirim motoru sağlar."

01.11.2021

Diğer Haberler