Alışveriş Sepetim

Bulut: hayatları daha iyi hale getiren Bing, 2015'teki önemli olayları tahmin ediyor ve Skype Translator serbest bırakılıyor — Hafta Sonu Okuma: Aralık 19 Sürümü

YouTube Videosu

Çantayı bırak! (Ya da erkek çantası.) Weekend Reading, alışveriş merkezinden ve siber alışverişten çok ihtiyaç duyulan bir mola sunmak için burada, kaçırmak istemeyeceğiniz bazı zorunlu okumalar ile. ... Birşey değil.

Skype, on yıldan uzun bir süredir günlük ses ve video iletişimini mümkün kılmak için coğrafi engelleri yıkıyor. Şimdi, Microsoft Research yeniliklerini kullanarak, Skype dil engelini kaldırıyorİlk aşama Skype Translatorİspanyolca ve İngilizce olmak üzere iki konuşma dili ve 40'tan fazla anlık mesajlaşma dili içeren Skype Translator, Skype Translator üzerinden kaydolan ve masaüstünde veya cihazlarında Windows 8.1 kullanan Skype müşterileri tarafından kullanılabilir.

Sanal şapkanıza tutunun! 2014'teki en iyi aramalardan ilham alan Bing Predicts ekibi, teknolojisini önümüzdeki yıla uyguladı ve arama, sosyal ve kültürel sinyalleri analiz ederek 2015'te beklenen yükselen trendleri ortaya çıkardı. Bing, New England Patriots'un Lombardi kupasını eve götüreceğini ve Beyoncé'nin Yılın Albümü dalında Grammy kazanacağını öngörüyor. Bing'in 2015'e açılan penceresi moda, spor, ödüller, seyahat, yemek ve daha fazlasıiçin tahminler içeriyor.

WR_2

Tip 1 diyabetli birçok kişi için kan şekeri seviyelerini izlemek zorlu bir iştir. Tip 1 diyabetli çocukların ebeveynleriiçin , sadece özenli değil, aynı zaman korkutucu olabilir. Kan şekeri seviyelerinin her zaman gerçek zamanlı olarak uzaktan izlenmesine izin vermek için bulut kullanan açık kaynaklı bir çözüm olan Nightscout'a girin. Microsoft, Azure 'a ücretsiz erişimkonusunda çabaya yardımcı oluyor.

WR_3

Ne yazık ki, her türlü dolandırıcılığın mevsimi. Bu hafta Microsoft on the Issues blogunda, kendinizi teknoloji desteği olarak görünen sahte şirketlere karşı korumak için rehberlikgeldi. Microsoft, Mayıs'tan bu yana teknik destek dolandırıcılığıyla ilgili 65.000'den fazla müşteri şikayeti aldı ve tüketicilerin dışarıdaki şemalardan ve kendinizi korumak için ne yapmaları gerektiğinin farkında olmasını istiyor.

YouTube Videosu

Başrollerini Quvenzhané Wallis, Jamie Foxx, Cameron Diaz ve Rose Byrne'un paylaştığı "Annie", Perşembe günü her yerdeki heyecanlı küçük kızların mutlu çığlıklarına açıldı. Yönetmen ve senarist Will Gluck, filmin hayata kazandırılmasında oynanan başrol teknolojisini gözler önüne seriyor. Gluck, Microsoft Word kullanarak belge yazar ve güncelleştirer. Annie'nin kostümlerini onaylaması gerektiğinde Skype'ı kullandı. New York'ta film çekmek için yerleri kontrol etmesi gerektiğinde Surface Globe uygulamasını (Bing Haritalar tarafından desteklenmektedir) kullandı. "Gerçek şu ki, düşünene kadar kaç Tane Microsoft ürünü kullandığınızı gerçekten bilmiyorsunuz." Gluck diyor ki.

WR_4

Bu haftaki uygulamalarda: Xim 1.3, Xbox One, Chromecast, Apple TV ve ADD Amazon Fire TV dahil olmak üzere akışlı medya cihazları aracılığıyla büyük ekranda fotoğraf paylaşmanızı sağlar. Tatil için tam zamanındaMüzik Fırsatları uygulamasındandaha sıcak satın almalar . Bu akıllı oyunla "Family Guy" kasabası Quahog'u kaydedin artık Windows için ücretsiz. Son olarak, Windows Phone Store'dan 40 uygulama ve oyunlarla tatilinizi aydınlatın: Londra'da Noel'i " SubwaySurfers" ile kutlayın, "Talking Santa" aracılığıyla kişiselleştirilmiş Noel kartları gönderin ve "Cloud Raiders"da kış savaşları yapın.

WR_5

Bu hafta küresel maceramızda Microsoft Instagram sayfasında#DoMore kişileri bulmak için Garden Pool kurucusu Dennis McClungile tanıştık. Dennis boş bir havuzu güneş enerjisiyle çalışan kendi kendini idame ettiren bir ekosisteme dönüştürdü. Hikayesini görmek ve onun gibi daha fazla insanla tanışmak için bizi Instagram'da takip edin.

WR_6

Şimdi, düzenli olarak planlanan tatil telaşınıza ve yeni yıl için en sıcak dileklerinize geri dönün. Hafta Sonu Okuması, 2015'i gözden geçirilmiş temel Microsoft haberlerinizle karşılamaya geri dönecektir, Ocak 2.

Tarafından gönderildi Aimee Riordan
Microsoft Haber Merkezi Personeli

30.10.2021

Diğer Haberler