Alışveriş Sepetim

Build için kayıt açık - Windows 10 derin dalışa hazırlanın!

Dün, Windows için son kullanıcılar için Daha Kişisel Bilgi İşlem Deneyimi ve geliştiriciler için gerçekten Evrensel Bir Platform sunacağımız yeni bir bölüm duyurduk.

Kullanıcılar için, Windows 10 bildikleri ve sevdikleri Windows Deneyimi'nden daha da fazlası olacaktır. Geliştiriciler için, Windows 10 dönüştürücüdür - sunulan çok fazla yeni yetenekle, Windows 10'daki geliştiricilerle derine inme zamanı - Build için kayıt resmen açıktır. Build, Windows 10'da derinlere ineceğimiz ilk büyük geliştirici etkinliği olacak, bu yüzden orada olduğundan emin olun!

Bir astar olarak, Windows 10 geliştiricilere gerçekten birleşik bir platformun gücünü, potansiyelini ve erişimini sunacak. Bunun anlamı: Windows 10 ile uygulama yayıncıları Xbox One'a, telefonlara, tabletlere, gömülü cihazlara, PC'lere ve gelişmekte olan cihazlara tek bir evrensel uygulama ile tek bir mağaza. Bu, uygulamanızı bir kez oluşturduğunuz, her cihaz ailesi için optimize ettiğiniz ve ardından bu uygulamayı tüm Microsoft istemci platformlarında dağıtabileceğiniz anlamına gelir. Bu yeterli değilse, Windows 10 ayrıca yeni "Project Spartan" tarayıcısından, DirectX 12, Cortana'dan ve Windows 10 ile birlikte gelen diğer birçok özelliklerden yararlanmanıza izin verir.

Mevcut platformların ötesinde, Windows 10 için uygulamalar oluşturmak tamamen yeni nesil kişisel bilgi işlem sağlar. Yeni nesil büyük ekranlı cihazlar, Surface Hub ve HoloLens gibi yeni nesil holografik cihazlarda görüldüğü gibi, Windows 10 tarafından sunulan yeni deneyimler ve dokunma noktaları Geliştiriciler için inanılmaz yeni bir fırsat açacaktır.

Erişim demişken, Windows 10'u Windows 7 kullanıcıları da dahil olmak üzere mevcut Windows kullanıcılarının geniş bir kümesine ücretsiz olarak bir hizmet olarak sunmak için agresif planlar da ortaya koyduk. Bu, bir işletim sistemi ve bir tarayıcı çalıştıran 1,5 milyarakadar cihazın potansiyelinin yakında yazılım geliştiricisi olan size açık olacağı anlamına gelir.

Build hala bildiğiniz ve sevdiğiniz bir etkinliktir - tüm Microsoft Platformlarını kapsayacağız. Geçmişte olduğu gibi Azure, Office365 ve daha fazlası hakkında yeni içerik ve bilgi zenginliği bekleyebilirsiniz.

Windows söz konusu olduğunda - ister Universal Apps'e, yeni tarayıcıya, yeni ve evrensel API'lere, Cortana gibi özelliklere tam erişime veya Office, Xbox ve çok daha fazlası ile ilgili deneyimlere tam erişime değer verirseniz , bu, Windows 10'un sizin, uygulamalarınız ve işletmeniz için ne anlama geldiğini öğrenmek için en iyi fırsattır.

Bu yılki Build, Microsoft Platformu'nda üretken ve yaratıcı gelişime giden bir yol çizerek benzersiz yolculuğunuza güç verecek en son araçları ve teknolojileri sergileyecek. Buradan sonra nereye gideceğimizi öğrenmek için can attığınızı biliyoruz. Yol boyunca size birkaç sürprizle birlikte göstermek için sabırsızlanıyoruz.

Bu şüphesiz şimdiye kadarki en dönüşümsel Build olaylarından biri olacak!

http://www.buildwindows.com'ıziyaret edin ve bu en son cihazların ve hizmetlerin arkasındaki mühendisler tarafından sunulan üç sürükleyici gün boyunca örtü altı içgörüler için bize katılın. Sadece büyük bir şeyin parçası olmaya hazır ol!

@bldwin üzerinden Twitter'da oluştur'u takip edin veya @stevenguggs beni takip edin.

27.10.2021

Diğer Haberler