BUILD: Geliştiriciler için Yeni Fırsatlar

Bu hafta geliştirici topluluğu için BUILD adlı bir etkinlik düzenlediğimizi duymuş olabilirsiniz. Bu şirket için büyük bir hafta. Geliştiricilerle Windows'un geleceği ve üzerinde çalıştığımız diğer ürünler ve araçlar hakkında konuşmaktan heyecan duyuyoruz.
Haziran ayında D9 konferansındayeni nesil Windows 'a bir göz attık - "Windows 8" ve bu hafta aldığımız yön hakkında geliştiricilerle daha fazla şey paylaşacağız. Geliştiricilerin Windows'ta ödün vermeden nasıl heyecan verici yeni uygulamalar oluşturabileceğihakkında daha fazla ayrıntı vereceğiz.
Daha fazla bilgiyle ilgilenen bir geliştiriciyseniz, açılış notlarını build web sitesindencanlı olarak izleyebilirsiniz , 13 Eylül'de PDT'den başlayaraklik ve 14 Eylül'de aynı anda iki açılış günülik. Bir geliştirici değilseniz, ancak Windows 8 ve mümkün kılacağı deneyim türleri hakkında daha fazla şey bilmek istiyorsanız, bu özellik hikayesi başlamak için iyi bir yerdir.
Ayrıca BUILD on The Microsoft News Center'ı da ele alacağız Etkinlik boyunca Windows 8 ve diğer platform teknolojileri hakkında haberler ve güncellemeler sağlayacağız.
Tarafından gönderildi Frank X. Shaw

Kurumsal Başkan Yardımcısı, Kurumsal İletişim, Microsoft

 

04.11.2021

Diğer Haberler