Alışveriş Sepetim

Bu Tatil Sezonunda Microsoft ile Cool HediyeSini Verin

Bu, yeni Surface tabletleri ve Windows 8 pc'leri, Windows Phone 8 cihazları ve Kinect ile Xbox 360 deneyimleri ve sezon için tam zamanında gelen daha fazlası ile Microsoft için heyecan verici bir tatil. Listenizdeki herkes için harika hediye fikirleri görmek için aşağıdaki dört videoya göz atın.


Listenizdeki herkese havalı teknoloji hediye edin. Microsoft'tan Ben Reed, Fresh Paint uygulamasına sahip Surface tablet, Wedge Touch Mouse ve Mobile Keyboard ve Skype hediye kartları da dahil olmak üzere tatil sezonu için en sevdiğimiz öğelerden bazılarını vurgulamaktadır.

Microsoft'un hediyeleriyle bu tatil sezonunda formda ve muhteşem olun. Microsoft'tan Jaymi Bauer, Xbox 360 için Kinect'te Dance Central 3 ve Nike+ Kinect Training'in yanı sıra yeni Lenovo Twist Windows 8 PC'yi de gösteriyor.

Microsoft'un sıcak tatil eğlence ekipmanlarıyla listenizdeki her erkek için sezonu parlak hale getirin. Microsoft'un Craig Beilinson'ı Windows 8, uzun zamandır beklenen Halo 4 ve Xbox 360 için Forza Horizon ve Windows Phone 8'i sunuyor.

Bu tatil sezonunda biraz yardıma ihtiyacı olan bir Anneyseniz (veya bir Anneniz varsa), Microsoft'tan Moe Farley'in bu hediye fikirlerine göz atın. Sony Vaio Tap 20 ve Windows Phone 8 de dahil olmak üzere kaydırabileceğiniz, çevirebileceğiniz veya hareket edebileceğiniz bilgisayarları sergiliyor.

Tarafından gönderildi Jeff
Meisner 
Editor, Resmi Microsoft Blog

04.11.2021

Diğer Haberler