Toplam 50 blog | 2. Sayfa
Tech Salı Canlı Twitter Sohbeti - TBR #winchat
27.02.2020
Bir keresinde bir profesör bana, onu yedeklemek için veriye sahip değilseniz hiçbir şeyin önemli olmadığını söylemişti. Bunun temelde, hayatımın her alanında doğru olduğu kanıtlandı. Bu nedenle, anketler, raporlar, infograflar ve kendimi veriler hakkında eğitmek için kullanabileceğim diğer tüm belgelere bakma eğilimindeyim. Dolayısıyla, tüketicilerin tabletleri neden sevdiğini, ancak daha fazlasını istediklerini anlatan bir çalışma ortaya çıktığında merak ettim. Bu rakamlar ne anlama geliyordu? Bu veriler nereden geldi?
Windows Phone 8'in arkasındaki tasarım gurusuyla tanışın
27.02.2020
Windows Phone'un 46 yaşındaki baş tasarımcısı Albert Shum, “Tasarıma yaklaşma şeklimiz son birkaç yılda gerçekten değişti” diyor. Her gün güvendiğimiz ürünleri yaratan insanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek her zaman ilginçtir. Windows Phone'un ödüllü görünümlerinin arkasındaki önde gelen düşünürlerden birini merak ediyorsanız, bugün CNET'ten Jay Greene tarafından yazılmış Shum'daki profile göz atın.
Uygulama toplaması: Çizim tahtasına geri dön
26.02.2020
Merhaba, ben Windows ekibinde bir yazar olan Antonia, ama görsel sanat gerçekten ilk yaratıcı tutkumdu. Bu günlerde, çizmek ve boyamak için hala zaman bulmak zor olabilir, bu yüzden yeni Yüzeyimi aldığımda, yaptığım ilk şey bir sanat yapma aracı olarak olanaklarını keşfetmeye başlamaktı.
MLB.TV artık Windows Mağazası'nda..
26.02.2020
Beyzbol sezonunun başlaması için tam zamanında -! Windows 8'de MLB.TV ile - MLB.TV Premium aboneleri, piyasa dışı tüm Major League Baseball oyunlarına CANLI olarak veya HD olarak talep edildiğinde erişebilecek. Karartma kısıtlamaları geçerlidir.
E-posta yüklemesi aşırı mı? Windows Phone 8'den gelen kutunuza güç vermek için 6 püf nokta!
26.02.2020
Daha iyisi için, telefonumu iş e-postasıyla uğraşmak için çok zaman harcıyorum. Sonuç olarak, her zaman işleri biraz daha hızlı yapmanın yollarını arıyorum, böylece telefonumu biraz daha eğlenceli olan şeyler için kullanmaya geri dönebilirim.
Red Stripe Deals'i duyurmak - uygulamalarda ve oyunlarda haftalık satış
26.02.2020
Yer işareti eklemek isteyeceğiniz bir bağlantı: Yeni piyasaya sürülen Red Stripe Deals Koleksiyonu . Hayır, burada ucuz biradan değil daha iyi bir şeyden söz ediyoruz: Haftalık uygulamalarda ve oyunlarda haftalık pazarlıklar..
Google Takvim etkinliklerinizi Windows 8'de görme
26.02.2020
Önceki yazımda da belirtildiği gibi Google, Exchange ActiveSync (EAS) desteğini sonlandırma kararını açıkladı.
RED Digital Cinema'dan Ted Schilowitz ile röportaj
26.02.2020
Kısa süre önce Microsoft'un Redmond kampüsünde RED Digital Cinema'dan Ted Schilowitz'i (çalışan) ağırlamaktan onur duydum . Ted, RED kameralar, Windows post prodüksiyon araçları olan HP bilgisayarlar ve tek bir AMD 7970 ekran kartıyla çalışan bir Windows 8 4K çoklu mon kurulum içeren bir 4K teknoloji vitrini sundu .
Mağazada:  Windows Phone 7.5 için Bayan Splosion Man
25.02.2020
Klasik cinsiyet değiştiren devam filmi Bayan Pac-Man'a büyük bir ipucu ile Twisted Pixel Studio'nun Bayan Splosion Man bugün Mağazaya indi. Popüler Xbox 360 selefi Splosion Man'ın ayrıldığı yeri seçen oyun şu anda sadece Windows Phone 7.5'te mevcut.
Telefon için Microsoft Studios oyunlarını seçin, PC 8 Nisan’a kadar % 67'ye varan indirimlerle ..
25.02.2020
Dikkat, pazarlık avcıları: Microsoft Studios, Windows Phone, Windows 8 ve Windows RT için çeşitli başlıklarda satışa başladı. İşte liste .