Toplam 540 blog | 1. Sayfa
HP, işletmeler için yeni 2'si 1 arada bilgisayarı tanıttı
11.07.2020
HP, bugün özellikle iş kullanıcıları için tasarlanmış yeni bir 2'si 1 arada bilgisayar tanıttı: HP Pro x2 612. Bu bilgisayarı Nick Parker'ın Computex açılış notunda göstermiş olabilirsiniz. Nick'den daha fazla bilgi için, burada resmi Microsoft Blogundaki blog gönderisini okumanızı öneririz . Size HP Pro x2 612 hakkında biraz daha bilgi vereceğim.
Yeni iş ortakları Computex 2014'te Windows Telefonlarını duyurdu
11.07.2020
Computex'te bu hafta heyecan verici yeni Windows Phone cihazları serisi sergilendi. Yeni iş ortaklarımızdan birkaçı Windows Phone 8.1 cihazlarını tanıttı. Bu yeni cihazlar, Şubat ayında Qualcomm Technologies, Inc. ile Mobil Dünya Kongresi'nde ve 9 inçten daha küçük cihazlar için 0 $ Windows'ta yaptığımız duyurunun bir sonucudur ve bu da iş ortaklarının Windows Telefonları daha hızlı ve verimli bir şekilde mobil cihaz portföyü. İşte dünyanın her köşesine giden birçok cihaza sadece bir bakış.
ASUS Republic of Gamers, Computex 2014'te yeni oyun cihazlarını duyurdu
11.07.2020
ASUS Republic of Gamers (ROG), iki yeni oyun masaüstü bilgisayarını, yeni bir oyun dizüstü bilgisayarını ve bugün Taipei'deki Computex'te bulunan PC oyunlarını oldukça mutlu edecek bazı oyun aksesuarlarını tanıttı.
Windows Phone için Facebook Messenger, performans iyileştirmeleri ve yeni özelliklerle güncellendi
11.07.2020
Windows Phone için Messenger'da bir güncelleme bugün performans iyileştirmeleri ve yeni özellikler getiriyor. Birkaç alanda daha iyi performans göreceksiniz. Arka planda, Messenger daha iyi veri tüketimi için görüntüleri (çıkartmalar gibi) daha fazla önbelleğe alıyor. Fotoğraf çekmek ve paylaşmak çok daha hızlıdır: tek bir dokunuşla fotoğraf çekip gönderebilirsiniz. Ayrı bir kamera uygulamasıyla fotoğraf çekmek için uygulamadan ayrılmanız gerekmez. Messenger uygulamasında, uygulamadan çıkmadan telefonunuzdaki fotoğraflara hızlı erişim sağlayan yepyeni bir fotoğraf galerisi özelliği var!
IM + Pro, ilomilo plus, Doodle Devil ve daha fazlası bu hafta Red Stripe Deals'de yarıya indi
11.07.2020
Bugün sizin için yeni bir Kırmızı Şerit Fiyatları seti mevcut, bu da Windows için bu popüler uygulamalardan ve oyunlardan% 50 veya daha fazlası anlamına geliyor (4 tanesi Windows Phone'da da indirimli!).
ASUS Computex 2014'te yeni Windows cihazlarını duyurdu
09.07.2020
ASUS bugün Computex in Taipei'de yeni Zenbook, yeni 2'si 1 arada bilgisayar ve yeni All-in-One PC'yi içeren birkaç yeni Windows cihazı duyurdu.
AppCampus, Windows Phone'unuz için 6 harika yeni uygulama ve oyunla fikirleri gerçeğe dönüştürüyor
09.07.2020
Microsoft uygulama hızlandırıcı programı AppCampus, yeni başlayan geliştiricilerin yeni nesil uygulamalarını Windows cihazlarına getirmelerine yardımcı olur. Bugüne kadar, program Windows Phone ve Windows Mağazalarına 100'den fazla yenilikçi başlık getirdi - hepsi başlatıldığında Windows cihazlarına özel.
Dell, yeni Inspiron 2'si 1 arada ve All-in-One Bilgisayarları Duyurdu
09.07.2020
Hem PC hem de tabletin en iyisini arayanlar için Dell, bugün dizüstü bilgisayar, şövale, çadır ve tablet modları arasında 360 derecelik bir dönüş sağlayan iki yeni 2'si 1 arada Inspiron PC'yi duyuruyor. Fiziksel bir klavyede bir blog yazısı veya dönem ödevi yazmaktan, dokunmatik ekranlı bir eKitap üzerinden hızlıca kaydırmaya geçebilirsiniz.
HP yeni 2'si 1 arada PC'leri duyurdu
09.07.2020
HP bugün, dizüstü bilgisayardan stant, çadır veya tablete ve HP Split x2'ye kolayca geçebilen HP ENVY x360 ve HP Pavilion x360 dahil olmak üzere üç yeni 2'si 1 arada bilgisayar duyurdu.
Dosyalara Giriş - Windows Phone 8.1 için bir dosya yönetimi uygulaması
09.07.2020
Hepimiz günlük yaşamımızda kullandığımız çeşitli cihazlarda bir takım dosyalarla karşılaşıyoruz. Ve çoğu zaman bu dosyaları yönetmenin ve bunları telefonlarımızda bile başkalarıyla paylaşmanın yollarına ihtiyacımız var. Geri bildirimlerinizi yüksek sesle ve net bir şekilde Windows Phone'nuzda dosya yönetiminin daha kolay yapılması gerektiğini duyduk ve Joe Belfiore , Reddit AMA sırasında bu ayın başlarında resmi bir dosya yöneticisi uygulamasıyla geri bildiriminizi ele alacağımızı duyurdu. Bugün, bu uygulamayı serbest bırakıyoruz. Buna Dosyalar denir ve Windows Phone 8.1 çalıştıran cihazınızdaki dosyalarınızı yönetmeyi kolay ve sezgisel hale getirir. Buradan Windows Phone Mağazası'ndan ücretsiz olarak indirebilirsiniz .