Toplam 50 blog | 1. Sayfa
Tech Salı ;#winchat ile Canlı Twitter Sohbeti
28.02.2020
Birçoğunuzun bildiği gibi, VIZIO geçen yıl PC pazarına büyük bir şekilde girdi. Son zamanlarda İnce + Hafif Dokunuş koleksiyonlarına ve Hepsi Bir Arada Dokunmatik PC'lere son derece duyarlı dokunmatik ekranlar ekleyerek serilerini yenilediler . Bu nedenle, hatlarını benzersiz kılan, cihazları satın alabileceğiniz ve tartışmak istediğiniz her şeyi tartışabilmeleri için bu haftanın Tech Salı Canlı Twitter Sohbetine katılmalarından dolayı heyecan duyuyoruz.
Bing uygulamaları güncellendi!
28.02.2020
Bing ekibi bugün Bing uygulaması için Haberler, Finans, Hava Durumu, Spor, Haritalar ve Seyahat gibi birçok önemli güncellemeyi duyurdu..
NAB 2013: 6K Sinema Kamerası, 4K Tablet ve Daha Fazlası…
28.02.2020
NAB gösterisi (dünyanın en büyük video / yayın gösterisi) video ve sinema teknolojisi için geliyor ne olduğunu bulmak için en iyi yerdir. NAB 2013'teki yeni ürünler ve duyurular video profesyonelleri için yeni bir gerçeklik sunuyor: 4K DSLR video burada, uygun fiyatlı 4K sinema kamera teknolojisi bir gerçeklik ve 6K prodüksiyon sinema kameraları da burada. Dahası: 4K ekran teknolojisi artık dünya çapında (nihayet ABD pazarına isabet ediyor) ve PC donanım ve yazılım ekosistemi, post prodüksiyon için yeni ve artan talepleri karşılamak için hızla yenilik yapıyor. Bu yazıda, gördüğüm bazı harika şeyleri paylaşacağım.
Uygulama toplaması: Windows için 4 harika fotoğraf uygulaması
28.02.2020
Dijital fotoğrafçılığa serin olmadan önce girdiğimi söylemek istiyorum, ama gerçekten iddia edebileceğim tek şey kolay olmadan önce varolduğumdur. 2003'e kadar geriye gidip geçmişte kendime fotoğraf düzenlemek ve paylaşmak için var olan bazı uygulamaları gösterebilirsem, geçmiş kendimin zihninin patlayacağından eminim.
Modern Combat 4: Windows Phone 8 için Sıfır Saat başlıyor
28.02.2020
Modern Combat 4: Zero Hour ($ 6.99), mobil oyun sınırlarını zorlayan Xbox ve Gameloft bir birinci şahıs nişancı, sadece Windows Phone 8 için yayınlandı Burada Buy it . (Henüz görmüyorsanız, biraz zaman verin.)
Gravity Guy ve Windows Phone için 3 Xbox oyunu daha ÜCRETSİZ. Satış 22 Nisan'a kadar uzatıldı!
28.02.2020
Yoğun talep nedeniyle Miniclip bu satışı 22 Nisan'a kadar uzattı.

Dokunmaya başlayın. 15 Nisan 22'ye kadar Miniclip'ten dört harika Xbox oyunu artık Windows Phone Mağazası'nda ücretsiz. Her birinin fiyatı genellikle 2,99 dolar.
VivoBook S500'ü ASUS Ailesi ile Tanışın!
27.02.2020
Sizi ASUS ailesinin en yeni ve en büyük eki olan ASUS VivoBook S500 ile tanıştırmak istiyorum. Dayanıklı, ancak taşınabilir büyük, parlak bir ekrana (tam olarak 15,6 inç) sahip bir bilgisayar arıyorsanız, bu sizin için biri olabilir.
ProShot'a karşı Wikipedia,Pazartesi günü sona erecek olan Windows Phone ;Next App Star yarışı
27.02.2020
Haftalar süren öfkeli oylama ve yüz binlerce oylamadan sonra, ilk Windows Phone Next App Star yarışması indi: ProShot ve Wikipedia. Pazartesi günü Pasifik 23: 59'a kadar daha fazla oy alan uygulama yarışmayı kazanır ve bir Windows Phone TV reklamında imrenilen bir yer kazanır. Şimdi Facebook'a gidin ve tıklamaya başlayın !
Wikipedia uygulaması, Windows Phone Next App Star yarışmasını kazandı
27.02.2020
Bir uygulama yıldızı doğuyor. Üç hafta ve 600.000'den fazla oyun sonra Renne, Fransa ve onun yüksek puanlı Rudy Huyn Vikipedi app bizim kazandı. Windows Phone Sonraki App Yıldız fotoğrafçılık uygulaması dışarı kenar, rekabeti ProShot bir beyaz-in Roseville, Kaliforniya merkezli Eddie Kezel dan parmak eklemi yarışması finali.
Açık Hava Dergisi Windows Phone'umla 33 millik bir dağlık bölgede maceraya hazırladığım uygulamalar…
27.02.2020
Windows Phone'um benimle yüzlerce kilometre yol katetti. Rainer Dağı'nın 14.411 metrelik zirvesine yürüyüşe binlerce karlı dikey ayak oydu ve geçen ay bana Oregon'daki Crater Gölü çevresinde 33 millik bir kayak gezisinde eşlik etti .