p

Başka bir Ice Bucket Challenge cevapladı, bulut ile hastalık teşhisi ve Hackathon kazananı açıklandı — Hafta Sonu Okuma: 14 Ağustos Sürümü

Selamlar hafta sonu savaşçıları. Barbeküden uzak dur! Ya da en azından geçen haftaki ilham verici ve kişisel hikayeleri alacak kadar otur. Ayrıca, Windows 10 cephesinde rapor vermek için daha fazlası. ... Okumaya devam edin!

Vancouver merkezli bir OneNote geliştiricisi ve ekibi, Temmuz ayının son haftasında Microsoft'un ikinci yıllık //bir hafta hackathon'unda yarışan 3.300'den fazla proje ve 13.000 diğer bilgisayar korsanı üzerinde zafer kazandı. Onların fikri mi? Büyük sorunları çözmeye yardımcı olabilecek öğrenme için küçük araçlar.

One_Note_Cape_Kids

Ayrıca, bu hafta, Microsoft CEO'su Satya Nadella, ikinci yıl için, ALSfarkındalığını artırmak için Ice Bucket Challenge'a katıldı. Team Gleason'un #GiveTheWord kampanyasının bir parçası olarak eski futbolcu yanlısı Steve Gleason tarafından meydan okuyan Nadella, Windows ve Cihazlar Grubu'nun başkan yardımcısı Terry Myerson'ı ve Windowsekibinin diğer üyelerini de davet ederek meydan okumasını "yükseltti".

https://www.youtube.com/watch?v=o2KqJaxVXzU

Oğlu Sergio'nun iki aylıkken feci sara nöbetleri geçirmeye başladığı Julian Isla, belki de küçük bir çocuğun ebeveyni olmaktan ve nöbet geçirmelerini izlemekten daha korkunç bir şey yoktur. Sergio'ya, Şiddetli Bebeklik Miyoklonik Epilepsisi (SMEI) olarak da bilinen Dravet Sendromu teşhisi kondu. Sergio'nun acılarından ortaya çıkmak için olumlubir şey arayan Bir Microsoft çalışanı olan Isla, dravet Sendromu ve diğer nadir genetik hastalıkları teşhis etme sürecini hızlandırmak için İspanya'daki meslektaşlarıyla birlikte çalıştı bulut .

Dravet_1

Tüm geliştiricileri arıyorum. Windows 10, yürüme, araba kullanma ve egzersiz gibi kullanıcı etkinliklerini algılayabilen yeni kullanılabilir API'ler sunar. Geliştiriciler, müşterilerin ihtiyaçlarını tahmin eden uygulamalar ve deneyimler oluşturmak ve hedeflenmiş, kişiselleştirilmiş ve ilgili içeriği proaktif olarak sunmakiçin bu API'leri kullanabilir.

Havuz kenarında yatmayı unutun, bu genç geliştiriciler tüm eğlenceyi yaşıyorlar. İçinde — Project Atlasadında iddialı bir hikaye anlatım aracı oluşturdukları Microsoft Garage'da. 20 Microsoft yaz stajyeri tarafından tasarlanan bu yüksek teknolojili araçlar, iletişim kurmaktan fotoğraf çekmek için her şeyi yapabilirken, aynı zamanda belirgin bir "sevimlilik faktörüne" sahip olabilir.

WR_2

Şirketin Avustralya sektörünü yöneten Microsoft'un Pip Marlow'u, kültürel değişimin yönlendirici olmasına ve değişimin getirdiği zorluklarla başa çıkmaya yardımcı olan "dönüşüm şefi" rolünü tanımlıyor. Marlow hakkında daha fazla bilgi edininMicrosoft'taki 20 yılı, hayatındaki büyük kadınların etkisi ve modern işyerinde feminizme bakışı.

WR_4

Bu haftaki uygulamalarda, Windows 10 için temel koleksiyonunuzFresh Paintile renkli sanat oluşturun, USA TODAY'euyanın, Flipboardile özel bir gazete bayii oluşturun, Mintile finansal hayatınızı izleyin ve düzenleyin ve Hulu Plusile film ve TV şovları izleyin. Ayrıca Windows Phone ve PC'leriçin yeni , iHeartRadio, pop, country, hip-hop, R&B ve rock içeren binlerce gerçek radyo istasyonu ücretsiz olarak dinlemek için sizindir. Veya, bu yaz anılarını korumak Fotoğraf HikayesiBir etkinliğin en iyi fotoğraflarını seçen ve bunları stilize müzik ve düzenleme ile tamamlanan temalı bir videoda düzenleyen yeni bir Windows Phone uygulaması.

WR_3

Windows 10'un lansmanını ve teknolojinin nasıl #UpgradeYourWorld kutlamaya devam ederken, size Kenya Nanyuki'deki Mawingu Networks'ün kurucusu Malcom Brew'unhikayesini getirdik. Brew, Kenya'daki bu kırsal kasabaya internet getiriyor ve toplumun hayatını daha iyiye doğru değiştiriyor.

WR_5

Şimdi, düzenli olarak planlanmış hamburger ve köpeklerinize geri dönün. Güneş kremini unutma. Ve önümüzdeki Cuma günü Microsoft hikayelerinde haftanın bir başka turu için geri gelmeyi unutmayın.

Tarafından gönderildi Aimee Riordan
Microsoft Haber Merkezi Personeli

30.10.2021

Diğer Haberler