Bambu Mürekkep kalemiyle Windows Mürekkep'in kilidini açma

Özelleştirilebilir Bambu Mürekkep kalemi ile Windows Mürekkep'i kullanarak yazma, çizim, not alma ve daha fazlasıBambu Mürekkep

Windows 10 ile kaleminiz veya dokunmatik cihazınız Windows Inkile yerleşik olarak gelir : fikirlerinizi harekete geçmenize yardımcı olan özellik. İster çizim defteriyle karalamayapın, ister tüm masaüstünüzün ekran görüntüsüne çizim yapın, Fotoğraflar uygulamasında çizim yapın, haritanıza notlar ekleyerekveya doğrudan Microsoft Edge'deki web sayfalarında yazıp vurgulayarakdüşüncelerinizi kolayca yakalayabilir ve Windows Ink'i kullanarak sınıf arkadaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla paylaşabilir ve işbirliği yapabilirsiniz.

Haritalar uygulamasında haritanıza not ekleme
Haritalar uygulamasında haritanıza not ekleme

Çalışmalar, klavye kullanmak yerine el yazısıyla not alan öğrencilerin daha az not aldığını, ancak tahtada daha güçlübir anlayışla sonuç olduğunu göstermektedir; ve bir dersi, dersi veya toplantıyı dinlerken karalama yapan insanlar, dinlediklerinin yüzde 20'sinden fazlasını dinlemeyen insanlardan daha fazla hatırlayabilirler.

Windows Ink'i kullanarak daha üretken etmenin harika bir yolu, doğal yazma, not alma ve çizim deneyimleri için sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş akıllı bir stile olan Wacom'dan Bamboo Ink iledir.*

Kalem belirli Windows 10 bilgisayarlarla uyumludur - bilgisayarınızın uyumlu olup olmadığını bu bağlantıyı ziyaret edereköğrenebilirsiniz.

Bambu Mürekkep kalemi, kişiselleştirmenize ve daha üretken olmanıza izin vermek için özelleştirilebilir düğmelere sahiptir. Bluetooth düğmesine bir kez tıklasanız, bilgisayarınızdaki mürekkeple çalışan tüm özellikler ve uygulamalar için tuvaliniz olan Windows Mürekkep Çalışma Alanı açılır. Masaüstünüzün ekran görüntüsüne not ekleyebileceğiniz ve kolayca paylaşabileceğiniz Ekran Çizimi'ne çift tıklamayla açılır.


Bluetooth düğmesine basıp basılı tutarsanız, akıllı ve aktif hale gelen notları alabileceğiniz Yapışkan Notlar'ı açarsınız. Bir adres yazın ve Haritalar bir rota bulmak için hazırlar, birkaç öğeyi not alır ve yönetilmesi kolay bir kontrol listesi haline gelir veya bir uçuş numarası yazar ve yapışkan notta bir uçuşu izlemek için maviye döndüğünde metne tıklar.** Bu düğmeleri istediğiniz zaman özelleştirebilirsiniz.

Kalem, ekranda hızlı işaretleme için ince uçlu tasarımıyla doğal olarak yazmanızı sağlar. Aradığınız ekran kalemi deneyimini oluşturmak için değiştirebileceğiniz üç değiştirilebilir ince ipucuna (yumuşak, orta ve sağlam) sahiptir.

Word'de belgeleri düzenleme
Word'de belgeleri düzenleme

Windows 10 ile, yanıta hızlı bir şekilde ulaşmak için OneNote'ta ekranınıza bir matematik sorunu yazabilir veya OneNote'un çözümü nasıl aldığını öğrenmenize yardımcı olacak adım adım yönergelere bakabilirsiniz; PowerPoint'te yerleşik cetvelle çizin; veya sözcükleri vurgulamak, üzerlerine vurmak ve kaybolmalarını sağlamak veya seçmek için metni daire içine almak için kalemi kullanarak Word'deki belgeleri düzenleyin.

PowerPoint'te yerleşik cetvel
PowerPoint'te yerleşik cetvel

Wacom gibi iş ortaklarının Windows Mürekkek'in kilidini yeni yollarla açan cihazlar oluşturduğunu görmek bizi heyecanlandırıyor. Kalem hakkında daha fazla bilgi edinmek, bir ürün tanıtımı aracılığıyla bizzat denemek veya kendiniz için bir tane satın almak istiyorsanız, BestBuy.com, Best Buy ABD mağazalarını, yerel Microsoft Store'unuzu veya Microsoft.comziyaret ederek bunu yapabilirsiniz. Windows Ink'te yeniyseniz, başlama ipuçlarımıza göz atın!

*Dokunmatik özellikli tablet veya PC gereklidir. Kalem aksesuarı ayrı satılabilir. Uyumluluk cihaza göre değişir; daha fazla bilgi için wacom.com/comp ziyaret edin.
**Cortana belirli pazarlarda mevcuttur; deneyim bölgeye ve cihaza göre değişebilir.

27.10.2021

Diğer Haberler