Alışveriş Sepetim
19,117
20,59

Bağlantıda kalmanız için yeniden tasarlanan Dell'in yeni Inspiron serisi Windows 10 dizüstü bilgisayarları

Dell Technologies, minimalist estetiğe ve çevreye duyarlı olmaya vurgu yaparak, sizin için en önemli olan şeylere bağlanmak için Inspiron serisini yeniden tasarladı  .
Sanal mutlu saatler için arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurmaktan ve çevrimiçi forumlardaki güncel olayları takip etmekten blog girişlerini düzenlemeye ve favori şovları aşırı yüklemeye kadar her şeyi halletmek için yapılmıştır. Birinci sınıf bir görsel deneyim ve Android veya iOS aygıtlarını PC'ye sorunsuz bir şekilde bağlayan Dell Mobile Connect ile birlikte gelirler, böylece hiçbir mesajı veya aramayı kaçırmazsınız*.
Arka arkaya yüzen iki Dell dizüstü bilgisayar, açık
Inspiron 13
Windows 10 serisi, Inspiron 13, 14 ve 15 (13 inç ile 15 inç arasında değişen), Inspiron 16 Plus (16:10 en boy oranına sahip) ve Inspiron 14 2'si 1 arada (işlevselliği bir araya getiren) içerir. tablet taşınabilirliğine sahip bir dizüstü bilgisayar).
Birbiriyle örtüşen Inspiron dizüstü bilgisayarlar
Inspiron 14 2'si 1 Arada
Tüm Inspiron'lar en yeni 11. Nesil Intel Core veya AMD Ryzen 5000 Serisi mobil işlemcilere sahip olacak ve çeşitli grafik seçenekleri sunacak. Windows Hello ile isteğe bağlı parmak izi okuyucu ile güvenli bir şekilde açabilir, önyükleme yapabilir ve hızlı bir şekilde oturum açabilir veya Modern Bekleme ile yaptığınız işe bir anda devam edebilirsiniz.
Neredeyse çerçevesiz ekranlar, geniş klavyeler, daha büyük tuş başlıkları ve geniş dokunmatik yüzeyler bulacaksınız. Çevrimiçi yayın yapıyorsanız, düşük ışıklı ortamlarda bile piksellenmeyi azaltan ve görsel gürültüyü ortadan kaldıran Temporal Noise Reduction (TNR) donanım çözümüne sahip yeni ürün grubundaki HD web kamerasını takdir edeceksiniz.
Dell Technologies Blog'da bu ürün grubu hakkında daha fazla bilgi edinin .
Ana fotoğraf: Inspiron 14 2'si 1 arada
* Dell Mobile Connect, Windows 10 yüklü tüm yeni Bluetooth özellikli Inspiron, Vostro, G-Serisi, Alienware ve Tüketici XPS cihazlarında mevcuttur. Dell Mobile Connects akıllı telefon Yardımcı Uygulaması, akıllı telefonunuz için App Store'dan indirilmelidir ve Android 6 gerektirir ( veya üstü) veya iOS 11 (veya üstü). iOS için dosya aktarım yetenekleri fotoğraf ve videolarla sınırlıdır.
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.