Alışveriş Sepetim

ASUS, 11. Nesil Intel Core İşlemcilere sahip yeni dizüstü bilgisayar serisini tanıttı ve Intel Evo platform tasarımı olarak doğrulanan ilk taşınabilir bilgisayarı piyasaya sürdü

ASUS, “ Build for Brilliance ” sanal lansman etkinliğinde, 11. Nesil Intel Core İşlemcilerin (ZenBook Flip 13, ZenBook S ve ZenBook 14) gücüne sahip dizüstü bilgisayarlar ve ilk ASUS dizüstü bilgisayarı da dahil olmak üzere bir dizi yeni ve yükseltilmiş PC tanıttı . Intel Evo platform dizüstü bilgisayar tasarımı: ZenBook Flip S [1].
En yeni işlemcilere ek olarak, doğrulanmış dizüstü bilgisayarlar Intel Iris X e  grafikleri, Intel Wi-Fi 6 ve Thunderbolt 4 desteği içerir. ZenBook Flip S, bu programın özelliklerini ve temel deneyim göstergelerini karşılamak için Intel ile birlikte tasarlanmıştır – üstün performans ve yanıt verme, verimli pil kullanımı ve göz alıcı görseller içerir.
ASUS ZenBook Flip S açık ve yukarıdan görülüyor
ZenBook Flip S
Ultra kompakt ZenBook Flip S  sadece 0,55 inç inceliğinde ve 2,10 pound ağırlığında. Ultra canlı 4K UHD OLED NanoEdge PANTONE Onaylı, renk doğruluğuna sahip dokunmatik ekran, 4096 basınç seviyesiyle yeni ASUS Pen aktif kalemi destekler. 16 GB'a kadar RAM ve 1 TB'a kadar PCIe 3.0 x4 SSD'ye sahiptir.
Ayrıca ince ve üç poundun biraz altında olan kompakt ZenBook Flip 13 , dizüstü bilgisayar, tablet, çadır, stand veya aradaki herhangi bir şey gibi çok yönlü kullanım modlarına izin veren, hassas bir şekilde tasarlanmış 360 derecelik ErgoLift menteşeye sahiptir. Ayrıca, rahat yazma ve gelişmiş sistem soğutması için yeni uçtan uca klavyeyi otomatik olarak kaldırır ve yatırır.
Tek bir şarjla 14 saate kadar çalışma süresi sunabilen yüksek kapasiteli 67 Wh pil ile [2], birlikte verilen 65 watt'lık şarj cihazıyla hızlı şarjı destekler ve ASUS USB-C Kolay Şarj ile kullanıcılar, geniş bir standart USB-C veya USB-C Güç Dağıtımı (PD) şarj cihazı yelpazesinin avantajı.
ASUS ZenBook S açık ancak arkadan gösteriliyor
ASUS ZenBook S
ZenBook S , yepyeni 3:2 en boy oranlı form faktörüne sahip birinci sınıf ultra taşınabilir 13,9 inç dizüstü bilgisayardır. 0,62 inç ince ve üç poundun altında. Ekrana daha fazla uyan, daha geniş bir görsel çalışma alanı sağlayan ve kaydırma ihtiyacını azaltan 3:2 en boy oranına sahip 3.3K NanoEdge PANTONE Onaylı dokunmatik ekran etrafında inşa edilmiştir. 16 GB'a kadar RAM ve 1 TB'a kadar PCIe 3.0 x4 M.4 SSD barındırır. Kızılötesi kamera, Windows Hello ile yüz yüze oturum açmayı kolaylaştırır.
ZenBook 14 biraz açık, ScreenPad'e odaklanmak için yukarıdan gösteriliyor
ZenBook 14
2,3 pound ağırlığındaki ZenBook 14 Ultralight , ya yeni Intel Iris X tümleşik grafikler (UX435EAL) ya da NVIDIA GeForce MX450 ayrık grafikler (UX435EGL) ile donatılmıştır. Sürükleyici görseller için, %92 ekran-gövde oranı sağlayan ultra ince çerçevelere sahip dört tarafı çerçevesiz %100 sRGB NanoEdge ekrana sahiptir. Ayrıca ErgoLift menteşesini ve kapsamlı bir G/Ç bağlantı noktası setini içerir.
ASUS ExpertBook B9 açık ve hafif sola dönük yüzer
ASUS ExpertBook B9
Bu ZenBook'lar gibi, ExpertBook B9 , Intel Iris X e ile 11. Nesil Intel Core i7 işlemciye kadar destekleniyor  grafik ve süper hızlı Intel Wi-Fi 6, kurumsal dünyada olanlar için hızlı ve duyarlı bilgi işlem, ağ ve grafik performansı sağlar. Çift SSD'ler, RAID 0 ve RAID 1 teknolojisini destekleyerek daha hızlı veri aktarımı veya güvenli veri yedekleme seçenekleri sunar. Gelişmiş video konferans çözümleri, kristal netliğinde ses için AI gürültü önleyici ses ve kararlı ağ bağlantıları için ASUS Wi-Fi Master teknolojisini içerir. Çevre dostu bir aksesuar kutusu, dizüstü bilgisayar standı olarak kullanılabilir. 1,15 pound'da seyahat için üretildi ve ultra zorlu ABD MIL-STD 810H ABD askeri standartlarını karşılamak için magnezyum-lityum alaşımı ve ekstra yapısal sertlik ile inşa edildi. Kurumsal düzeyde güvenlik, gizli verilerin güvende tutulmasını sağlar.
ZenBook Pro 15 açık ve sola dönük
ZenBook Pro 15
Ayrıca iş için, ZenBook Pro 15  , ZenBook Pro serisi ultra taşınabilir yaratıcı dizüstü bilgisayarların en son modelidir. Parlak ve net NanoEdge 4K UHD OLED dokunmatik ekrandaki ince çerçevelerin sağladığı kompakt tasarım sayesinde sıradan içerik oluşturucular projeleri üzerinde her yerde çalışabilirler. Geniş %100 DCI-P3 renk gamı ??canlı tonlar sağlarken %88 ekran-gövde oranı geniş görseller sunar. Kullanıcılar ayrıca, cam kaplı dokunmatik yüzeye yerleştirilmiş 5,65 inç ikincil renkli dokunmatik ekran olan en yeni ASUS ScreenPad'i bulacaklar.
ASUS ScreenPad üzerindeki ASUS ScreenXpert 2.0 kullanıcı arayüzü, sezgisel tasarım, ekranlar arasında daha sorunsuz işlem, kişiselleştirilmiş çoklu görev iş akışları ve birden fazla ASUS yardımcı programı uygulamasıyla uyumluluk ile gelişmiş üretkenlik ve yetenekler sağlar.
Bu 15,6 inç dizüstü bilgisayar, 10. Nesil Intel  Core i7 ve i5 H serisi işlemciler, 16 GB RAM ve bir NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti bağımsız grafik kartının yanı sıra ultra hızlı için 1 TB'a kadar PCIe 3.0 x4 SDD tarafından desteklenmektedir depolamak.
Windows Hello ile eller serbest yüz oturum açma için bir IR kamera da vardır.
Bunlar ve diğer ASUS cihazları hakkında daha fazla bilgi için ASUS basın bültenine gidin .
[1] ZenBook Flip S'in (UX371) FHD LED arkadan aydınlatmalı 1W panel sürümü, 3 Eylül 2020 itibarıyla Intel Evo doğrulamasını alan ilk ASUS dizüstü bilgisayardır. ZenBook Flip S ve diğer dizüstü bilgisayar modellerinin diğer SKU'ları inceleniyor.
[2] ASUS tarafından 21 Ağustos 2020'de 1080p Video Oynatma senaryosu kullanılarak gerçekleştirilen pil testleri. Test yapılandırması: ZenBook Flip 13 UX363EA, FHD LCD panel, Intel Core i7-1165G7, 256 GB PCIe 3.0 x2 SSD, 8 GB RAM. Test ayarları: Wi-Fi etkin, ekran parlaklığı 150 cd/m2'ye ayarlanmış, NumberPad kapalı. Gerçek pil ömrü, ürün yapılandırmasına, kullanıma, çalışma koşullarına ve güç yönetimi ayarlarına bağlı olarak değişebilir. Pil ömrü, pil ömrü boyunca azalacaktır.
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.