Alışveriş Sepetim
19,117
20,59

Artık her zamankinden daha önemli — Windows PC'nin rolü değişti

Bu yıl insanların hayatlarına inanılmaz miktarda değişiklik getirdi. Her birimizin çalışma, öğrenme, yaratma, hatta bağlantı kurma şeklimiz bile değişti. Birçoğunuz bu zamanlarda temel bir araç olarak Windows PC'lere yöneldiniz ve Windows 10'un aylık aktif cihazlarının yıldan yıla çift haneli büyümesini sağladınız.
Windows PC'ler, genç zihinlerin gerildiği, geliştirildiği ve meydan okunduğu sınıflarımız haline geldi. Ekip arkadaşlarımızla bağlantı kurduğumuz ve işbirliği yaptığımız ofislerimiz oldular. Hatta yeni dünyalar keşfetmemize, bir oyuna dalmamıza, günden kaçmamıza ve en sevdiğimiz film ya da müzik listemize dalmamıza olanak sağlıyorlar. 1 milyardan fazla insan için Windows PC onların dünyaya açılan penceresidir.
Çocuklarınızın öğrenmesine, çalışmanıza, bağlantı kurmanıza ve oyun oynamanıza yardımcı olması için Windows'a güvendiğinizi anlıyoruz. Dinlememiz, uyum sağlamamız, yardım etmemiz için bize güveniyorsunuz.
Bu sorumluluğu hafife almıyoruz.
Teknolojimizin ve Windows'un insanların yaşamlarında oynamaya devam ettiği rol bizi utandırıyor. İnsanlarla bugün bulundukları yerde tanışmamız ve gelecekte olmak istedikleri yere ulaşmalarına yardımcı olmamız çok önemlidir ve bu nedenle ilerlemeye ve Windows'a yatırım yapmaya devam ediyoruz.
Üretkenlik, güvenlik, oyun — temel deneyimlerimizin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İster insanların odaklanmalarına ve göz yorgunluğunu azaltmalarına yardımcı olacak mevcut özellikleri keşfetmelerine yardımcı oluyor, ister Windows PC ile sorunsuz bağlantı sağlayan Your Phone uygulamasıyla insanların ekosistemler arasında dünyalarını birbirine bağlamasını kolaylaştırıyor Ufukta Meet Now , Görev Çubuğuna entegre edilerek, kişilerle kendileri için en önemli kişiler arasında bağlantı kurmayı daha hızlı ve kolay hale getirecek. Ve yakında ekip, müşterilerimize daha fazla yeni özellik ve araç getiren Windows 10 Ekim 2020 Güncellemesini kullanıma sunacak .
Qualcomm Snapdragon işlemcilerinin güç ve performans avantajlarından yararlanan ARM'de Windows 10'u benimseyen uygulama ortaklarından gördüğümüz ivmeden heyecan duyuyoruz. Geri bildiriminizi duyduk ve daha az pil kullanarak Microsoft Edge'i daha hızlı hale getiriyoruz ve yakında ARM üzerinde Windows 10 için optimize edilmiş yerel bir Microsoft Teams istemcisi yayınlayacağımızı duyurduk Ayrıca, x64 öykünmesinin Kasım ayında Windows Insider Programına sunulmaya başlamasıyla birlikte x64 uygulamalarını çalıştırma desteğini genişleteceğiz. Geliştiriciler istediği için Visual Studio Code, ARM üzerinde Windows 10 için de güncellendi ve optimize edildi. Kuruluşlar için, uygulamalarının App Assure ile ARM64 cihazlarda Windows 10 ve Microsoft 365 Uygulamaları ile çalışmasını sağlamalarına yardımcı olmaya kararlıyız Bu Windows 10 on ARM yeniliklerini ve ürünlerini ortak müşterilerimize sunmak için Acer, HP, Lenovo, Samsung ve Surface ile yakın bir şekilde çalışıyoruz.
Gezegendeki her kişiyi ve kuruluşu daha fazlasını başarmaları için güçlendirmek olan şirket misyonumuz bizi yönlendiriyor. Bize herkes için çalışacak tek bir bilgisayar olmadığını hatırlatıyor - seçim sunmak çok önemli. Bugün, OEM ortaklarımızdan en son PC yeniliklerinden bazılarını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.
OEM ortaklarımızdan yeni Windows 10 PC'ler
Yüz yüze, kameradan kameraya oldu. Bir kulağı ödünç vermek, bir hoparlörü açmak demektir. Sözsüz ipuçları bir ekran aracılığıyla yorumlanır. Ses bükülmesi bir mikrofon aracılığıyla filtrelenir. İletişim kurmak ve bağlantı kurmak için kullandığımız başlıca yollardan biri değişti. Web kameraları, mikrofonlar, hoparlörler, internet bağlantıları ve çok yönlü performans - bu araçlar günlük yaşam için kritik öneme sahiptir.
Ortaklarımızla birlikte, bu ihtiyaçları karşılamak için çok çalışıyoruz. Yakınınızdaki bir mutfak tezgahına, kanepeye, masaya veya çalışma masasına gelen en yeni cihazlardan bazıları burada.
Şık bir dizüstü bilgisayar için pil ömründen veya performanstan ödün vermek zorunda değilsiniz. Öyleyse devam edin, kabloyu geride bırakın ve ofisten, yatak odasından, arka bahçeden ve hatta arabadan çalışın.
Acer Swift 5
  • Acer : Yeni Acer Swift 5, performans odaklı kişiler için şık bir Windows 10 dizüstü bilgisayardır. Şık görünümü, yalnızca 0,60 inç inceliğinde ve yalnızca 1 kg (2,18 pound) ağırlığındaki dayanıklı ve hafif magnezyum-lityum ve magnezyum-alüminyum tasarımıyla destekleniyor. Swift 5, 10. Nesil Intel Core sayesinde 12 saate varan pil ömrü ve sağlam performansıyla insanları üretken ve bağlı tutar. Ayrıca, full HD dokunmatik ekran, daha geniş görüntüleme açıları için düzlem içi geçişli ekran teknolojisine ve %86,4 ekran-gövde oranı için süper ince çerçevelere sahiptir.
Bazen sadece düzenlemek için biraz daha ekrana ihtiyaç duyarsınız ya da o makaleyi araştırırken sadece bir video seyredersiniz.
ASUS ZenBook Duo
  • ASUS : Mevcut ASUS ZenBook Duo, orijinal ASUS ScreenPad tarafından sunulan etkileşimli yetenekleri genişleten ve geliştiren 12,6 inç tam genişlikte yardımcı dokunmatik ekran olan yeni ASUS ScreenPad Plus'a sahip 14 inçlik bir dizüstü bilgisayardır. ScreenPad Plus, üretkenliği artıran iş akışlarını ve kolay çoklu görevleri teşvik ederek insanların dizüstü bilgisayarlarıyla etkileşim kurma şeklini değiştirir. 16 GB'a kadar RAM ve NVIDIA GeForce MX250 GPU ile birleştirilmiş 10. Nesil Intel Core i7 işlemci, olağanüstü performans sağlar.
Öğrenmesi ve öğrenmesi eğlenceli, çıkarılabilir, şeffaf bir dizüstü bilgisayar. Her çocuk (ve ebeveyn) bir tane isteyecektir.
Kano bilgisayar
  • Kano : kısımlarını tıklayın içinde tıklama sahip Kano PC evde-at ve 21 için idealdir st yüzyılın öğrenim. İkisi bir arada dönüştürülebilir tasarımıyla, parçalarla yapılan dizüstü bilgisayar 11,6 inç dokunmatik ekrana ve şeffaf bir arka kısma sahiptir, bu da öğrencilerin cihazın nasıl çalıştığını gerçekten görmelerini ve teknolojilerini daha iyi anlamalarını sağlar. Kano PC, ailelerin cihazın nasıl kullanıldığı konusunda tam şeffaflığa sahip olmalarını sağlayan Windows 10 Home gizlilik ve güvenlik araçlarıyla birlikte gelirDayanıklı tasarımı, koruyucu kılıfı ve yerleşik ücretsiz Kano öğrenme uygulamalarıyla bu cihaz benzersiz bir öğrenme deneyimi sunar.
En sevdiğiniz oyunlar için tüm güç ve grafikler.
Dell Alienware m15 R3
  • Dell : Alienware'in m15 R3 ince ve güçlü oyun dizüstü bilgisayarları, DirectX 12 Ultimate'ı destekleyen NVIDIA GeForce RTX veya AMD Radeon grafik seçenekleriyle tasarlanmıştır ve insanlara zengin ve sürükleyici deneyimlere erişim sağlar. İnsanlar, hızlı aksiyon ayrıntılarının çok önemli olduğu rekabetçi oyuncular için canlı, yüksek çözünürlüklü, OLED 4K ekranlar veya espordan ilham alan FHD 300hz ekranlar arasından seçim yapabilir. Alienware dizüstü bilgisayarlar Wi-Fi 6, Windows Hello'yu destekler ve daha da sürükleyici deneyimler içinisteğe bağlı Tobii Eyetracking sunar.
Dağlar, çöl, otoparklar, şantiyeler - hayat sizi nereye götürürse götürsün bu dizüstü bilgisayar bağlı kalmanızı sağlar.
HP Pavilion X360 14
  • HP : Şimdi 4G LTE ve Wi-Fi 6 ile gelen HP Pavilion X360 14, Intel Iris Xe grafikli 11. Nesil Intel Core işlemci ile yenilendi, 14 inç isteğe bağlı Full HD, düzlem içi geçişli ekrana sahip. üç taraflı dar çerçeve ve Windows Hello, dokunmatik ve dijital kalemi destekler. Gelişmiş kablosuz teknolojisi ve uzun pil ömrü ile bu cihaz, yüksek performans için güçle donatılmıştır.
Amatör veya profesyoneller için boş, yüksek çözünürlüklü 4K UHD tuval.
Lenovo Yoga A940
  • Lenovo : Lenovo Yoga A940, Dijital Kalem destekli27 inç eğilebilir 4K UHD ekranave favori programlarınızı kaydırmanıza ve kalibre etmenize olanak tanıyan bir İçerik Oluşturma kadranı içerir. Cihaz, kablosuz şarj yuvasıyla birlikte gelir ve hızlı ve güvenli oturum açma için Windows Hello'yu destekler.
O kadar ince ve hafif ki her yere götürmek isteyeceksiniz ve yerleşik LTE ile her yerden bağlanabilirsiniz.
Samsung Galaxy Kitap S
  • Samsung : 2 pounddan biraz daha ağır olan Samsung Galaxy Book S, Intel Hybrid Teknolojili veya Gigabit'li en yeni Intel Core i5 İşlemciler tarafından desteklenen Wi-Fi modeliyle birden fazla iş gününün üstesinden gelmeniz için uzun pil ömrüyle dikkat çekici bir bilgi işlem performansı sunar. Qualcomm'un LTE özellikli sürümü, böylece en önemli şeylere bağlı kalabilirsiniz.
Çalışma, öğrenme, yaratma ve bağlantı kurma şeklimiz değişti. Windows PC daha önemli hale geldi. Her ev için bir bilgisayar vizyonu olarak başlayan şey, her insan için bir bilgisayar ihtiyacına dönüştü. Ortaklarımızla birlikte, dinlemeye ve ihtiyaç duyduğunuz yeniliği pazarlamaya devam etmeye kararlıyız.
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.