p

Apple'ın Windows için yepyeni iCloud uygulaması, artık Microsoft Store'da

Apple ve Microsoft, bugün Microsoft Store'dan edinebildiği yepyeni iCloud for Windows uygulamasıyla müşterilerin Windows 10 bilgisayarlarında ve Apple cihazlarında iCloud hesaplarına erişmelerini ve avantajlarından yararlanmalarını kolaylaştırıyor.
Fotoğraflarınıza, videolarınıza, postalarınıza, takviminize, dosyalarınıza ve diğer önemli bilgilerinize hareket anında ve Windows 10 bilgisayarınızda iCloud hesabınızdan kolayca erişebilirsiniz. iCloud, iCloud Drive, iCloud Fotoğrafları, Posta, Kişiler, Takvim, Anımsatıcılar, Safari Yer İmleri ve daha fazlasına ev sahipliği yapmaktadır.
Windows için yeni iCloud uygulaması, Aynı Windows teknolojisi tarafından desteklenen Windows 10 kullanıcıları için yeni bir iCloud Drive deneyimi sunar OneDrive'ın İsteğe Bağlı Dosyalar özelliği, kullanıcıların mobil cihazlarda çevrimdışı olarak daha üretken olmasını ve iOS'ta dosyaları hızlı bir şekilde paylaşmasını sağlar.
Dosya Gezgini'nde gösterilen iCloud Sürücüsü
Windows 10 bilgisayarınızda Windows için iCloud uygulaması ve iCloud Drive ile şunları yapabilirsiniz:
  • Bilgisayarınızda yer açmadan iCloud Drive dosyalarınıza dosya gezgininden erişin
  • Bilgisayarınızda saklamak istediğiniz dosya ve klasörleri seçin
  • Tüm dosyalarınızı iCloud Drive'da güvenle saklayın ve iOS aygıtınızdan, Mac'ten ve iCloud.com
  • Herhangi bir dosyayı doğrudan Dosya Gezgini'nden paylaşın ve başkalarıyla kolayca işbirliği yapın - düzenlemeler cihazlarınızda senkronize edilir
iCloud Drive'ın ekran görüntüsü
Bugünden itibaren, Windows için iCloud'un dünya çapında Microsoft Store'da bir uygulama olarak indirilmeye hazır olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Windows için iCloud uygulaması hakkında daha fazla bilgi için lütfen Apple Destek.
 

28.10.2021

Diğer Haberler