Alışveriş Sepetim
19,042
20,718

Android telefon için Office burada!

Bugünkü gönderi, Office İstemci Uygulamaları ve Hizmetleri ekibinin kurumsal başkan yardımcısı Kirk Koenigsbauer tarafından yazıldı.
Bugün, Android telefon için yeni Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarının genel kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Bunlar, dünya çapında milyonlarca Android kullanıcısı için Office deneyimini tamamlamak üzere Android tabletler için daha önce yayınlanmış Office uygulamalarımıza katılıyor. Başlamak için bugün Android telefonunuza Word Excel ve PowerPoint'i indirin .
Android telefon için Office burada
Beş hafta önce, Office for Android telefon önizlemesini duyurduk Önizleme kullanıcılarımıza çok müteşekkiriz ve onların yardımlarıyla 83 ülkede 1.900'den fazla farklı Android telefon modelinde uygulamaları test edebildik. Önizleme sırasında bu kullanıcılardan binlerce haber aldık ve son birkaç hafta içinde onların geri bildirimlerinin çoğunu bugün kullanıma sunduğumuz uygulamalara dahil edebildik. Örneğin, uygulamalar içinde komutlarda gezinmeyi kolaylaştırmak için birçok kullanılabilirlik ayarının yanı sıra Google Drive ve Box gibi diğer popüler üçüncü taraf depolama tekliflerine bağlanmayı kolaylaştırdık.


İşte yeni Android telefon uygulamalarımızın en sevdiğim yönlerinden bazıları:
  • Hareket halindeyken incelemeler ve düzenlemeler —Gün içinde randevular arasında sık sık hızlı incelemeler eklemem gerekiyor. Belgeleri aslına uygun olarak inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve ardından kolayca kendiminkini ekleyebilirim.
  • Telefonumdan sunum yapma — Kablosuz olarak sunum yapmak için telefonumu bir toplantıya getirmeyi seviyorum. Android telefon için PowerPoint, masaüstümde sahip olduğum aynı geçişleri, animasyonları ve tasarımı sağlıyor ve sunum yaparken önemli noktaları vurgulamak için mürekkeplemeyi bile kullanabiliyorum.
  • Belgelerime hızlı erişim — Ofiste üzerinde çalıştığım belgeyi telefonumdan hızla bulabilirim. En son nerede çalıştığımı bile gösteriyor. Ek olarak, sadık bir OneDrive kullanıcısıyken, üçüncü taraf bulut depolama sağlayıcıları desteğimizle Dropbox, Google Drive veya Box'ta depolanan belgelere de erişebiliyorum.
  • Elde etmesi kolay —Samsung, Sony, LG ve daha pek çoğu gibi 30'dan fazla küresel, bölgesel ve yerel OEM ile bu uygulamaları Android cihazlara önceden yüklemek için ortaklık kurduk Bu cihazların çoğu, bu yıl içinde perakende mağazalarına inecek.
Şunları yapabilirsiniz indirmek Android için Word'ü , Android için Excel ve Android için PowerPoint uygulamalar bugün başlayan Google Play'den * mağaza dan. Umarız onları yapmaktan zevk aldığımız kadar zevk alırsınız.
—Kirk Koenigsbauer
*Word, Excel, PowerPoint uygulamaları Çin'deki şu uygulama mağazalarında mevcuttur: Tencent, Baidu, Xiaomi, CMCC ve dünya çapındaki Samsung Galaxy Store.
"Android, Google Inc.'in ticari markasıdır. Google Play, Google Inc.'in ticari markasıdır."
 

17.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.