Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Alienware'in yeni CHERRY MX mekanik klavyeleri, rekabetçi PC oyunları için daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlıyor

Sanal savaş alanlarına hükmetme konusunda ciddiyseniz, yeni ince ve güçlü Alienware m15 ve m17 R4 dizüstü bilgisayarlarda CHERRY MX mekanik klavyelerin eklenmesine göz atın . 4K, DirectX 12 ve oyun akışıyla oyunlar, Windows 10'da her zamankinden daha iyi.
Bir DeLorean spor arabasının yukarı doğru açılan martı kanadı kapılarından ilham alan amaç, PC oyuncularına bir oyun dizüstü bilgisayarında mekanik bir klavyenin özelliklerini sağlamaktı. Orijinal Cherry MX anahtarından yaklaşık altı kat daha küçük olan ultra düşük profilli tasarım, mutlak hassasiyet ve sarsıntısız tuş vuruşları sağlamak için paslanmaz çelik mekanik bileşenler ve altın tabanlı çapraz noktalı kontak sistemleri içerir.
Oyuncular, her tıklamada hafif çalıştırma kuvveti ve farklı akustik sağlayan tam yükseklikte tuşlarla duyarlı ve dokunsal geri bildirim yaşayacaklar. Makro tuş atamaları için tamamen programlanabilir tuşlar ve tuş başına AlienFX RGB arka aydınlatması ile dizüstü bilgisayarlarını da optimize edebilirler.
Dizüstü bilgisayarlar, güçlü oyun deneyimi için 10. Nesil Intel Core mobil işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 3080 Dizüstü Bilgisayar GPU'ya kadar ayrı grafik seçenekleri içerir.
Alienware Arena'da tüm ayrıntıları öğrenin .
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.