Alışveriş Sepetim

Alienware, on yıldan uzun bir süredir ilk kez AMD tabanlı bir dizüstü bilgisayar piyasaya sürüyor

Alienware iki yeni Windows 10 oyun dizüstü bilgisayarını duyurdu: yeniden tasarlanan Alienware m15 Ryzen Edition R5 ve Dell G15 Ryzen Edition . Her ikisi de NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi Dizüstü Bilgisayar GPU'ları ile birlikte gelir.
Oyuncular, çift dizi mikrofonlu Alienware HD (1280×720 çözünürlük) kamerayı ve Windows Hello IR desteğini destekleyen m15'te akıcı bir oyun deneyimi sunmak için QHD 240Hz veya FHD 360Hz paneller arasından seçim yapabilir. Ayrıca Cherry MX ile birlikte geliştirilmiş, ayırt edici bir yazma deneyimi yaratan ve tuş başına RGB aydınlatmayı destekleyen isteğe bağlı bir ultra düşük profilli mekanik klavye de bulunmaktadır .
Alienware m15 Ryzen Edition R5, ABD'de belirli yapılandırmalarla 20 Nisan'da 1793,98 $'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
Alienware G15 Ryzen Sürümleri bir açıyla arka arkaya açılır, yüzer
Dell G15 Ryzen Sürümü
Yeni G15, optimum soğutma ve ısı dağılımı için hava akışını en üst düzeye çıkarmak için Alienware'den ilham alan bir termal tasarımı ödünç alıyor. Oyuna hazır özellikler, yoğun oyun oturumları için anında soğutma performansını artıran G Serisine özgü bir işlevsel anahtar olan “Game Shift”i içerir.
4 Mayıs'ta ABD'de 899,99 ABD Dolarından başlayan fiyatlarla sunulan Dell G15 Ryzen Sürümüne ek olarak, 10. Nesil Intel Core işlemcilere sahip yeni bir Dell G15 de ABD'de 899,99 ABD Dolarından başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
Kare hızı gerektiren çok oyunculu dövüş, geniş açık dünya RPG'leri ve yüksek oktanlı yarış oyunlarına uyarlanmış seçeneklerle dört yeni Dell Gaming ekranı da piyasaya çıktı.
Daha fazlasını öğrenmek için Alienware Arena'ya gidin .
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.