Alışveriş Sepetim

Acer en yeni tüketici dizüstü bilgisayar serisini duyurdu, yeni TravelMate dizüstü bilgisayarlarını ve Porsche Design Acer Book RS'yi tanıttı

Acer, Swift, Spin ve Aspire serilerinde tümü Intel Iris X e grafikli 11. Nesil Intel Core işlemcilerle desteklenen yeni tüketici dizüstü bilgisayarları paketini tanıttı Yenilenen cihazlar ayrıca full HD IPS dokunmatik ekranlar, hızlı ve rahat veri aktarımı sağlayan portlar ve farklı modların esnekliği gibi özelliklerle geliyor. Çoğu, Cortana ve/veya Windows Hello'yu da içerir.
İki Acer Swift 3x yan yana, biri açık diğeri kapalı
Acer Swift 3x
Fotoğrafçılar ve YouTuber'lar gibi yaratıcı profesyoneller , bir seferde en yoğun uygulamaları 17,5 saate kadar idare edebilen ve gerekirse hızlı şarj edilebilen 3 kiloluk bir cihaz olan Acer Swift 3 X'i muhtemelen takdir edeceklerdir. sadece 30 dakikada dört saat kullanım. Kuzey Amerika'da Aralık ayında 899,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Kasım ayında 849 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Çin'de Ekim ayında 4,999 RMB'den başlayan fiyatlarla.
Acer Spin 5 üzerinde tablet modunda çalışan ve üzerine çizim yapmak için kalem kullanan kadın
Acer Döndürme 5
Ödüllü Acer Spin 5 , 2,6 pound ağırlığında ve 0,59 inç inceliğinde, dokunmatik ekranlı dönüştürülebilir bir dizüstü bilgisayardır. Not almak için tablet moduna veya klavyenin ergonomik bir yazma deneyimi ve daha iyi termal performans için hafifçe yükseltildiği kapaklı yazı moduna dönüşmesini sağlayan 360 derecelik bir menteşe tasarımına sahiptir. Klavye, dokunmatik yüzey ve çevreleyen yüzeydeki kaplamada, geniş bir bakteri yelpazesine karşı sürekli olarak yüksek bir mikrobiyal azalma oranı gösterdiği kanıtlanmış olan BPR ve EPA uyumlu gümüş iyon antimikrobiyal ajanı da tercih edebilirsiniz.
Kuzey Amerika'da Şubat 2021'de 999,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Aralık ayında 1.099 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Çin'de Kasım ayında 6,999 RMB'den başlayan fiyatlarla.
Acer Spin 3, yüzen tablet, çadır, dizüstü bilgisayar ve stand modlarında gösteriliyor
Acer Döndürme 3
Acer Spin 3 döndüğü 360 derece, kullanıcılara ne olursa olsun bir şekilde çalışma ve oyun yeteneği veren bu doğal geliyor 13.3 inç dizüstü bilgisayardır. Ayrıca, çizim yaparken veya yazarken dokunmatik ekrandan en iyi şekilde yararlanmak için 4.096 basınç duyarlılığı seviyesine sahip yerleşik bir Acer Active Stylus ile birlikte gelir. Kuzey Amerika'da Mart 2021'de 849,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak; ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Aralık ayında 899 Euro'dan başlayan fiyatlarla.
Çeşitli renklerde 5 adet Acer Aspire 5 notebook
Acer Aspire 5
Acer Aspire 5 kapaklı dizüstü Full HD dokunmatik ekran% 80'den fazlası ekran vücut oranı için izin dar çerçeveler ile çevrilidir IPS. 24 GB'a kadar DDR4 Belleğe ve 1 TB'a kadar M.2 PCIe SSD ve 2 TB HDD depolama alanına sahiptir. Ergonomik menteşe tasarımı gövdeyi kaldırır ve klavyeyi rahat yazma, daha iyi ses yansıtma ve gelişmiş havalandırma için belirli bir açıda yatırır.
Acer Aspire (A514-54) 14 inç dizüstü bilgisayar, Aralık ayında 499,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla Kuzey Amerika'da satışa sunulacak; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Kasım ayında 599 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Çin'de Eylül ayında 4.499 RMB'den başlayan fiyatlarla.
Acer Aspire (A515-56) 15,6 inç dizüstü bilgisayar Aralık ayında Kuzey Amerika'da 499,99 dolardan başlayan fiyatlarla; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Kasım ayında 599 Euro'ya; ve Çin'de Eylül ayında 4.499 RMB'den başlayan fiyatlarla.
Acer Aspire (A517-52) 17,3 inç dizüstü bilgisayar Kuzey Amerika'da Şubat 2021'de 549,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak; ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Kasım ayında 599 Euro'dan başlayan fiyatlarla.
Acer TravelMate P2 arka arkaya diğerine açılıyor
Acer TravelMate P2
Acer ayrıca kurumsal ve iş kullanıcıları için TravelMate dizüstü bilgisayar serisinde üç yeni ürünü duyurdu: TravelMate Spin P4 (TMP414RN-51), TravelMate P4 (TMP414-51) ve TravelMate P2 (TMPP214-53).
Bu hafif ve ince cihazlar bol miktarda güç sağlar: Iris X e grafikli 11. Nesil Intel Core işlemciler veya ayrık NVIDIA GeForce MX350 GPU'lar ve 32 GB'a kadar DDR4 RAM, 4 şeritli PCIe SSD'ler ve 1 TB M.2 SSD depolama. Ayrıca, her cihazdan tam bir gün ve daha sonra biraz çalışmayı bekleyebilirsiniz. TravelMate Spin P4 ve TravelMate P4 dizüstü bilgisayarların pilleri 15 saate kadar dayanırken, TravelMate P2'nin pilleri 13 saate kadar dayanabilir [1]. TravelMate P4 ve TravelMate Spin P4, sadece bir saatte %80'e kadar hızlı şarj edilebilir.
Windows Hello aracılığıyla daha güvenli oturumlar için dizüstü bilgisayarlarda IR kameralar ve parmak izi okuyucular bulunurken, yerleşik bir web kamerası kapağı gizliliği daha da korur.
TravelMate Spin P4 dizüstü bilgisayar modelleri, çizilmeye karşı dayanıklı 14 inç Full HD Corning Gorilla Glass dokunmatik ekrana sahiptir. Ayrıca bunları dizüstü bilgisayar, stand, çadır veya tablet modlarına 360 derece döndürebilirsiniz. Yerleştirilebilir Acer Active kalemi ve Windows Mürekkebi ile kolayca çizebilir ve not alabilirsiniz.
TravelMate P4 ve TravelMate Spin P4, evde çalışmaya geçişi kolaylaştırabilecek güncellemelerle birlikte gelir: sıvı dökülmesine dayanıklı klavye ve darbe emici köşeler. Konferans aramaları da yukarı bakan hoparlörlerle daha net duyulur.
Her üç model de daha sorunsuz bir kablosuz deneyim sağlamak için Intel Wi-Fi 6 (Gig+) ile birlikte gelir ve eSIM özellikli 4G LTE bağlantısına sahiptir, böylece iş seyahatinde olanlar yerel ağlara bağlanabilir ve SIM kartları değiştirmek zorunda kalmadan hızla yeni veri planları oluşturabilir veya mağazaları ziyaret edin. Hepsinde ayrıca 40 Gbs'ye kadar yıldırım hızında veri aktarımı sağlayan bir Intel Thunderbolt 4 bağlantı noktası bulunur - diğer bağlantı noktası türlerinin dört katı veri ve iki katı video bant genişliği.
TravelMate P2 (P214-53), Kuzey Amerika'da Mart 2021'de 799,99 ABD Dolarından başlayan fiyatlarla satışa sunulacak; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Kasım ayında 759 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Çin'de Ekim ayında 4,999 RMB'den başlayan fiyatlarla.
TravelMate P4 (TMP414-51), Aralık ayında 899,99 $'dan başlayan fiyatlarla Kuzey Amerika'da satışa sunulacak; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Kasım ayında 899 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Çin'de Ekim ayında 5,999 RMB'den başlayan fiyatlarla.
TravelMate Spin P4 (TMP414RN-51), Aralık ayında 999,99 $'dan başlayan fiyatlarla Kuzey Amerika'da satışa sunulacak; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da Kasım ayında 999 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Ekim ayında Çin'de 6.999 RMB'den başlayan fiyatlarla.
Porsche Design Acer Book RS, fare ile kapağa bakan okuyucu ile açık
Porsche Tasarım Acer Kitap RS
Acer'ın günün son duyurusu, gelişmiş teknolojileri sade ve minimalist tasarım öğeleriyle birleştiren üst düzey bir dizüstü bilgisayar üreten Porsche Design ile yeni bir ortaklığı içeriyor. Porsche Design Acer Kitap RS bir all-metal kasa geldiğini son 11 Gen Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce MX350 GPU'ya up paketleri - 2.65 lira ve 0,63 inç içindeki tüm. Şasinin tepesinde karbon fiber kaplama, hafif gücü ve olağanüstü performansı için karbon fibere değer veren onlarca yıllık motor sporları tasarımlarından türetilen ayırt edici bir dokunuş.
Pilde tutarlı yanıt verme, anında uyanma, gerçek dünya pil ömrü ve hızlı şarj [2] için temel deneyim hedeflerini karşılayan Intel Evo platformu tarafından doğrulanmış modellerde yer alan bu aygıtın ortak mühendisliğini Intel yaptı.
İki kapak, dizüstü bilgisayar açıldığında klavyeyi hafifçe yükselten, soğutmayı iyileştiren ve daha ergonomik bir yazma deneyimi yaratan yekpare bir menteşe ile birbirine bağlanır. Arkadan aydınlatmalı tuşlar, geceleri bile rahat yazma sağlar ve cam hassas dokunmatik yüzey, çoklu hareket desteği sağlar.
Diğer özellikler şunları içerir: Çift bantlı Intel Wi-Fi 6 (Gig+), eksiksiz bir dizi bağlantı noktası (USB-C, Thunderbolt 4 ve USB3.2 Gen 2) ve Windows Hello, Modern Bekleme ve Sesle Uyandırma aracılığıyla daha güvenli parmak izi oturum açma işlemleri .
Porsche Design Acer Book RS premium paketi (i7 notebook, travelpack, fare) Kuzey Amerika'da 1,999,99$'dan başlayan fiyatlarla; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da 2.399 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Çin'de 19.999 RMB'den başlıyor.
Porsche Design Acer Book RS, Kuzey Amerika'da 1.399,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da 1.799 Euro'dan başlayan fiyatlarla; ve Çin'de 14,999 RMB'den başlayan fiyatlarla.
Bunlar ve diğer cihazlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Acer'a gidin .
 [1] Pil ömrü iddiası MobileMark 2014'e dayanmaktadır. Gerçek pil ömrü, ürün teknik özelliklerine, bilgisayar ayarlarına ve başlatılan uygulamalara veya özelliklere göre değişir. Tüm pillerin maksimum kapasitesi zamanla ve kullanımla azalır.
[2] Intel'in dizüstü bilgisayar yenilik programı Project Athena'nın bir parçası olarak birinci sınıf bir spesifikasyona ve Temel Deneyim Göstergelerine göre doğrulandı, ölçüldü ve test edildi. Ağustos 2020 itibariyle test sonuçları ve bireysel dizüstü bilgisayar performansını garanti etmez. Güç ve performans kullanıma, yapılandırmaya ve diğer faktörlere göre değişir. Performans ve kıyaslama sonuçları hakkında daha eksiksiz bilgi için Intel.com/Evo adresini ziyaret edin.
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.